Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Njega mozda Borg jedino moze povratiti, on je bio u ovakvom k pa mu je posle bilo krivo i kajao se.
    Mozda, ali vremena nema mnogo. Mozda jos pola godine. Vec je on u poznim teniskim godinama, i nece tako lako povratiti prepoznatljiv nivo igre. Inace posle 29 godina mnogo malo slemova su dobri teniseri osvajali.

    Cak i ako Novak resi da se skroz posveti tenisu nece biti pravog rezultata neko vreme. Forma se ne postoze preko noci Tako da, ako bi u Australiji hteo da bude fit, mislim da bi vec naredne nedelje morao da daje sve iz sebe za tenis.
    Last edited by 147; 06-12-16, 22:29.

    Comment


    • Originally posted by pedja5000 View Post
      Ako se ovako nastavi ocekujem da Endi uzme 2 slema sledece godine. Taj covek ce imati mnogo motivacije. Konacno je najbolji.
      Uzece minimum 2 GS, vrlo verovatno 3 mada ni svih 4 nije nemoguca misija jer prakticno nema konkurenciju.

      Comment


      • SkySports VIDEO:Becker on Djokovic split
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Kako je srecan, on je svoj posao odradio i to odlicno, upropastio Novaka.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Panchev9 View Post
            Naravno da ne želim..
            To oko Samprasa.. Priseti se kada je dolazio Beker.. isto je bilo.. Pa gde on.. Nikad nije radio ka trener.. Godinama nije na turu.. I prc.. videli smo kako je bilo..
            Čudni su putevi Gospodnji..
            Posebno sa Gmazom..
            J
            Ne znam da li znas za ovo,ali ja sam napisao da Beker treba da trenira Novaka jos 2012 ja mislim,kada je Novak upao u onu krizu.Mozda je i pocetak 2013,necu da te lazem,iskopace ti neko ovde taj link.To meni nije bilo uopste cudno i nelogicno,stavise,to mi je bio jedini covek koji moze Novaka da napravi pravim igracem sa malom dozom drskosti.Pogledaj ti u sta se Novak pretvorio.Meni se zeludac prevrne kada salje srca publici,jer je to mnogo fejk i to ljudi vrlo dobro znaju...Mnogo se trudi da ga vole i to je njegov najveci neprijatelj.On da je malo iskreniji i arogantniji i bezobrazniji,kao sto i jeste privatno,sve bi bilo drugacije.Barem ja tako mislim...Mada, misljenja su kao orgazmi,svi ih imamo...

            Comment


            • Originally posted by Zile90 View Post
              Mada, misljenja su kao orgazmi,svi ih imamo...
              Amerikanci imaju bolju izreku "Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

              Comment


              • Originally posted by Sandugp View Post
                Jasta "da odrzi dobar nivo igre" ... pa sta da odrzavas sine, kada poslednjih 6 meseci igras neprepoznatljivo - ajde necu da kazem ocajno - gruba je rec, ali za Novakove standarde slabo.
                A i da napravi dobar raspored? A gde ces bolji od ovog koji forsira jos od 2012 i koji ocigledno daje rezultate - sem poslednjih 6 meseci, ali zato je verovatno kriv Beker
                I nove ciljeve? Pa zar treba da psotoje drugi ciljevi za igraca poput Novaka Djokovica sem pobede, pobede i samo pobede i titule titule i samo titule (na najvecim turnirima naravno)?

                Dobro mozda je bio na treningu, pa dosao mrtav umoran nije ni stigao da se istusira vec odmah seo da napise ovo, pa se malo preracunao - nije sigurno tako mislio
                Jel ti mozes iz ove izjave da izvuces da on stidljivo govori kako nece vise da se zalaze kao pre? Meni ovi "novi ciljevi" govore samo jedno,a mislim da znas sta je to.

                Comment


                • Da, da.. Ono na kraju mečeva je Gmazovsko.. užas..

                  Ovaj Bekerov intervju je najzanimljiviji u onom delu kada kaže da je situacija bila nešto kao: što uopšte idemo u Njujork, Šangai itd.. Strašno..

