Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Cristina1971 View Post
    Nisam ispratila sve, jel se Noletu vratio ceo stari tim ili samo Vajda?
    Za sada samo Maki (Vajda)
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Vajda samo. Za sada privremeno.

      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • Ok, i to je nesto. Odmah mi je lakse da gledam. I ja sam propustila mec, sad cu da gledam reprizu..

        Comment


        • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
          Vajda samo. Za sada privremeno.

          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
          Da zaboravih to da pomenem,krajnju odluku o daljem toku saradnje doneće nakon MCa...
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Čim je Marijan pored njega, ne vidim ni jedan razlog da se saradnja ne obnovi na obostranu korist.
            Jedino ako Pepe Imaz ne umeša svoje prste i sjebe sve.

            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
              Čim je Marijan pored njega, ne vidim ni jedan razlog da se saradnja ne obnovi na obostranu korist.
              Jedino ako Pepe Imaz ne umeša svoje prste i sjebe sve.

              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
              Da, nadam se da nece. Valjda se Nole opametio.

              Comment


              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                Čim je Marijan pored njega, ne vidim ni jedan razlog da se saradnja ne obnovi na obostranu korist.
                Jedino ako Pepe Imaz ne umeša svoje prste i sjebe sve.

                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                Vrti se Pepe tu negde srce na kraju meča je aktuelno.

                Comment


                • Kako vam se vise taj Pepe ne smuci da ga pominjete. Promeniti nista necete..bio - ne bio...

                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Kako vam se vise taj Pepe ne smuci da ga pominjete. Promeniti nista necete..bio - ne bio...

                    Vidiš da je i nas omađio [emoji16]

                    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Originally posted by Marija81 View Post
                      Press

                      Pa mi recite da su mi insajderske info bile loše...

                      I ćorava koka ubode zrno
                      Lepo obraćanje, malo su pretjerali sa pitanjima oko bivših trenera. Novak poprilično samouvjeren obećavajuće.

                      Comment


                      • Pogledao sam highlights. Novak je bio daleko bolji negu u Miamiu. Znajuci kako je kriminalan bio u Miamiu, to ne znaci nista.

                        Comment


                        • Originally posted by torpedo View Post
                          I ćorava koka ubode zrno
                          Lepo obraćanje, malo su pretjerali sa pitanjima oko bivših trenera. Novak poprilično samouvjeren obećavajuće.

                          Ja vala ubola više zrna


                          Originally posted by NI View Post
                          Pogledao sam highlights. Novak je bio daleko bolji negu u Miamiu. Znajuci kako je kriminalan bio u Miamiu, to ne znaci nista.
                          Malo pozitive plizzzz.

                          Šalu na stranu,gledajući meč stekla sam utisak ( a ostavljam prostora da je pogrešan)
                          da je Novak na prvom mestu mentalno spremniji bio danas ( nije imao fazu da povede pa stane...),
                          da je kondiciono bio spremniji ( posle par dugih poena nije izledao onako smoždeno kao u MI i IW)
                          i da je iznad svega uživao na terenu-kao da je pronašao neki novi motiv.
                          Pres je dosta objasnio a i stav i ponašanje pred novinarima.

                          I ,da , da li mi se čini ili je današnji servis mnogo bliži starom servisu?
                          Siguran znak da definitivno nema bola.
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Marija,

                            Ja jesam optimista ali umjereni.

                            U odnosu na Miami imamo nekoliko jasnih pozitivnih znakova.

                            1. Daleko vise vjeruje u sebe.
                            2. Ima trenera kojem vjeruje.
                            3. Ima bolju dubinu.
                            4. Prilicno je siguran da je lakat rijesen.
                            5. Nema kombinacije vise slabosti koje se nadovezuju jedna na drugu i koje dovode do kolapsa. (Nezainteresovanost, nesamouvjerenost, kondicija, nedostatak meceva...)

                            Ko poslije jucerasnjeg meca moze reci da on ne misli ozbiljno?

                            Ali protivnik je bio Dusan Lajovic. A niko prije od Lajovica nece reci sebi: "Nemam sansi, Novak je onaj stari." I Taro Danijel je to mogao reci poslije 5:2 u 1. setu IW.
                            Last edited by NI; 17-04-18, 08:27.

                            Comment


                            • Slažem se NI, međutim ja sam zanemarila da je protivnik Duci i gledala Novakovo ponašanje...Gestikulacije, trčanje i želju...i meni to obećava
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Mislim da sada moramo biti optimisti..
                                Meč protiv Lajovića nije za komentarisanje.. Borna je pravi rival za pokazivanje trenutne forme..

                                Comment

                                Working...
                                X