Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cacke...cure li neke vesti, ima li šta, šuška li se...? Daj nam neki nagoveštaj, skrati nam Tantalove muke
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • BB je unapredio Novakovu igru na mrezzi, i to je to

      Sledeci Novakov trener ce biti baseliner tipa Agasi, neko s harizmom No1, da mu povrati onu njegovu staru igru iz 2011, 2013, i jurisanje na GS

      Lendl bi bio perfektan izbor, i nije bezveveze sto ga je Andy ponovi vratio stab, mozda bas da ga Nole ne bi uzeo

      Comment


      • Originally posted by NI View Post
        Strasno sam razocaran. To je ludost. No, mozda je bolje neke stvari dovesti do kraja.

        Cestitke olji i maxxi. Opet se zenska intuicija pokazala jacom od muske analize.

        Vjerovtno cemo za 20 godina znati sto se stvarno desilo. Pretpostavljam da je Boris, s pravom, postavio ultimatum. Novak je vjerovatno racunao da ce zagladiti stvari ali je Boris odrzao rijec. Svaki trener koji zasluzuje da nosi tu titulu bi ucinio isto.

        UBI ME TT PA NIJE LEPO ISPAO ODGOVOR NI.

        NI nije Boris postavio ultimatum 100%, pisao sam kako se Boris ponasao cele ove godine a pogotovo kada je Novaku najvise trebao nakon RGa. Kako je pocela prica da li ce Novak produziti saradnju (jer iatice ugovor) On, Beker je poceo da se nudi, kada je video da ima male sanse poceo je da pljucka, onoliko koliko mu ugovor dozvoljavam, tu mi se zgadio. Uvideo je sta je uradio pa sad ide na emociju sa slikama i recima hvale... zbog javnosti... treba mu jos raditi, Novak ga je vratio iz mrtvih (bolju reklamu nije imao) mora od necega da se zivi a znamo da novca od tenisa odavno nema u njegovom slucaju.

        Za one koji me juce prozivaju kako sad pijanac Beker... imam SS kada je postavljen za trenera... sta su ljudi sve pisali a sad placu za njim i pominju, drvece, ljubav....Tad mi se nije dopadalo, tokom 3 godine sam bio neutralan a sad sam srecan sto nije u timu vise.

        Originally posted by miloolja View Post
        Cacke...cure li neke vesti, ima li šta, šuška li se...? Daj nam neki nagoveštaj, skrati nam Tantalove muke
        Olja 19.12 se vidjam sa zajednickim prijateljem na slavi pa mozda nesto iskopam, mozda se do tad vec sazna nesto, objavi zvanicno.
        Ne smem mnogo da navaljujem inace nema nista od karti i druzenja u MC i Rimu

        Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
        Last edited by miloolja; 07-12-16, 11:56.

        Comment


        • Cacanin, pusti ti druge ljude ... sta si ti pisao kada je Beker postavljen za trenera i za vreme njegovog mandata dok su se nizali slemovi?
          I mislis li da je samo Beker profitirao od te saradnje ili je mozda i Novak "malo" dobio?
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Meni samo nije jasno da baš od RG BB postade takva izdajica, lopov i pijandura, a šta bi onda ono do tada ... I daj taj ss, baš me interesuje...

            Nego dobro cacke, izdržaćemo i do tog Sv Nikole, bar mrvice da nam daš, taman posla da ostaneš bez MC i Rima ..mada ako Novak ne igra.. bolje ti ispitaj to sve, rizikuj malo, zaboraviće oni do proleća
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Beker: Đoković nije trenirao dovoljno

              http://www.b92.net/sport/tenis/vesti...nav_id=1207441



              Mi-4c

              Comment


              • Sećam se da sam kada je Beker trebao da dođe bila protiv.
                A onda kako je vreme odmicalo bila sam sve sigurnija da sam pogrešila - uostalom demantovali su me rezultatima.
                Ne slažem se da je on kriv za ovo što se dešava.
                Ponoviću Jedini krivac je Novak.
                Vidim piskara se da nije dovoljno trenirao, pa to nije do trenera. Ne može njega niko da natera da trenira ako on ne može ( fizički - zbog povrede, ili je pak došlo do zasićenja).
                A do zasićenja je neminovno došlo posle RG-a.
                Kada neko osvoji SVE i ostvari sve postavljene ciljeve treba ga motivisati za dalje a to je jako teško.
                Što nas dovodi do sinoćne Novakove izjave da mora da postavi nove ciljeve , a o tome sam i pisala posle RG-a da Novak mora da revidira planove i ciljeve.
                U ovom trenutku Novak kasni 6 meseci ( ali vrujem da su ga usporavale povrede ).
                Po meni najbolje što može da uradi u novoj sezoni je jurenje Slemova, a ne No1.
                Što se pak tiče novog trenera, sve ono sinoć beše šala da se malo opustimo ( mada sam za Samprasa- ili taj profil, apsolutno).
                Rekoh ranije da će otići i Beker ( zbog Novaka) i Pepe ( da se udovolji javnosti).
                Na AO će biti samo Vajda, a tek nakon toga će možda ubaciti nekoga u tim , možda tek nakon potpisivanja novog sponzorskog ugovora.
                A taj ugovor tj. trajanje istog će nam reći dokle će Novak igrati, kao što verujem da ga je trajanje ovog ugovora sprečilo da se povuče posle OI.
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Originally posted by Sandugp View Post
                  Cacanin, pusti ti druge ljude ... sta si ti pisao kada je Beker postavljen za trenera i za vreme njegovog mandata dok su se nizali slemovi?
                  I mislis li da je samo Beker profitirao od te saradnje ili je mozda i Novak "malo" dobio?
                  Pa pogledaj sta sam pisao, uvek sam bio protiv njega. Generalno mislim da trener teniseru tipa Novak, Rodzer, Rafa... ne znaci puno. Pogotovo Beker koji taj posao nije nikad radio. Sta to on zna, vidi i sto tim i Novak bez njega ne vide? Uspesniji bio kao teniser?

