Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Valjda ljudi covek zna sta radi. Nemoj jedni drugima da stvaramo bez razloga kojekakve paranoje. Nije on neki povodljivi balavac od 16 godina. Ima tim, ljude, familiju, kompanije, sponzore, strucnjake itd itd, koji ga savetuju i motre nad njim 24/7. Pa ja jos nisam cuo da je nekom karijera propala nakon ulaza u neku sektu i nakon promene ishrane. Eno sajentolog Tom Kruz radi i zaradjuje kao nikad pre.. Propadali su zbog dugova, zbog zena, droge, familijarnih tragedija, ali ovo je stvarno nesto novo i frapantno..
    Inace krajnje je sumljiv onaj suvi lik sto propagira to "Amor i Paz" i sto ponekad sedi u Noletovoj lozi. Daj boze da nije neki novi Carls Menson ili Dzim Dzons, pu pu daleko bilo..
    Ajoj kakve komplikacije sad kad je bilo najvaznije ne spustati gard i odrzavati neki prihvatljiv nivo. Ode mas' u propas'..
    --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

    https://ibb.co/cD1Xnq

    Comment


    • Generalno dobri postovi. Bravo!

      Comment


      • Originally posted by Indigo View Post
        Citam sad njegovu ishranu, pazi ovo:
        Grasak sa kukuruzom I persunom, sargarepa sa djumbirom I limunom, orasi I majonez od orascica.
        Bez mesa, samo sirovo, uz savete Maje Volk
        Sta ce jadan kad mu je Maja Volk zabranila meso. Za nju je polufinale sasvim OK rezultat za Novaka.
        "Ako Novak želi da bude i dalje na vrhu, ne treba da jede meso, jer je meso otrov. Njemu sirova hrana daje snagu, a ne oduzima mu je. Meso je uzrok što je svaki treći čovek bolestan od raka. Sirova hrana ozdravljuje ljude. Mi smo dizajnirani da jedemo biljke, a ne meso. Uostalom, biljojedi su mnogo jači od mesojeda. Samo da Novak malo odmori i ponovo će pobeđivati. Mada ni finala i polufinala do kojih stiže nisu neuspesi - rekla je Maja Volk za “Blic”

        Comment


        • Sve nutricionisti, pobornici i znlaci zdrave ishrane, a Srbi ili građani Srbije, svejedno... dobar vic, zar ne?

          Last edited by miloolja; 18-10-16, 22:53.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Biljojedi su mnogo jaci od mesojeda. Pa jeste, raznijece krava polarnog medjeda
            sigpic

            Comment


            • A da imamo i Crnogorca
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Novakov cilj je da traje i da osvaja sve dar do 45te Mesozderi kao sto su lav, tigar, ajkula cepaju mesiste da bi imali snagu za lov i sa borbu sa ostalim muzjacima ali traju veoma kratko, godinu-dve jedno, dva ili tri parenja i to je to. Ko od njih doceka starost, kvalitetnu starost?
                  --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                  https://ibb.co/cD1Xnq

                  Comment


                  • Pa da, polarni medjed i grizli zive samo 25 do 30 godina, za razliku od krava i jelena koji zive izmedju 15 i 20 godina. Eh ti mesozderi, nista ne znaju.

                    Trebao sam umjesto govedje prsute malo rotkvice i salate za veceru. Em zdravije, em ukusnije.
                    sigpic

                    Comment


                    • Mislim da je Maja mislila na ljude biljojede koji su po njoj jaci od ljudi mesozdera. Ali nebitno, bitno je da ona dominira.
                      A dobar bi to fajt bio Krava vs Polarni Meda
                      Last edited by Sandugp; 18-10-16, 23:12.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • 14705678_1804170483137998_4657579080645398765_n.jpg
                        Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                        Comment


