Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Novak igra DC
    Odakle ti ta informacija?
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • - Uvek se radujem da igram u Dejvis kupu, to je poseban osećaj kada smo svi zajedno i kad igramo za našu zemlju. Verujem da će Niš biti odličan domaćin, i da ćemo pobednički izaći iz susreta sa Rusijom - rekao je Novak Đoković.

      http://sport.blic.rs/tenis/stize-u-n...osecaj/l7eeslr

      Comment


      • E moj Novace
        Similis simili gaudet

        Comment


        • Znaci da je totalno u kontroli!

          Comment


          • Ne bih rekao, DC mu nista ne treba
            sigpic

            Comment


            • A što mu tačno zamerate DC sada?
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • DC prica je trebala da bude zavrsena, to je ometanje
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  A što mu tačno zamerate DC sada?
                  U ovoj sitauciji nista. Ali ponekad ljudima treba da shvate da se situacija promijenila.

                  Comment


                  • Ma u kojoj situaciji? Pa ne igra ništa, nema frku nikakvu, a na psihološkom planu očiglendno da mu je nešto tako potrebno. Pogotovu što se igra u Srbiji.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Odlicna vest!Konacno i Nis da vidi nesto kvalitetno!
                      Originally posted by Casiraghi
                      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                      Originally posted by Casiraghi
                      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                      Originally posted by Casiraghi
                      Srecan Mane svima koji slave.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Ma u kojoj situaciji? Pa ne igra ništa, nema frku nikakvu, a na psihološkom planu očiglendno da mu je nešto tako potrebno. Pogotovu što se igra u Srbiji.
                        Nisi me shvatila. U ovoj situaciji mu nista ne zamjeram. Imace vise od mjesec dana pauze. Nije se potrosio u Australiji. Okrece stranicu u martu. Zasto ne bi poceo sa DC-om? Nema razloga.

                        Osim toga to je dobar PR.

                        No, meni je najvaznije da je to znak da je sve na mjestu. Da nema problema. Da je u kontroli.

                        Comment


                        • Mogao je prijaviti Dubai/Roterdam, lepo se spreminti ali neeeeee, mora on DC , vidis da Nisu nedostaje nesto kvalitetno da vidi..
                          Similis simili gaudet

                          Comment


                          • Mislim da će Novaku dobro doći da se vrate Roger i Nadal. Možda mu se ponovo vrati želja da ih dere a za to će mu biti potreban dobar rad.

                            Comment


                            • Ma nisam tebi NI odg shvatila sam šta misliš, osim što sam upotrebila tvoju reč situacija.... umesto Vladanovu ometanje

                              Postaje opasan problem što svaku njegovu odluku i potez, izgovorenu reč komentarišemo i moramo da odobrimo.
                              Last edited by miloolja; 22-01-17, 11:48.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Trebao je da igra Dubai, a ne DC.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X