                  Beker je profitirao definitivno a Novak, pa ne znamo mozda bi vise osvajao bez njega, ne mozemo da tvrdimo kao za ovo prvo.
                  Originally posted by miloolja View Post
                  Meni samo nije jasno da baš od RG BB postade takva izdajica, lopov i pijandura, a šta bi onda ono do tada ... I daj taj ss, baš me interesuje...

                  Nego dobro cacke, izdržaćemo i do tog Sv Nikole, bar mrvice da nam daš, taman posla da ostaneš bez MC i Rima ..mada ako Novak ne igra.. bolje ti ispitaj to sve, rizikuj malo, zaboraviće oni do proleća
                  Olja samo sam preneo sta sam cuo, kako se ponasao i iz kog razloga nije bio na 2 turnira za koje je bio u protokolu, dogovoru.

                  Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Znaci Rafi Toni ne znaci puno
                    ahahahahahahahahahahahahahahahahahahhaha
                    Da se malo i nasmejem danas. Nemoj vise leba ti.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Naravno da mu znaci najblizi rodjak mu je i sa njim je od kad zna za sebe.

                      Napisao sam trener! Mogu i mene da potpisu kao trenera.

                      Da mu znaci angazovao bi valjda trenera ovih par godina a ne posrtao svaki turnir ( u odnosu na njegove standarde kako neki vole ovde da napisu) ili ceka da mu mi damo savet da dovede nekoga.

                      Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • Igraču tipa Novaka koji je vrlo inteligentan i voljan da radi ( kada je voljan) nije neophodan trener da ga nauči tenisu, ali mu je potreban da ga unapredi,preoblikuje, ali i popravi neke segmente u igri svojim savetima kao što je Beker uradio.
                        Očigledno Novak smatra da je i Bekera prerastao...
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Originally posted by Marija81 View Post
                          Igraču tipa Novaka koji je vrlo inteligentan i voljan da radi ( kada je voljan) nije neophodan trener da ga nauči tenisu, ali mu je potreban da ga unapredi,preoblikuje, ali i popravi neke segmente u igri svojim savetima kao što je Beker uradio.
                          Nema sta Novak da unapredi, preoblikuje. Ne mozes matorog konja nauciti novim trikovima, a iskreno govoreci i nema potrebe za tim. Covek je dugo vreme bio No.1 i vrlo dobro zna kako se tamo dolazi. Znaci bez eksperimentiranja i filozofiranja. Samo rad i trening, i zelja naravno. Ne moze njemu niko pomoci ako on sam to sebi ne zeli. Mozda je u ovoj fazi i bolje da je bez trenera, da se malo osloni na samog sebe umesto da mu neki trener bez autoriteta posluzi kao alibi za eventualne neuspehe. Sve zavisi od Novaka i njegovog pristupa tenisu, od buduceg trenera vrlo malo.

                          Comment


                          • Originally posted by cacanin View Post
                            Naravno da mu znaci najblizi rodjak mu je i sa njim je od kad zna za sebe.

                            Napisao sam trener! Mogu i mene da potpisu kao trenera.

                            Da mu znaci angazovao bi valjda trenera ovih par godina a ne posrtao svaki turnir ( u odnosu na njegove standarde kako neki vole ovde da napisu) ili ceka da mu mi damo savet da dovede nekoga.

                            Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
                            A sta je Toni osim sto je rodjak? Da nije mozda trener? Ja bi rekao da jeste, a ti?
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Originally posted by skeptik View Post
                              Nema sta Novak da unapredi, preoblikuje. Ne mozes matorog konja nauciti novim trikovima, a iskreno govoreci i nema potrebe za tim. Covek je dugo vreme bio No.1 i vrlo dobro zna kako se tamo dolazi. Znaci bez eksperimentiranja i filozofiranja. Samo rad i trening, i zelja naravno. Ne moze njemu niko pomoci ako on sam to sebi ne zeli. Mozda je u ovoj fazi i bolje da je bez trenera, da se malo osloni na samog sebe umesto da mu neki trener bez autoriteta posluzi kao alibi za eventualne neuspehe. Sve zavisi od Novaka i njegovog pristupa tenisu, od buduceg trenera vrlo malo.
                              U potpunosti se slazem.

                              Evo neke ankete...



                              Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Novi trener posle BB je nebitan. Novak je bitan.

                                Citajte izmedju redova: BB je rekao da Novak nije dovoljno trenirao i ponovo podvukao i privatnu komponentu. Znaci Novak mora da odluci sta zeli i sta mu je bitnije, tenis ili porodica. Po meni Novak je u "fade out" (gasenje od tenisa) fazi jos od one izjave da mu 1 mesto nije najbitnije.

                                Ja samo zelim da on ode u velikom stilu a ne da sa 2 padne na 3 pa na 10 mesto itd. Zelim i to zarko zelim da sledece godine ponovo bude 1 i uzme jos 1 ili 2 GS i da onda nakon tog (bilo kog) osvojenog GS kaze "cao, zdravo, povlacim se sa 1 mesta". Eh, kako bi mi tada navijacko srce bilo puno.

                                Comment

                                Working...
                                X