Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by luka View Post
    Još ruža i zbarit ćeš je. Gotova je

    Sve na stranu, Maxa je prva liga. Velika i u Novakovoj pobjedi i porazu.
    Za sta me ti smatras moj Luka? Pa ne mogu ja bas svim forumasicama toliko da se posvetim.
    Mislim mogu - ali necu
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Originally posted by cacanin View Post
      Ako je ulog dosta veci, najveci-najstrasniji moguci?

      Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
      U to je tesko povjerovati pod broj jedan, a pod broj dva zasto igra uopste onda? Zar nije lakse da kaze da je povrijedjen i uzme odmor do kraja sezone onda?
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Sandugp View Post
        Za sta me ti smatras moj Luka? Pa ne mogu ja bas svim forumasicama toliko da se posvetim.
        Mislim mogu - ali necu
        Ne znam jaaa Možda si se baš njoj posvetio, vidim ja da čuči švaler u tebi, znači da si sasvim zdrav i normalan. Ima materijala u tebi, imaš taj "upad" ženama. Suptilan i indirektan, smooth
        Samo upamti, uvijek im plati piće, ne budi Marin Čilić

        Comment


        • Originally posted by luka View Post
          Ne znam jaaa Možda si se baš njoj posvetio, vidim ja da čuči švaler u tebi, znači da si sasvim zdrav i normalan. Ima materijala u tebi, imaš taj "upad" ženama. Suptilan i indirektan, smooth
          Samo upamti, uvijek im plati piće, ne budi Marin Čilić
          Marine Marine
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Originally posted by Sandugp View Post
            Da ne ispadne da ti se uvlacim, ali realno je da si ti divna osoba, koja sebi ne dozvoljava ispade u javnosti (ako ovaj forum mozemo tako da okarakterisemo izmedju ostalog), ali je to ponekada u trenutcima nekoh gadnih poraza zna toliko da zasmeta. Ne znam, mogu slobodno da kazem da ti i zavidim sto uspevas da budes takva.
            Ok Sandu , razliciti smo taman posla da pomislim tako nesto.
            Zaista mi nije namera da bilo koga nerviram ,pa ni tebe.

            Neko je spomenuo post RG , tj Wimbledon, i ja sam bila medju onima koji su pomislili-samo je nebo granica, sada ce lako kada je skinuo teret sa ledja. Ali tokom drugog seta tog treceg kola, nekako sasvim se druga slika otvorila .U tom mecu za mene je sazeta prica jedne ogromne , nadljudke borbe fizicke i psiholoske a koja ne moze da traje vecno, u smislu da se iz nje izadje kao pobednik.
            Druga stvar , ja cenim taj otvoreni izraz ljudskosti sa svim manama koje Novak ima kao igrac i kao sportista/licnost. Jednostavno zar ne?
            Similis simili gaudet

            Comment


            • Ma na tebe mogu da se naljutim na 2 sekunde - odmah me prodje.
              Luka jel sam dobar?
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Naravno, na ranu te previjati.

                Comment


                • Hajte molim vas ljudi, nisam ja tema ovde

                  nego sta vam je veceras bila najgora stavka u igri. BH, taktika, pritisak, kretanje na FH strani?
                  Similis simili gaudet

                  Comment


                  • Originally posted by Maxx-a View Post
                    Hajte molim vas ljudi, nisam ja tema ovde

                    nego sta vam je veceras bila najgora stavka u igri. BH, taktika, pritisak, kretanje na FH strani?
                    Necu da ti kazem, bolje da budes malo u neizvesnosti
                    Salim se .... gameplan. To je ono sto je skripalo najvise. Kada god bi igrao sa kontrolisanom agresivnoscu, ali ne suvise rizicno i smireno uzimao bi poene. Ali on onda krene u nekoliko narvrata da juri neke vinere koje naravno promasi i sve se raspadne.
                    Nije imao jasan cilj, kao da nije znao kako da igra, sto me cudi, ali je tako. Brzao je neretko - i to ga je kostalo meca.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Originally posted by Maxx-a View Post
                      Hajte molim vas ljudi, nisam ja tema ovde

                      nego sta vam je veceras bila najgora stavka u igri. BH, taktika, pritisak, kretanje na FH strani?
                      Novak bez glave koja nije bar na 70% u meču ne može dobiti. Kad nema glave, nema ni samopouzdanja, kad nema toga onda automatski nema ni kretanja, a pogotovo nema dubine loptice koja je uništavala svakog protivnika.
                      Počeo je igrati na 4:1 u drugom setu, ali je tada bilo prekasno.

                      Comment


                      • A kako su se samo rakoljili Novakovi navijaci juce. "Najveci nivo ikada", Kei nista nije mogao(covek nije mogao da stoji), dominacija, dzak krompira spremali Mareju... Kad ono prc. Prate ljudi ceo zivot tenis i opet ne znaju nista. Djokovic kada igra za prvo mesto i rekord(ili na Olimpijskim), dakle kada je pod pritiskom, pokazuje koliko je mentalno slab. Ovo nije pljuvanje, nego cinjenica.

                        Comment


                        • BH, ne znam ima li statistika izmjena BH u BH, možda da je 25% poena dobio. Evidentno su mu udarci slabiji, nije više sposoban da u kontinuitetu iskontroliše poene, samo sporadično. Time je Murray dobio na vremenu i nije imao nikakvih problema sa osnovne, rekoh već, mnogo veću štetu mu je pravio Raonic.

                          Comment


                          • Originally posted by zxcv View Post
                            A kako su se samo rakoljili Novakovi navijaci juce. "Najveci nivo ikada", Kei nista nije mogao(covek nije mogao da stoji), dominacija, dzak krompira spremali Mareju... Kad ono prc. Prate ljudi ceo zivot tenis i opet ne znaju nista. Djokovic kada igra za prvo mesto i rekord(ili na Olimpijskim), dakle kada je pod pritiskom, pokazuje koliko je mentalno slab. Ovo nije pljuvanje, nego cinjenica.
                            Care, ne moraš da rezimiraš više puta.. shvatili smo..
                            pošto tako barataš sa činjenicama, šteta što nisi redovniji u diskusijama..
                            Last edited by jagodica; 20-11-16, 21:49.
                            Originally posted by gokara
                            Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                            Comment


                            • Originally posted by jagodica View Post
                              Care, ne moraš da rezimiraš više puta.. shvatili smo..
                              pošto tako barataš sa činjenicama, šteta si nisi redovniji u diskusijama..
                              Kako nije? Redovan je kad god Novak izgubi.

                              Comment


                              • U jednom trenutku prvog seta je imao 2/9 w/ue odnos na BH. Previse..
                                Ja stalno kukam servis, servis, danas i nije bio toliko los koliko je zakazala igra sa osnovne , a videlo se i da fizicki nije na nivou Murraya koolko god paradoksano zvucalo nakon svega sto se izdesavalo u par meseci mislm na njegovo igranje iz nedelje u nedelju. A ovaj je popravio drugi servis do nivoa za koji za njega verujem niko nije mislio da ce moci.
                                Similis simili gaudet

                                Comment

                                Working...
                                X