Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Vratila se Miličica!
    A Larisa

    Comment


    • Neće Larisa.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by pecaros View Post
        Veruj mi na reć. Igrom slučaja poslovno sam vezan za NS i vrlo često idem tamo. Promenjena je struktura stanovništva, dosta je skoro pridošle vrele krvi.
        Mislis na dodjose

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post

          Pa vidite kako su samo slatki, opušteni i zaljubljeni, pa zar da prekidaju ovu ljubavnu idilu zbog jednog Federera, ma dajte molim vas!
          * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
          * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
          NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

          Comment


          • Originally posted by pecaros View Post
            Di je Miličica, ca, ca, ca, ca ca, ca, ca,
            Hvala drugari, i vi ste meni nedostajali

            Kada je o Novaku reč i igranju u DC dobro je što se drži prvobitnih planova i što nije postupio po inerciji i onako kako bi većina nas učinila

            Provokacija ili ne apsolutno je nebitno i nema potrebe da se zanosimo jer čak i da zaigra i pobedi oba singla svi znamo da nema ko da uzme treći bod tako da bi to sve bilo kontraproduktivno. Bolje da sredi misli i da se fokusira na predstojeće turnire i svoju karijeru nego da na skijama dođe, potpuno nespreman, u NS
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Ma pustite starca... gde je Pjer?

              Meni ovaj pas deluje na stene. Izgleda su nabavili novi pas. Sta i da se dogodilo sa Pjerom, zivot ide dalje, a s obzirom da je pas ramnopravni clan porodice, sasvim ocekivano. A, bas je sladak. . .obozavam pse.

              Comment


              • Ma dobro je Pjer, mlad je još, juri neku pudlicu van kadra.. imaju oni više pasa...

                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by eM View Post
                  A sto vi svi mislite da Svajcarci provociraju ili se svete ne znam kome? Malo su mi te teorije zavjere smijesne, kao da oni samo razmisljaju o tome da napakoste Djokovicu...
                  Logicno je da idu na pobjedu, zele da se sto lakse provuku dalje svjesni su da su im sanse ogromne, sa Djokovicem i bez njega. Kapiram da je u njihovom timu sad euforija zbog Vavrinke, vidim da je i Federer bas nesto srecan zbog njega i da to stalno javno pokazuje (tviter, fejzbuk, izjave)... A i svjesni su da je postojala sansa da se Novak predomisli i da se pojavi... Tako da je odluka sasvim normalna s njihove strane.
                  Ma kakva zavera, sve promisljeno i sracunato
                  Auu strasno se Fed raduje zbog Stana i njegovog AO, poludeo od srece

                  Raduje se on sto Nadal nije osvojio jos jedan GS, to je suva istina

                  Opet mi nestaju postovi
                  sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                  ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                  Comment


                  • Originally posted by AIRBORNE View Post
                    Ljudi treba postovati njegovu odluku,nadam se da nece sada biti pljuvanja Novaka po Srbiji.
                    Ma gde neće. Sad će stručnjaci po portalima da pišu kako Roger sa svojih trideset i kusur može da igra, a Nole ne.
                    Originally posted by gokara
                    Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                    Comment


                    • A vec su poceli, opleli po Noletu samo tako, nije patriota boji se Rogera, zemljo otvori se
                      sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                      ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                      Comment


                      • A predosećam i vrelu atmosferu u Spensu koju će napraviti obožavateljke lika RF..
                        hoće li tamo uopšte biti navijača Srbije..
                        Originally posted by gokara
                        Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                        Comment


                        • Sudeci po forumu, nece Vazno je da kosmopolite dele lekcije o patriotizmu i objektivnosti, gde se prvi izjednacava sa prevazidjenim.

                          NI se nije oglasio povodom najnovijih desavanja u bitci Novak-Roger-Stanislas?
                          Similis simili gaudet

                          Comment


                          • Bilo je odlicnih argumenata i za ZA i za PROTIV, sve je bilo razumno ali narod k`o narod pogotovo ovaj nas,
                            Mora na kraju da pljune, onako...
                            Last edited by AIRBORNE; 29-01-14, 22:10.
                            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                            Comment


                            • sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                              ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                              Comment


                              • Originally posted by Petra View Post
                                A vec su poceli, opleli po Noletu samo tako, nije patriota boji se Rogera, zemljo otvori se
                                Pa klasika nemamo mi nista pametno raditi nego pljuvati ljude koji su uspeli

                                Comment

                                Working...
                                X