Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Novak juri 17 Slemova, ako bude bilo potrebe i 18, to nije lako, ali i sa 15 moze da udje u pricu i da ga smatraju najvecim svih vremena. Ima tezu konkurenciju od Federera, morao je do Slemova preko Federera, Nadala i Mareja, koji i pored osam poraza u finalima Slema ima veliki broj velikih titula i konstantnost. Dalje, Novak ako uzme jos jedan RG onda ce biti jedini od velike trojke koji je barem dva puta osvajao svaki Slem + broj nedelja na prvom mjestu koji sad izgleda dohvatljivo i da moze postati rekorder + broj zavrsnih Mastersa, takodje ide ka tome da bude rekorder + broj Mastersa, mozda i kompet Masters serija ako uzme Sinsinati + pozitivan H2H sa najvecim rivalima i najvaznije od svega, cetiri uzastopna Slema. Vec je rekorder modernog doba po broju uzastopnih pobjeda, drzi cetiri Slema na tri razlicite podloge jedini u istoriji, i ima 65 titula. To je potrebno da ide 80+ ako je moguce, a djeluje itekako dostizno iz ove perspektive. Potrebno je ipak da uzme jos nekoliko Slemova, po meni barem jos tri, ima sansu definitivno i vise da osvoji, a opet sport je cudo, mala zasicenost, malo fizicko opustanje i ono sto izgleda rutinski se pretvori u poraze jer je linija na top nivou zaista tanka. No trenutno izgleda da ima jos barem dvije top godine i onda mozda jos dvije strogog vrha.
    sigpic

    Comment


    • Predivno kada u intervjuu za RTS na terenu posle ceremonije dodele trofeja na pitanje kome posvecuje ovaj RG govori- zivotu.. g. Jeleni Gencic, i spomenu i djed-a....
      Similis simili gaudet

      Comment


      • Maxx-ooo dozivele smo!!!
        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

        Comment


        • Originally posted by Maxx-a View Post
          cccc svi se ponapijali nekoliko nas na forumu

          svasta!!
          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

          Comment


          • "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

            Comment


            • Prelepe slike, prelepi momenti, lepo je videti vas kako se radujete ovde. Kakvo velicanstveno putovanje je pracenje Novakove karijere. Vise ne mogu da se podsetim kako je to bilo kada su 1 ili 2 GSa bili kao malo vode na dlanu, kada sam ziveo za svaku pobedu protiv Nadala ili Federera. Uhvatila me je muka posle prvog seta kakva dugo nije i pomalo sam bio srecan zbog toga, jer ovaj naš nas je navikao na konstantne uspehe.

              Verujem da sada sledi "letnji" period Novakove karijere, sve borbe je prosao, sav pritisak izdrzao, neverovatna dela izneo, nema vise anketa dal je sezona bila uspeh ili propast, nema vise sumnjanja, pribojavanja, mozemo samo da se zavalimo i da uzivamo. Jedva cekam W da ga gledam kao nekada kada mi nije bilo toliko bitno ko je gde u zrebu, u kakvoj je ko formi i sta se ocekuje. Radujem se cistom gledanju tenisa, pregledu dana, a bogami i gledanju Novakovog osmeha dok slobodno, onako za svoju dusu, udara tu lopticu.

              I 65i ponedeljak u zivotu krece sa osmehom zahvaljujuci jednom momku, zelim vam svima ovde da iskoristite krila pozitivne energije koje nam je doneo i da je ulozite u nesto sto vama znaci u vasim zivotima. A sada na slatko uspavljivanje dok se listaju rekordi, statistike, utisci i nezaboravni poeni
              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

              Comment


              • Samo veseloooo ali sutra ćemo detaljnije, da vidimo i šta ste sve lepo i "lepo" pisali u uživo temi... jer vas znam sve vrlo dobro ... pa možda ipak bolje sutra da čitam.


                Božeee šta mi imamo, nismo ni svesni, verujte!

                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Novače ti ludi čovjek kakav je ovo osjećaj, ovo nije realno, čast je gledati ovog čovjeka i svakim danom učiti od njega, ovo je nevjerovatan osjeća, obuzela su me neka osjećanja koja još nisam doživjela, svaka titula je značajna i nosi neke emocije ali ova je posebna, kada je krenula himna ja nisam znala šta ću sa sobom, kao da sam mogla da poletim od sreće
                  Kao što prskaj reće treba ovo iskoristiti kao podsticaj, na krilima ove pozitivne enerije ići prema nečemu što nas ispunjava i čini srećnima u životu
                  Olja reče ružno je kad se djevojka naije, ma šta ružno nema spavanja ima da se pije do zore ako treba, ne doživljava se ovo svaki dan

                  Hvala ti Novače na svemu


                  Spoiler
                  Da smo živi i zdravi još godina sto
                  Last edited by proudNolee; 06-06-16, 00:54.
                  * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                  * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                  NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Samo veseloooo ali sutra ćemo detaljnije, da vidimo i šta ste sve lepo i "lepo" pisali u uživo temi... jer vas znam sve vrlo dobro ... pa možda ipak bolje sutra da čitam.


                    Božeee šta mi imamo, nismo ni svesni, verujte!

                    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                    Comment


                    • Samo još ovog malog zelenog da odgonetnem ...mislim ne ovog već tog što mu muka

                      A znam, znam od nekih ti je muka ili od I seta, nema treće...
                      Last edited by miloolja; 06-06-16, 00:57.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Verovatno pomešao pivo i ostala pića pa povraća

                        Comment


                        • Novak izgubi, ne mogu da spavam.
                          Novak pobedi opet ne mogu da spavam.
                          I šta ću...Setim se da sam u nekom momentu pisala sledeće :

                          Originally posted by Marija81 View Post
                          Teško je,neću da lažem,ali znala sam da ne može,preumoran je bio već juče.Nisam htela da mračim,zato se i nisam javljala ovde.
                          Ali ponosna sam na našeg Novaka.
                          Zašto?
                          Zato što kao što zna da pobeđuje,zna i da gubi-DOSTOJANSTVENO!
                          Da ne ponavljam,manje više ste svi sve rekli.
                          Znam da će pobediti sledeće godine.I gledaćemo dokumentarac"Novakov RG."Kao što smo gledali i "Goranov Wimbledon".
                          pa bauljah po temi da pronađem.

                          Dakle ostaje na fanovima ili nekoj TV kući, a posebno drago bi mi bilo da to uradi SK, da se snimi neki bar polusatni filmić "Noakov RG".
                          Sa snimcima i intervjuima još od 2005e i prvog pojavljivanja na RG pa do dana današnjeg.
                          Novak je posao na ovom RG odradio vrhunski, preživeo sve prepreke, a tačno sam znala kada sam videla lak žreb da će nešto drugo da ga pritisne.
                          Plašila sam se kakve će posledice ostaviti meč sa Agutom, ali nisam smela tada to da napišem, da ne izmalerišem.
                          P.S. A možda je ključ što nismo koristili one smajliće sa crnim mačkama?
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Uuu "svi" nasi budni, ma ne spavam ni ja... 😊
                            Kod mene je 3:0 za Novaka II set 😊

                            Comment


                            • Divne fotke, priče, utisci, ali sam sam letimično pregledala, moram natenane sutra, a sada sam samo projurila da vidim da nije Tea ovu postavila valjda nije u drugoj temi



                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Nije lepo da vam sad` postam audio snimak kako spavam i hrcem jednim predivnim snom.
                                Konacno san sa mljackanjem. Od veceras vise ni ne skrgucem zubima...
                                Cujemo se kasnije...
                                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                                Comment

                                Working...
                                X