                        • Ne bih se bas sprdao sa nacinom israne o kome je rec jer on ima rezultata posebno kod nekih teskih bolesti. Nauka jos uvek nema jasan odgovor da li boljitak nastaje iskljucivo zbog takvog nacina ishrane ili pak tu ima i ponesto placebo efekta kao reakcije na svest da se konzumira nesto sto donosi dobro i pomaze. Mnogima pa i meni smeta iskljucivost promotera ovakve ishrane jer nema egzaktnih dokaza u prilog njene univerzalnosti odnosno njen procenat uspesnosti nije posebno visok. Uostalom cinjenica je da vegani starosno ne uspevaju bas redom dobaciti ni do jednog Starca Foce a kamoli do Metuzalema.
                          Drugi je par cipela koliko je takav vid ishrane svrsishodan kada su vrhunski sportisti u pitanju. Konkretno sto se Novaka tice to je njegov izbor i ja ga postujem. Neka jede sta god, semenke, travke pa makar to bile i pobrljavke samo neka igra dobar tenis. Problem je sto njegov tenis nije dobar.
                          Kvaka je jer je sa mentalnog aspekta kao primarnog u igrackom paketu pao na nivo osrednjeg igraca. Sva ona negdasnja granitna stabilnost nekud se zaturila sto ima za posledicu gubljenje vecine vaznih poena. Pri tome primetno je odsustvo koncentracije uz nerezonske poteze. Boljeg dokaza tome ne treba od nedavnog meca sa RBA prilikom realizacije brejk prilika ili spasavanja od brejka dok u tri situacije kod laganih prilaznih forhenda razmisljanja bez odigrava pravo na reket protivnika.
                          Sta i kako dalje jeste pitanje ne za milion nego za 100 miliona zelembaca. Osnovni bi prioret trebao biti povratak mentalne stabilnosti i racionalnog pristupa igri. Da li je pravi put za razresenje nekih ociglednih unutrasnjih borbi nadgradnja duhovnog bica ostaje da se vidi.
                          Konkurent za poziciju br. 1 uz vecinsku podrsku teniske javnosti bacio mu je rukavicu u lice a ja se negde duboko u sebi sve nadam da ce izazov prihvatiti jer jos nije vreme za kraj #novakovanja.
                          Last edited by pecaros; 19-10-16, 11:10.
                          sigpic

                          Comment


                          • Nisam hteo da pisem dok se sezona ne zavrsi, pa da tek onda prokomentarisem sve ovo sto se zbiva, ali me Pecarosov post malo povukao, a jutros i ovo sto je Goku napisao. U sustini svi mi mozemo samo da spekulisemo i pretpostavljamo sta se dogadja na osnovu izjava ili nekih nasih zapazanja na samim mecevima. Tesko mi je da poverujem da Novak "ide" nekakvom stranputicom, pa i ako to sam ne vidi, da ga niko iz njegovog iz okruzenja ne pozove u stranu i upita "Sta to radis bre?". Zato je po meni odnos sa Bekerom bitan faktor, ne verujem da je Borisu tu do nekog zezanja, njegov ostanak ili odlazak ce biti indikator u kome smeru se odvijaju stvari. Vajda kao ocinska figura ce mu sigurno dati nekog lufta i biti pre svega zastitinicki nastrojen prema Novaku, pa mozda ako on nesto izjavi to se pre moze citati izmedju redova, tesko ce njegove reakcije pokazati pravo stanje.