                  Comment


                  • Originally posted by skeptik View Post
                    Amerikanci imaju bolju izreku "Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."
                    Da da,ta je jos bolja...Jbg,to je moje misljenje...

                    Comment


                    • Originally posted by Zile90 View Post
                      Jel ti mozes iz ove izjave da izvuces da on stidljivo govori kako nece vise da se zalaze kao pre? Meni ovi "novi ciljevi" govore samo jedno,a mislim da znas sta je to.
                      Ja iz ove izjave mogu samo da izvucem da Djokovic u koliko je sam ovo pisao ili Jelena u koliko mu je ona pisala ne ume da se izrazi kako treba. Ili neko iz PR tima - mozda su mu i oni ovo sastavljali.
                      Da pravi nelogicne greske u konstruisanju recenica. I da potpuno pogresno prenosi ono sto zapravo jeste. Sada da li je to slucajno ili namerno u to ne ulazim.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Dokle će moći sa ovom dijetom po dalaj lami..
                        Evo kako je to nekad bilo...
                        http://scandal.svet.rs/wp-content/up...9763479749.jpg

                        I kako je sada..
                        https://i.guim.co.uk/img/media/50301...sm=12&fit=max&

                        Ne mogu nešto slike da ubacim.. ebg..

                        Comment


                        • Upamtite samo jedno...Sta god da se desi,nikada on nece imati boljeg coveka od Bekera.Niko ne prica o titulama i sportu kao Beker.Retko ko u svetu sporta poznaje filozofiju kao on.Covek je dosao da uzimaju titule,a ne da neko trazi duhovno prosvetljenje.Gde ste videli velikog sampiona koji fura tu filozofiju mira i ljubavi?! Novaka je sustigao privatni zivot i nije mogao vise da se izbori sa tim,popustio je svojima,a to je nesto najgore.Protiv toga ne mozes da se boris...Na kraju krajeva,to je njegov zivot i mi ovde na forumu nekada izgledamo kao gomila pacenika koji nemaju svoj zivot i mesaju se u tudj,sto je i istina.Ali,uvek ce me boleti sto je neko mogao mnogo vise od svoje karijere,a zaustavila ga neka vrsta "duhovne praznine" da uradi vise...Sta da kazu sportisti kojima su kariere prekinule povrede ili,ne da Bog,lazne optuzbe za silovanje,kojih ima brdo...

                          Comment


                          • Anakon bi bio sjajna stvar za Novaka, jedino je problem sto bi Novak, bar u ovom trenutku, izmedju Anakona i Milana Radonjica izabrao ovog drugog, jer mu je lakse da maze majonez na glavu pred finale GSa, nego da se zamara taktikom i ostalim sranjima.


                            Pored svega, ipak mislim da ce se Novak na vreme opametiti, ostaje da sacekamo, brzo ce nova sezona.
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                              Anakon bi bio sjajna stvar za Novaka, jedino je problem sto bi Novak, bar u ovom trenutku, izmedju Anakona i Milana Radonjica izabrao ovog drugog, jer mu je lakse da maze majonez na glavu pred finale GSa, nego da se zamara taktikom i ostalim sranjima.


                              Pored svega, ipak mislim da ce se Novak na vreme opametiti, ostaje da sacekamo, brzo ce nova sezona.
                              Daj Boze da si u pravu,ali covek koji zeli da se opameti ne menja tim koji pobedjuje i coveka koji toliko jako zeli da on dominira tenisom i osvaja najvece titule.Novak ne zeli vise Bekera,jer on jednostavno nece vise na tenis da gleda kao pre.Ako nesto zelim Novaku vise od toga da osvaja titule,to je da barem pronadje taj prokleti mir koji juri i ljubav,ali nisam siguran da je ovo pravi nacin za to...Kakav crni Anakon,nemojte da ste smesni...Pokusace Vajdu da upregne i to je to.Taj bum o kojem pricate je novi sponzor,nista vise...(Daj Boze da gresim...)
                              Last edited by Zile90; 06-12-16, 23:15.

                              Comment


                              • sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X