Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Maxx-a View Post
    U jednom trenutku prvog seta je imao 2/9 w/ue odnos na BH. Previse..
    Ja stalno kukam servis, servis, danas i nije bio toliko los koliko je zakazala igra sa osnovne , a videlo se i da fizicki nije na nivou Murraya koolko god paradoksano zvucalo nakon svega sto se izdesavalo u par meseci mislm na njegovo igranje iz nedelje u nedelju. A ovaj je popravio drugi servis do nivoa za koji za njega verujem niko nije mislio da ce moci.
    Nije bas popravio koliko je Novak ocajno riternirao na drugi. Ocajno je riternirao generalno, ali pogotovo na drugi.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Kad sam video na šta Jelena večaras liči(kao da je poplava izbacila), znao sam da neće biti dobro..

      Ako pobedi sam sebe i vrati glavu... biće onaj stari... verujem u to..

      Comment


      • Originally posted by Sandugp View Post
        Nije bas popravio koliko je Novak ocajno riternirao na drugi. Ocajno je riternirao generalno, ali pogotovo na drugi.
        Generalno jeste se popravio Andy u tom segmentu, na tome je radio sigurna sam , kod vrhunskih igraca nekoliko procenata cini veliku razliku. Nije uzalud Pete rekao nesto u stilu "dobar si koliko i tvoj drugi servis". Evo na ovom turniru do finalnog meca imao p.o.p 52 ( a igrao sa boljim returnerima), Djokovic 53.
        Da i return Novakov je bio los jako...
        Similis simili gaudet

        Comment


        • Br.1
          Marej ce vjerovatno stolovati do jula, tj oko 8 mjeseci (nekih 35 sedmica)
          Ispade odlucujuca ona neiskoriscena mec lopta Raonica sinoc, bar sto se tice YEn1 jer tesko da bi škot propustio zicer u februaru ili martu (narocito IW i Majami) da zasjedne na tron.
          Ovako mu je "ukrao" jos par mjeseci, ne samo ovaj turnir i YE

          Beker
          misija je ispunjena osvajanjem RG. Ok bio je tu i na Vimbldonu, omiljeni turnir ali posle toga.. Sto se mene tice on je bivsi iako jos ne formalno. I naravno, hvala mu za sve!
          Ljetos sam razmisljao da bi mu najbolje legao jedan Mekinro, slicni temperament. eventualno Gilbert
          Sad mislim da bi idealan bio Lendl, nevezano za Mareja, vise zbog ove zen faze trenutno..nznm,nisam pametan

          Rafa i Roze
          u drugoj polovini sezone imamo cetiri velika udarca, WB OI NY i ovo nocas.
          Da li mu nedostaju Federer i Nadal kao motiv? glavni rivali? cistaci zrijeba od raznih Varinki Mareja i ostalih?
          Ako da, kako je onda uzeo Rg? ponekad se zapitam sta bi bilo da je Andi na šatrijeu prebacio onu bekend dijagonalu?


          sad odmor pa reset
          samo motiv i bice ok

          Comment


          • Deplasirano je analizriati Marejevu igru na taj nacin. Novak je odigrao slab mec. Uopste nije licio na igraca koji je do juce bio br.1. Paradoksalno, servis je ovog puta bio nesto bolji ali sve ostalo je bilo lose, retern, BH, FH, igra na mrezi...
            Jos ga nema NI.

            Comment


            • Evo, i Mareju je to na neki nacin jasno.

              Comment


              • Da ispricam prvo ovo.

                Kao sto je bilo za ocekivati, velika vecina dvorane je navijala za Andija. Jedan cosak, mozda 5% ukupnog broja posjetilaca, je bio dosta vokalan za Novaka. I barm 50% stranaca su bili za Novaka. No 90% ljudi u dvorani su bili Englezi. Njihovo najvijanje tokom meca se moglo cuti.

                Svejedno, kada je Novak spasio 2. mecu loptu, cijela dvorana je navijala: "Nole, Nole!". Razlog je jasan. Ljudi su zeljeli jos tenisa, izjednacenog, neizvjesnog tenisa.

                Comment


                • Bolje da su ga iznervirali.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Dobro ziv si, malo sam se uplasio za tebe.

                    Comment


                    • Rekao je NI da mu trebaju 3h i evo ga, tačan kao BH u Murraya.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Bolje da su ga iznervirali.
                        Paradoksalno ili ne ali Novak gotovo uvek podbaci kada ima nesto vecu od uobicajene podrsku publike (Dubai, Shangai, nekoliko poslednjih F RG)
                        Similis simili gaudet

                        Comment


                        • Novak posle meca po obicaju delio kolace. Jel si uzeo neki, NI?

                          Comment


                          • Originally posted by notorious View Post
                            Rekao je NI da mu trebaju 3h i evo ga, tačan kao BH u Murraya.
                            Odmah sam smugnuo i stigao za 2.5 sata. Ali dok procitam vase komentare i napisem svoj...

                            Comment


                            • Ako mu je Gmaz novi prvi trener
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by NI View Post
                                Odmah sam smugnuo i stigao za 2.5 sata. Ali dok procitam vase komentare i napisem svoj...
                                Tako bi bilo bolje i mi da pisemo Da se prosetamo jedno 2h pa da napisemo neki komentar. To pre svega mislim gledajuci svoje komentare, mada i komentare drugih.

                                Inace ako budem imao volju, potrazicu klipove Novakovih reakcija posle velikih poraza u zadnjih 5 godina. Najvise brine sto deluje da Novak ovo nije shvario kao veliki poraz. JEste pm uvek dobar u porazu, ali nisu njegove reakcije uvek iste.

                                Evo neceg cega sam se odmah setio:

                                https://www.youtube.com/watch?v=A0EJ6GxaQFA
                                Reakcija na 23:51 nam govori mnogo vise od reci. I tada nije imao samopouzdanje. Samo je tada pokazivao veilu volju. Znamo koji su rezultati posle usledili.

                                Do skora sam mislio da Novak treba da se skoncetrise samo na slemove. Nazalost, mislim da to nece biti skor moguce. Iz vise razloga, ali jedan od glavnih sto mislim da nece da ima veru u sebe ako samo igra slemove. Tu se on mnogo ralikuje od Vavrinke recimo.
                                Last edited by 147; 20-11-16, 23:21.

                                Comment

                                Working...
                                X