Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nadalova situacija kao i RG nije bila predmet mog posta


    Vidim sprema se u Marbeji . Vajda , Becker nisu vidjeni..
    Last edited by Maxx-a; 09-11-16, 12:17.
    Similis simili gaudet

    Comment


    • Boli me uvo, podvukao sam paralelu.
      OVAKO

      Comment


      • Mislim da veći deo novakovaca rezigniran porazom kao i antinovakovci zaslepljeni srećom zbog tog poraza nisu objektivno sagledali Novakovu igru u tom meču protiv Čilića.
        Nije ta igra bila tako loša, forhend je u dobrom delu meča imao odličnu dubinu, brzina na servisu dosta bolja dok je bekend bio na sasvim zadovoljavajućem nivou. Delić sporiji u kretanju što se da vratiti dok će za udarce biti dovoljna samo mrva samopouzdanja da bi paket bio upotpunjen.
        Dobar znak je i povratak onog 'Idemooo' u nedavnom obraćanju navijačima.
        Valjda je to taj kvrc u glavi na koji se čeka.
        sigpic

        Comment


        • Ne znam Pecke, poboljšanje na servisu ja prosto nisam videla.
          Znam da si govorio da je vratio staru petlju prilikom izvodjenja, videćemo kako će servirati u O2 ..
          Similis simili gaudet

          Comment


          • Tehnički se taj servis vratio u pređašnje stanje, nedostajala je preciznost. Vežbanjem servisa preciznost se da popraviti.
            Kod drugog servisa i dalje previše rizikuje što veći procenat ubačaja prvog rešava. Vratio je njegov čuveni i vrlo efikasni kik što će dobro doći gledano iz vizure odskoka na podlozi u kiseonik areni.
            sigpic

            Comment


            • Novak će osvojiti WTF. Mislim da je vreme da nas obraduje
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Originally posted by Maxx-a View Post
                Nadalova situacija kao i RG nije bila predmet mog posta


                Vidim sprema se u Marbeji . Vajda , Becker nisu vidjeni..
                Novak je u MC i tamo je Vajda.
                Originally posted by pecaros View Post
                Mislim da veći deo novakovaca rezigniran porazom kao i antinovakovci zaslepljeni srećom zbog tog poraza nisu objektivno sagledali Novakovu igru u tom meču protiv Čilića.
                Nije ta igra bila tako loša, forhend je u dobrom delu meča imao odličnu dubinu, brzina na servisu dosta bolja dok je bekend bio na sasvim zadovoljavajućem nivou. Delić sporiji u kretanju što se da vratiti dok će za udarce biti dovoljna samo mrva samopouzdanja da bi paket bio upotpunjen.
                Dobar znak je i povratak onog 'Idemooo' u nedavnom obraćanju navijačima.
                Valjda je to taj kvrc u glavi na koji se čeka.
                +1 Nijansa je odlucila pobednika. Kada je servirao za set i na 15:00 onaj lagan FH u mrezu ga je kostalo seta i 99% meca.

                Idemooo dalje.

                Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                Comment


                • Originally posted by Marija81 View Post
                  Novak će osvojiti WTF. Mislim da je vreme da nas obraduje
                  To mačko!
                  "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                  Comment


                  • Originally posted by cacanin View Post
                    Novak je u MC i tamo je Vajda.
                    To je vec bolje ako je tako.
                    Similis simili gaudet

                    Comment


                    • Originally posted by Maxx-a View Post
                      Kako se stvari brzo menjaju , sada se kao veći favorit za osvajanje završnog turnira vidi igrač koji nikada nije došao do finala turnira naspram petostrukog šampiona.
                      Mari je i 2009. bio prvi favorit na AO, iako bez GS titule, iako tek 4. na listi. Zasto pitaj boga, ali tako je bilo. I to se uglavnom stalno ponavlja, sad ce biti jos grdje. Ocekujem da bude i prvi favorit za AO.
                      Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
                      Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
                      30 consecutive match wins - Stands alone
                      3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
                      Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

                      Comment


                      • Ma dzaba im sve kad Nole uzima i London i AO,Murray nije ni svestan sta ce mu Nole tek sad raditi
                        >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

                        Comment


                        • Kapiram ja hype oko Andya i razloge, narocito ovaj sadasnji.

                          Ko zna mozda ce smanjeni pritisak favorita odgovarati Djokovicu
                          Similis simili gaudet

                          Comment



                          • Dobro jutro svima, vreme je za rok-en-rol.

                            Comment


                            • sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Vajda i Beker u Londonu ...
                                ...‚‚ Na završnom Mastersu sezone u Londonu, Novak Đoković imaće pomoć obojice trenera, Borisa Bekera i Marijana Vajde. Nemac i Slovak stigli su u prestonicu Britanije... ‚‚

                                http://www.vesti-online.com/Sport/Te...esti-za-Novaka

                                https://www.instagram.com/p/BMpBa2HDf74/

                                Comment

                                Working...
                                X