Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ova slika nije bila

    Comment


    • Comment


      • Nađoh i najavu meča Ace informacije i sada se smejem naglas...

      • Drugari,vama ovo nista nece znaciti i verovatno me vecina stavila na ignore(sto je i normalno),ali moje baksuziranje je retko ko ovde mogao da provali.Ja da ne volim Novaka,ne bih sigurno posvetio onoliko truda kada sam pravio klipove za njega,za koje mogu da se usudim da kazem da su najbolji na you tubu Znam koliko sam bio mracan i tezak,ali sam uvek verovao i bio siguran da ce uzeti,samo nikako nisam smeo naglas to da govorim,jer to je neki moj bolesni trip Ljudima koji su se salili na moj racun ovde jedno veliko hvala,uvek ste me nasmejali kada sam citao Vise nemam potrebe da baksuziram ovde,jer je moja misija zavrsena Sta god Novak uradio do kraja karijere je samo jedan ogroman bonus,on je sa ovim sve nas zaduzio.Jos nesto za kraj...Ja cu se potruditi da napravim novi klip,nema me vec god i po dana sigurno,ali to je zbog dosta losis stvari koje su mi se izdesavale na privatnom planu.Pozdravljam vas sve najiskrenije i zelim vam svima sve najbolje u zivotu.Sledeca stanica,London

        Comment


        • Branis finale RG i posle RG imas ovo 😊😊😊
          Brutalnost, dominacija, GOAT!

          Comment


          • Originally posted by Zile90 View Post
            Drugari,vama ovo nista nece znaciti i verovatno me vecina stavila na ignore(sto je i normalno),ali moje baksuziranje je retko ko ovde mogao da provali.Ja da ne volim Novaka,ne bih sigurno posvetio onoliko truda kada sam pravio klipove za njega,za koje mogu da se usudim da kazem da su najbolji na you tubu Znam koliko sam bio mracan i tezak,ali sam uvek verovao i bio siguran da ce uzeti,samo nikako nisam smeo naglas to da govorim,jer to je neki moj bolesni trip Ljudima koji su se salili na moj racun ovde jedno veliko hvala,uvek ste me nasmejali kada sam citao Vise nemam potrebe da baksuziram ovde,jer je moja misija zavrsena Sta god Novak uradio do kraja karijere je samo jedan ogroman bonus,on je sa ovim sve nas zaduzio.Jos nesto za kraj...Ja cu se potruditi da napravim novi klip,nema me vec god i po dana sigurno,ali to je zbog dosta losis stvari koje su mi se izdesavale na privatnom planu.Pozdravljam vas sve najiskrenije i zelim vam svima sve najbolje u zivotu.Sledeca stanica,London

            Žile znala sam šta radiš, zato ti i nisam citirala postove niti ulazila u diskusiju.
            Znala sam da je to tvoje "trolovanje" način da izmalerišeš Noletove protivnike.
            A verujem da su i ostali skontali, ali im je bilo nekako simpatično da se "raspravljaju" sa tobom
            Prošle godine smo na nekom turniru ( ne sećam se tačno na kom) imali kolektivno trolovanje, " bedak" i sl.
            Očigledno si uspeo i vidi nekako i za OI da primeniš sličan recept.
            P.S. "Iskupi" se nekim dobrim videom
            Puno sreće ti želim, pa se kuckamo u Londonu.
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Zile90 hahahahahahahahhahahaa Tako si me nasmejao!

              Necu da te citiram (znas vec, respect prema svim tim ljudima kojima si na ignoru)

              Znaci, ti si to bio na tajnoj misiji?

              Od danas si za mene Zile007
              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

              Comment


              • Originally posted by Larisa View Post
                Zile90 hahahahahahahahhahahaa Tako si me nasmejao!

                Necu da te citiram (znas vec, respect prema svim tim ljudima kojima si na ignoru)

                Znaci, ti si to bio na tajnoj misiji?

                Od danas si za mene Zile007
                Nije tajna misija Sada vec napravi jos vecu budalu od mene nego sto jesam Pokusao sam nesto ok da napisem,ali vidim da mi ne ide,neka bude da sam 007

                Comment


                • Zile je Mac Vilander..

                  Comment


                  • Zile ni jedan nisam citirao jer te poznajem... ajde sad na posao cekamo taj klip, dugo ih nije bilo.
                    Srecno privatno.

                    Comment


                    • Originally posted by Zile90 View Post
                      Drugari,vama ovo nista nece znaciti i verovatno me vecina stavila na ignore(sto je i normalno),ali moje baksuziranje je retko ko ovde mogao da provali.Ja da ne volim Novaka,ne bih sigurno posvetio onoliko truda kada sam pravio klipove za njega,za koje mogu da se usudim da kazem da su najbolji na you tubu Znam koliko sam bio mracan i tezak,ali sam uvek verovao i bio siguran da ce uzeti,samo nikako nisam smeo naglas to da govorim,jer to je neki moj bolesni trip Ljudima koji su se salili na moj racun ovde jedno veliko hvala,uvek ste me nasmejali kada sam citao Vise nemam potrebe da baksuziram ovde,jer je moja misija zavrsena Sta god Novak uradio do kraja karijere je samo jedan ogroman bonus,on je sa ovim sve nas zaduzio.Jos nesto za kraj...Ja cu se potruditi da napravim novi klip,nema me vec god i po dana sigurno,ali to je zbog dosta losis stvari koje su mi se izdesavale na privatnom planu.Pozdravljam vas sve najiskrenije i zelim vam svima sve najbolje u zivotu.Sledeca stanica,London
                      Moraš bolje upakovati pesimizam. Ugledaj se na Navrasa, on "činjenicama" obrazloži sve ono što ti doneseš na iritantan način mnogima. Ne zamaraj se glupostima, red je da napraviš video ili 2, ostala je kamata.
                      Nadam se da će ti u životu krenuti sve kako treba, ali tu ni slučajno ne nastupaj kao na forumu a imam osjećaj da si isti

                      Comment


                      • B92: Novaku mač "Zlatni Vitez - Sveti Stefan Despot Srpski" http://www.b92.net/sport/rolandgarro...nav_id=1140217

                        Comment


                        • A niko da postavi statistiku meca ili je to meni promaklo

                          Comment


                          • http://www.rolandgarros.com/en_FR/sc...ts/1701ms.html

                            Olja , NI ... odmaraju od proslave
                            Similis simili gaudet

                            Comment


                            • Još koliko bodova je potrebno da osiguramo prvo mesto do kraja godine?

                              Comment

                              Working...
                              X