Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jao, nemoj te sentimentalne sada
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Nemam reci...Kakav je to tim bio...Beker najveca facetina u svetu tenisa !!!

      Comment


      • Izdrzi Zile!
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Originally posted by Mr. Wolf View Post
          Izdrzi Zile!
          Suza suzu stize Salu na stranu,stvarno nece imati ovakvog coveka vise.Ko god da dodje(ako uopste postoji neko) zelim im sve najbolje,ali nema price vise o dominaciji i nekih 17 gs-a.

          Comment


          • Originally posted by Zile90 View Post
            Suza suzu stize Salu na stranu,stvarno nece imati ovakvog coveka vise.Ko god da dodje(ako uopste postoji neko) zelim im sve najbolje,ali nema price vise o dominaciji i nekih 17 gs-a.
            Ne pricaj unapred Ziko, sacekaj.
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post

                Comment


                • Ajde Žile glavu gore ( vic godine priznaj ) nema od te kuknjave ništa, a možda nas i iznenadi sve, ko zna.

                  Ovo sam postavila čisto da ostane, a ne da bi nam se Sandu i Žile sekirali i bili tužni, ipak je zabeležen jedan ogroman rezultat u ove tri prethodne godine, iako je onoliko bilo ne samo nevernih Toma, već i mnogo vas protiv te njihove saradnje... a ko zna zašto je ovo sve dobro na kraju.
                  Last edited by miloolja; 07-12-16, 00:59.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Ne osetim tugu zbog rastanka, vec zbog secanja na te lepe trenutke - seta me prosto uhvati .
                    A sto se razlaza tice .... videcemo sta nam buducnost donosi ..... cekamo kabum!
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Sad kad nam uvali Pepe, Aleja Mancisidora bivseg trenera Muguruze, nije los trener ali nije ono sto treba Novaku.
                      Daj Borga ili Mekenroa.
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Strasno sam razocaran. To je ludost. No, mozda je bolje neke stvari dovesti do kraja.

                        Cestitke olji i maxxi. Opet se zenska intuicija pokazala jacom od muske analize.

                        Vjerovtno cemo za 20 godina znati sto se stvarno desilo. Pretpostavljam da je Boris, s pravom, postavio ultimatum. Novak je vjerovatno racunao da ce zagladiti stvari ali je Boris odrzao rijec. Svaki trener koji zasluzuje da nosi tu titulu bi ucinio isto.

                        Sto dalje?

                        Za mene postoje samo dvije opcije.

                        A)
                        Anakon. On je najbolji trener od svih koji su slobodni. Osim toga mislim da bi Paul izvukao apsolutni maksimum iz Novakovih igrackih sposobnosti. Dovodjenje Anakona bi ujedno bio znak da je Novak zapravo mudri diplomata tj. da odlazak Bekera nije slucajnost.

                        B)
                        Niko. Ako bude islo, sve je u redu. Ako se padanje nastavi za 3-6 mjeseci ce Novaka imati prilike da o svemu ponovo razmisli i donese pravu odluku. To bi inace bio zadnji voz.
                        Last edited by NI; 07-12-16, 09:21.

                        Comment


                        • Znam Sandu, sve znam... evo još nešto za tebe i sve nas, za društvo u ćošku

                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Boris je i sada pokazao da je covjek od formata.

                            Comment


                            • Nekako je baš pravi trenutak i za ovo podsećanje u spojleru, pa da raščistimo sa 2016. godinom.
                              Koliko god da sam razočarana, kao i većina sigurno i kako i kod svih nas postoji i to pod a) i b) gde je ovo a) nada, a b) sigurno neka sumnja i zebnja... želim, želim, želim da se ovo na kraju ipak sve preokrene, jer od 30. septembra i one konferencije na terenima u BG pod b) je stalno pobeđivalo i imalo prednost. A prosto je teško valjda prihvatiti da neko na ovaj način završi onakvu jednu neverovatnu karijeru.... tako da mi i dalje čekamo i nadamo se.

                              Idemo pod a)!!!


                              Spoiler


                              I tri glasa koja nisu htela javno da baksuziraju





                              Last edited by miloolja; 07-12-16, 10:10.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Uvek pred pocetak svake sezone moramo biti optimisti. I samo je to bitno. Pa cak i ako ne mislimo da ce sve ici glatko.
                                Tako i pred ovu novu 2017. Druga opcija za navijaca ne postoji. Svaki turnir koji igra - navija se da osvoji.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X