Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by cacanin View Post
    Ranije je Novak trebao to da uradi ali nije mogao zvanicno zbog ugovora.
    Dobio reklamu kao nikad niko i ponasa se ulicarski pa onda i javno baca otrovne strelice.
    Da ne davim sve sam vec napisao.
    Ribolovac meni je sve bilo jasno sa Novakom kad sam ga video na Viktorovom veselju, video sam onog Novaka do Vimblija ove godine. Povredice su proslost a sto je najbitnije osmeh je tu. DA, nije jeo TRAVU

    Bitno je da ga ponovo gledamo sa reketom sto je vrlo lako moglo da se zavrsi posle OI...

    Bice dobro.

    Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
    Ima i drugih nacina da konzumiras travu

    Comment


    • ‚‚‚ Zanimljivo je da bukmejkeri najveće šanse daju Džonu Mekinrou, Andreu Agasiju i Patriku Rafteru na koje kvota iznosi 9,00. Odmah iza njih tu su Džim Kurijer (10), Daren Kejhil (11) i Patrik Muratoglu (15), a tu je i Pit Sampras sa kvotom 17. ‚‚

      http://www.vesti-online.com/Sport/Te...oaprilska-sala

      Comment


      • Ako ide Nike ide i Sampras

        Novaku želim još najmanje 5 slemova što će vrlo verovatno i ostvariti

        Comment


        • To mjesto ce bukvalno svi zeljeti, glavno pitanje je sta Novak zeli?
          sigpic

          Comment


          • Haha do Svetog Nikole..Pa do tada ce i Dalaj Lama da zna..Bez interneta..

            Kurijer je cool lik..ali nema šanse..

            Comment


            • Originally posted by Sandugp View Post
              A sta je Toni osim sto je rodjak? Da nije mozda trener? Ja bi rekao da jeste, a ti?
              Smesno je porediti Novaka i trenera i Nadala i Tonija.
              Originally posted by Panchev9 View Post
              Haha do Svetog Nikole..Pa do tada ce i Dalaj Lama da zna..Bez interneta..

              Kurijer je cool lik..ali nema šanse..
              Haha preporuci mu Kurijera ako ti je cool lik.

              Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Sampras

                Po kojoj osnovi? Nikada nikog nije trenirao. Imao je razliciti stil igre. Doduse, bio je veliki sampion i izvukao je maksimum kada se povlacio. Svejedno to bi bio veliki rizik.

                Agasi

                Bio je izrazito intelegentan igrac. Vrlo slicnog stila kao Novak. Ali ni o nema iskustva kao trener. Preveliki rizik. Radje Gilbert koji je bio Agasijev trener.

                Mekinro

                Smijurija.

                Rafter



                Kurijer

                Mnogo sam slusao njega kao komentatora. Izvanredan je. Da li je to dovoljno da bude trener?

                Vilander

                Jedini nacin da ga se ucini da navija za Novaka. Nije vrijedno.

                Kejhil

                Vise mi se svidje nego bilo ko od vec navedenih. Ipak ne.

                Moratoglu

                Jedinini, osim Anakona, kojega je vrijedno razmatrati.
                Last edited by NI; 07-12-16, 21:28.

                Comment


                • Cekaj, cekaj, NI, kako si bio za Bekera, a nisi za ove legende? A svi su mnogo stabilniji, imaju bolji i uredjeniji zivot i po meni inteligentniji od Bekera.

                  Stefanki isto treba da dodje u obzir, kad je covjek starog Rodika naucio da onako igra BH onda je trenerski mag.
                  Last edited by Vladan; 07-12-16, 18:42. Reason: ...
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by skeptik View Post
                    Nema sta Novak da unapredi, preoblikuje. Ne mozes matorog konja nauciti novim trikovima, a iskreno govoreci i nema potrebe za tim. Covek je dugo vreme bio No.1 i vrlo dobro zna kako se tamo dolazi. Znaci bez eksperimentiranja i filozofiranja. Samo rad i trening, i zelja naravno. Ne moze njemu niko pomoci ako on sam to sebi ne zeli. Mozda je u ovoj fazi i bolje da je bez trenera, da se malo osloni na samog sebe umesto da mu neki trener bez autoriteta posluzi kao alibi za eventualne neuspehe. Sve zavisi od Novaka i njegovog pristupa tenisu, od buduceg trenera vrlo malo.
                    A šta ako cilj nije No1 nego Slemovi?

                    NI, ni Beker nije imao trenerskog iskustva do Novaka.
                    Sampras je pravi izbor kako je i pomenula nekolicina nas baš zbog te različitosti, ozbiljnosti i autoriteta. Posebno ako je primarni cilj osvajanje što više Slemova do kraja karijere.
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • NI, pa ni Beker isto kao Sampras nikada nikoga nije trenirao i imao je razlicit stil igre od Novaka i on je bio veliki rizik, pa su se opet uklopili.
                      Nisam ja za Samprasa, ali bi opet bio bolja opcija od mnogih.

                      Vladane, ja mislim da je Beker izrazito inteligentan covek. Elokvencija mu je na zavidnom nivou - po onome sto sam ga slusao - to naravno nista ne mora da znaci, ali mi odaje utisak razboritog pametnog muskarca.

                      Cacanin - pa ti ih poredis covece, ne poredim ih ja .... sto nas dovodi do zakljucka da pricas-pises smejurije? No?
                      Last edited by Sandugp; 07-12-16, 18:43.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Ne kazem da nije inteligentan, e koliko je pametan je vec druga prica, covjek ima ozbiljnih problema u vecem dijelu zivota, a sam ih je sebi stvorio. ALi slusali smo svi Mekenroa, Vilandera, Kurijera, Gilberta, svi oni imaju tenis u malom prstu zar ne?
                        sigpic

                        Comment


                        • To da, ali ne zbog svoje ne-inteligencije, vec zbog svog karaktera, temperamenta, stila zivota.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Ne kazem zbog inteligencije, ali pamet bi se tu mogla ukljuciti definitivno. Slab spoj sa Novakom generalno pa je proslo. Mekenro je galamdzija, zna tenis i za razliku od mirnog Bekera raznosio bi pritisak medija galamom i bukom i definitivno bi Novak mogao da misli na teren dok se on bakce stvarima van terena. Sampras je diplomata, miran, povucen, ne bi se eksponirao ali bi radio svoj posao prilicno sam siguran.
                            sigpic

                            Comment


                            • Citam ovu Djokovicevu objavu o kraju saradnje sa BB . Prilicno hladan i suzdrzan ton (pod uslovom da on licno sastavlja iste), uljudan , nista vise..

                              A drugi deo , losa poruka sadasnjim / buducim sponzorima.. Navijaci se polako navikavaju i prilagodajvaju..
                              Similis simili gaudet

                              Comment


                              • Ne bi trebalo odbaciti mogucnost da ga preuzme Mancisidor, naravno ako Gmaz ostane u strucnom stabu.
                                Takodje nisam siguran da ce uopste pokusati da dovede neku legendu, zavisi sve da li uopste zeli da se bavi ozbiljnim tenisom I u kojoj meri bi mu trebao trener najviseg status a.
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X