Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NI View Post
    Ima anonimusa i anaonimusa. Nisu Veseli, Istomin pa i Kueri isto sto i Agut i Cilic.

    Nudim opkladu u avatar, nedjelju dana, da nece biti vise poraza od anonimusa do RG-a. Anonimusa racunam kao svakog ko nije nikada bio u prvih 5 ili nije nikada prije pobijedio Novaka. Dakle Zverev jeste, Raonic jeste, Cilic jeste a Berdih nije, Conga nije.
    Mislis da ce tako brzo resiti sve probleme I ponovi biti konkurentan? Mislis da sa ovim manicnim epizodama letargije moze dobro proci na predstojecim Americkim turnirima? Nisam siguran vise.
    Last edited by Indigo; 20-01-17, 10:20.
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Indigo,

      Imas istu ponudu za opkladu.

      (Ovu malo doradjenu.)

      Comment


      • NI,
        Ja bi tako voleo da si ti u pravu. Daj bože da bude tako kao što govoriš.
        Kod Novaka je problem što on na suvi kvalitet može da pobedi svakoga ali ne može da zadrži fokus pa čim nije 100% u meču može da izgubi i od dosta slabijih protivnika.

        Comment


        • Weltschmerz,

          Da li se kladis ili se dvoumis da li sam ja u pravu, pa ipak ne bi?

          Comment


          • Sada sam nesto rocitao na netu, pa bih molio da u koliko neko ima odredjene informacije da napise vise. Naime suska se da Djokovic planira da predje samo na ishranu tecnostima, tj samo da pije odredjene mandze, da ne jede nista. Po meni nevidjena glupost, ali znajuci Novaka nista me ne moze iznanaditi, ima li istine u tome, zna li ko?
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Može opklada u Avatar.

              Comment


              • Originally posted by Sandugp View Post
                Sada sam nesto rocitao na netu, pa bih molio da u koliko neko ima odredjene informacije da napise vise. Naime suska se da Djokovic planira da predje samo na ishranu tecnostima, tj samo da pije odredjene mandze, da ne jede nista. Po meni nevidjena glupost, ali znajuci Novaka nista me ne moze iznanaditi, ima li istine u tome, zna li ko?
                Sprda se Sandu, najbolje sun gazing onda, nista ne mora da zvace a moze I zube da povadi.
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Mozak je zajebana stvar, to zna da bude duboko, mracno mjesto.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Mozak je zajebana stvar, to zna da bude duboko, mracno mjesto.
                    Svejedno od 01. janura 2016, svi Novakovi porazi su se desili u skladu s odredjenim trendovima. Sve sto slijedi trend je u prilicnoj mjeri predvidljivo.
                    Last edited by NI; 20-01-17, 10:38.

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post
                      Sada sam nesto rocitao na netu, pa bih molio da u koliko neko ima odredjene informacije da napise vise. Naime suska se da Djokovic planira da predje samo na ishranu tecnostima, tj samo da pije odredjene mandze, da ne jede nista. Po meni nevidjena glupost, ali znajuci Novaka nista me ne moze iznanaditi, ima li istine u tome, zna li ko?
                      Ako nije sprdnja podeli to sa nama da se jos malo iscudjavamo
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Odavno je to ja mislim, cilj mu je da predje na cistu, sirovu biljnu ishranu. Nutribullet i blenderi.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Sandugp View Post
                          Sada sam nesto rocitao na netu, pa bih molio da u koliko neko ima odredjene informacije da napise vise. Naime suska se da Djokovic planira da predje samo na ishranu tecnostima, tj samo da pije odredjene mandze, da ne jede nista. Po meni nevidjena glupost, ali znajuci Novaka nista me ne moze iznanaditi, ima li istine u tome, zna li ko?
                          Ma daj, to je nemoguce. Pa umro bi covek kad bi se samo tako hranio, smrsao bi na 15 kg max. Ako se to desi, to je onda zaista kraj, izgubice od nekog tenisera sa fjucersa i amaterskih turnira. Nece moci da se krece, nece imati snage za udarce (koje i sad skoro nema, da l' zbog veganske ishrane, ili ima neki drugi razlog). To je glupost, ne verujem u to.
                          link

                          Comment


                          • Ma Sandu samo pokazuje koliko mu je zapravo krivo i teško, a nema sa kim da podeli tu svoju patnju, niti da uputi ovo...khm, khm ...tamo gde treba, već nama ove. Razumemo te Sandu... i mi se sl osećamo
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • evo vam izvor

                              http://www.b92.net/sport/australiano...nav_id=1222114
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Hehe čuj Herald Sun i B92 jedva si dočekala.... Zar Bojana ti beše ne priznaješ špekulacije žutih oko Feda, nešto i ne znam da kod njega postavljaš sa takvih izvora?
                                Last edited by miloolja; 20-01-17, 10:52.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X