                            Ja jesam malo zabrinut, ali to je i normalno, posle svega sto se izdesavalo od RG. Goku je spomenuo Vimbldon 2014, kao prekretnicu, ali setimo se sta se posle desavalo, 2. kola u Torontu i Sinsiju (i poraz od Robreda), "samo" polufinale USO, poraz od Nisikorija, gde je u zavrsnici meca bio nadigran, onda je usledio i onaj "rutinski" poraz u polufinalu Sangaja od "matorog" Federera. Secam se i "panike" te jeseni da ce ga Federer preci na listu i zavrsiti godinu kao prvi, dolazi dete, gotova vrhunska karijera... Dakle i tada mu je trebalo vremena da se stvari malo slegnu, nije ovo nista novo. No Goku je pomenuo jednu bitnu stvar, koja se mozda malo i zaboravlja, a to su OI. Zlatna medalja je bila Novakova velika zelja i pitanje je kako se on nosi sa tim da ce mu to mozda ostati van domasaja. Tokio je daleko, on ce tada imati 33 godine, svestan je sigurno da ce biti mnogo teze nego ovog leta uzeti to zlato. Posle svakog neuspeha na RG je relativno brzo dolazila nova prilika, naredne sezone, za OI nije tako. Mozda je u njegovoj glavi sada to dominatno, da bez obzira sta uradi narednih godina, nesto ce mu ipak nedostajati, a on nista ne moze da ucini, vec samo da "ceka" 2020. Na to se nadovezala i povreda, sve se "namestilo" u nevreme, pa ga je to mozda i poljuljalo malo.

                            Izjava koju je dao u Beogradu, da ga vise "ne interesuju" ATP lista i velike titule, vec da samo zeli da uziva u tenisu je bila vrlo "nespretna". Kada neki veliki igrac izjavljuje nesto ovako to bas deluje kako su mnogi i protumacili, skora penzija ili "zivotarenje" mada zbog njegovih godina pre bi bilo ovo prvo. Uziva se na seniorskom turu, na ATP-u se ipak igra malo ozbiljniji tenis, gde je pre svega bitna pobeda. Vec u Sangaju u polufinalu se videlo da nije bas tako kako on prica. Razumeo bih da je izjavio da nece po svaku cenu "braniti" broj 1, da ce fokus prebaciti na GS turnire, da ce bataliti prvu rundu DC jer je u nezgodno vreme, nesto tako, a on opet ostaje nedorecen kao i mnogo puta, pa ga posle tumaci ko kako stigne.

                            Sto se ishrane tice, mogu samo da se ponovim, ne verujem da radi protiv sebe. Izgleda naoko lose, bez snage, u poslednje vreme i bez koncentracije, ali da li je to povezano s tim ne znam. Menjao je ishranu i pre pa je doslo do prve "eksplozije", igrao je 18 meseci nestvaran tenis, a hranio se slicno ili isto, sad kada je usledilo nekoliko poraza odmah se mnogi hvataju za to.

                            Slazem se sa Gokuom sto se tice nekog vremenskog perioda kada cemo moci bolje da procenimo kuda ide Novak. Vimbldon ce biti kraj prvog dela sezone, dovoljno vremena da se vidi kojim putem je krenuo, nekako mi je AO preblizu da bi se na osnovu njega moglo bolje videti sta nose buduci dani. Verujem da ce Novak pronaci ono sto trazi i da cemo ga uskoro ponovo videti spremnog i naspanovanog za velike meceve, jer ima jos stranica u svojoj karijeri koje treba da ispise. Svime sto je uradio do sada zasluzio je da verujemo u njega.
                            Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
                            Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
                            30 consecutive match wins - Stands alone
                            3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
                            Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Biljojedi su mnogo jaci od mesojeda. Pa jeste, raznijece krava polarnog medjeda
                              Vladane,ti si Bog !!! Nasmejao si me kao niko u zadnjih godinu dana!

                              Comment


                              • Moje misljenje je da je Novakovo mentalno odsustvo,prouzrokovano Federerovim odsustvom sa terena.Federer je taj koji je Novakov pravi nemezis,i kada se on bude vratio ne teren,tada ce i Novak ponovo da grize.Naravno,verovatno lupetam gluposti i covek se totalno zasitio svega,ali ja zelim da verujem da je sve to zbog Federera i donekle "slabog" Nadala.
                                Last edited by Zile90; 19-10-16, 19:16.

                                Comment

                                Working...
                                X