Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Trebao je da igra Dubai, a ne DC.
    Gubljenje vremena i energije. Bolje da je sa porodicom nego da igra Dubaji.

    Comment


    • Moze li porodica biti u Dubaiju? Zasto da ne?
      sigpic

      Comment


      • Ma dragi moj NI, ne mora da igra nista, bolje je da je sa porodicom nego da igra tenis.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • ocekivao sam da dolazi na Dejvis

          nego da vidimo sad, za koga smo u ev. Rafa Roze finalu? dajte najmanje losu opciju

          Comment


          • Originally posted by NI View Post
            No, meni je najvaznije da je to znak da je sve na mjestu. Da nema problema. Da je u kontroli.
            Ni, neverovatan si

            Ne mogu da prokljuvim da li si neizlečivi optimista ili nas samo onako malo zekiš?
            (U oba slučaja mi je skroz ok )
            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

            Comment


            • Za Federera.
              sigpic

              Comment


              • Ovo fali Novaku...Naravno,i da odgleda koji film sa Van Damom kada se vraca kroz treninge da se sveti...Ja bih ovo njemu pustao svaki trening da se nalozi.

                Comment


                • Originally posted by Sandugp View Post
                  Ma dragi moj NI, ne mora da igra nista, bolje je da je sa porodicom nego da igra tenis.
                  Ovaj komentar mogu objasniti samo ako Valjevci ne vole Nislije. Drugo je igrati DC. To je kao povesti porodicu u luna park.

                  Originally posted by Larisa View Post
                  Ni, neverovatan si

                  Ne mogu da prokljuvim da li si neizlečivi optimista ili nas samo onako malo zekiš?
                  (U oba slučaja mi je skroz ok )
                  Ne zezam se i po prirodi sam veliki pesimista. Ali tu su dva faktora.

                  Prvo, naucio sam da ne valja svoj pesimizam prenosti na druge. Osim toga, pored zivog Zileta, to jedva da je potrebno na ovom forumu. (Pardon Zile. )

                  Drugo, ja stvarno mislim da nema razloga za neki veliki pesimizam. Novak je najbolji na svijetu ali nije onako dominantan kao prije godinu dana. Ostaje svima nama da se priviknemo zivjeti sa tom cinjenicom. Ukljucujuci i samog Novaka.
                  Last edited by NI; 22-01-17, 12:07.

                  Comment


                  • Igra li Aleks Bogomolov Dzunior za Rusiju?
                    sigpic

                    Comment


                    • Kakvo ti je sada pa to poređenje?
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by NI View Post
                        Ovaj komentar mogu objasniti samo ako Valjevci ne vole Nislije. Drugo je igrati DC. To je kao povesti porodicu u luna park.
                        Ma gde ne vole, a u ostalom i da ne vole nema to veze sa mnom, jer ja sam ja, ne zanosim se misljenjem mase.
                        Tako je odlucio i tako ce biti, smatra ocigledno da ce mu igranje DC-a najvise pomoci pred nastavak sezone. Kako ce sve izgledati - videcemo.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Bogi je batalio
                          igrace vjerovatno Kuznjecov, Donskoj, Rubljov i Kacanov
                          Gabasvili je van forme

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post
                            Ma gde ne vole, a u ostalom i da ne vole nema to veze sa mnom, jer ja sam ja, ne zanosim se misljenjem mase.
                            Tako je odlucio i tako ce biti, smatra ocigledno da ce mu igranje DC-a najvise pomoci pred nastavak sezone. Kako ce sve izgledati - videcemo.
                            Nema problema Sandu.

                            Pravi je razlog sto je Istomin ima dvostruko drzavljanstvo i igrace za Rusiju. Nole zeli brzi revans.

                            Comment


                            • Hahahaha koji ste vi cirkus, mislim ceo forum.. al očekivano, očekivano....
                              A da i Novače
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Ma u kojoj situaciji? Pa ne igra ništa, nema frku nikakvu, a na psihološkom planu očiglendno da mu je nešto tako potrebno. Pogotovu što se igra u Srbiji.
                                Juče sam kontala da mu ne treba DC, već odmor od svega. Psihološki prvenstveno.
                                Očigledno on misli drugačije što nas dovodi do

                                Originally posted by Sandugp View Post
                                Smatra ocigledno da ce mu igranje DC-a najvise pomoci pred nastavak sezone. Kako ce sve izgledati - videcemo.
                                Verovatno želi da oseti da su navijači ( prvenstveno u Srbiji ) uz njega pa će u tome naći motiv za dalje, a i fali mu mečeva.

                                Originally posted by cssr View Post
                                ocekivao sam da dolazi na Dejvis
                                nego da vidimo sad, za koga smo u ev. Rafa Roze finalu? dajte najmanje losu opciju
                                I dalje mislim da je , ne najmanje loša, nego najbolja opcija Nadal.
                                Jer to je dostižno, a Federer teško da bi bio dostižan i imalo bi kontraefekat za Novaka ako uopšte sada i delićem mozga razmišlja o rekordima.

                                A mislim da uopšte i ne treba da misli o tome, već da vredno radi bez presije, igra za Slemove ( ne za No1) a rekordi ako dođu- dođu.
                                I Agasija u tim.
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X