Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by pecaros View Post
    Šta da ti rečem prijatelju stari, sve si u pravu. Čekasmo i dočekamo da tenis postane igra u kojoj na kraju uvek pobedi Novak.
    Rešio ti on da u svemu bude najbolji u ovoj čudnoj igri mlaćenja po čupavoj loptici i sva je prilika da će tako i biti.
    Jes' da si k'oi ja i sa ovim namiren ali kad je već rešio nema nam druge do to podržati.
    p. s. česte ove proslave titula što bi rek'o oni naš tuta sas pio i rakiu pa sam zbog radi zdtavlja izbacio pio.
    I Pi'o i r'kia, ne može to da uništi zdravlje, ne.... samo tamo nekaki strecovi i štrecovi šta li.

    Fala Bogu pa Noak ne benda ovi svet pa ni Zeku.. ima da gi smlati ki Panta pitu, paz š'a sam ti rek'o

    Sad je on, da bira, ovaj upišan ovaj nije, toliko je moćan .... bre ni Tito mu nije ravan

    Comment


    • Originally posted by NI View Post
      Duga prica. Mari ima sve udarce, brzinu, tajming... Ali ima i jedan defekt. Jedno protvrecje koje ne moze da rijesi.

      Mari igra odlicno kao smor. Da nema Novaka, bio bi daleko najbolji igrac. Medjutim protiv Novaka ne moze kao smor. Ima 7-8 kila previse. Prije se umori nego Novak. Nije mogao ni protiv Nadala kao smor ali iz drugih razloga.

      S druge strane, ne moze da igra ofanzivno jer poslije nekog vremena pocinje da grijesi. Mentalno njemu odgvora defanziva, fizicki ofanziva.

      Za njega je najvaznije da nadje pravu mjeru ofanzivne i defanzive. Za vecinu igraca on to lako postize, ali protiv Novaka koji je bolji ofanzivac od njega, to ne ide.

      Za mene je Marijev plan ocigledan. U osnovi njega je da jedan set mora dobiti ofanzivom.

      Mari igra danas manje ofanzivo nego pod Lendlom.
      To za greške si u pravu, što samo dokazuje jednu stvar, koja je sada i formalno standard:

      Novak igra nemoguću igru po performansama

      On nije talentovan kao Zeka, nije našpanovan 250% kao Nadal, nije ofanzivan u potpunosti, nije defanzivan u potpunosti.... On bukvalno sve to sažima, spaja, prokuvava u svom loncu perfektnog atlete, jer on nije teniser, on je po meni atleta koji se bavi tenisom kao hobijem, ako ga sada, u ovom trenutku uporedim sa drugima.

      On može sada reći, oprostite mi na poređenju: Ja sam taj koji jesam, i takav kakav jesam bolji sam za klasu!

      Šta ga izdvaja od prokletstva su ti gestovi:

      - Kaže devojčici koja ga prati na izlasku na finale parafraziram "mahni im oni i tebe pozdravljaju" i ona sva ispunjena polusramežljivo mahne...
      - Posadi momka koji skuplja loptice pored sebe da se i on osveži ispod suncobrana
      .....da ne nabrajam sada svi ste to već videli i svima je to urezano u pamćenje

      On prevazilazi statistike, i sada nakon RG, samo će on, samom sebi biti granica.

      Smatram da sam dosta realan, i tokom 2011 sam opažao mnoge mane, zamerao mu u sebi zašto se ne posveti tome što očigledno može- da ih sve baci u zasenak.

      Sada su svi svesni toga, pitajte Mareja, Berdiha, Nadala, Kei-ja ako meni ne verujete. Moraće dolazeći klinci mnoooogo soli da poližu ako misle da dođu u ravan sa njim, pre nego on odluči da besi reket o klin

      NI, prijatelju, izvini na opširnosti, ali ja tek sada zadovoljno gledam u sliku koju je draga Jelena imala u glavi kada ga je izdvojila iz gomile i uzela pod svoje.

      Comment


      • sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Nisam znao za ovo...

          NEW WORLD RECORD MADE!!! Djokovic is the 1st man in history to win 28 consecutive Grand Slam matches!!!

          Comment


          • Slabo čitaš ovde.

            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by DrMr View Post
              Nisam znao za ovo...

              NEW WORLD RECORD MADE!!! Djokovic is the 1st man in history to win 28 consecutive Grand Slam matches!!!
              Pa to je i logicno (osim ako imas neku predaju pre meca pa ti se ne racuna kao pobeda - sto Novak nije imao). Videcemo dokle ce da tera.... sto vise to bolje
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Slabo čitaš ovde.

                Da,ovo je open era inace je Don Badz 1 on ima 6 uzastopnih gren slemova osvojenih...

                Comment


                • Kad Novaku ističe ugovor sa Uniqlo i ima li šanse da promeni sponzora? Tj ima li ko da može toliko da uleti koliko on traži od jačih brendova? Najki ne računam, oni ga sigurno neće. Adidas isto ne znam kome su oni sad i kakva je tu situacija?

                  Comment


                  • Kako mislis jacih brendova, pare koje mu Japanci daju ce mu tesko Adidas i Najk dati. Djokovic je medju najplacenijim sportistima svijeta, na Forbsovoj listi sesti u poslednjih godinu dana, tu Japanci masu pomazu.
                    sigpic

                    Comment


                    • Razumem ja to, da preformulišem, da li ima neko ko je spreman da da više od njih a da je malo popularniji brend? Ako se to uopšte zna? Odvratan mi ovaj Uniqlo pa zato navijam da mu neko ponudi bolje uslove

                      Comment


                      • Popularni su oni ne boj se, Azija je cudo, mada imaju brdo prodavnica po svijetu, samo u SADu preko 200, ali bas cisto sumnjam da ce mu neko pljuniti 15-ak miliona dolara godisnje bez bonusa.
                        sigpic

                        Comment


                        • Pa dobro svakako da su jaki čim imaju Đokovića. I popularni.
                          Čitam ovih dana komentare na stranim sajtovima, sve više priznaju Đokovića kao najboljeg svih vremena.
                          Ne može to sve da se poredi sa onim tenisom pre niti treba porediti, ali Novak svakako jeste uradio nešto što niko nije i što se tiče mastersa i gs.

                          Iako po broju gs ide Federer, Nadal, Đoković, na mojoj listi su Đoković i Nadal prvo i drugo mesto.
                          Sećam se kad je Ljubičić osvojio nešto pre davno, a moji rekli kad ćemo mi imati ovakvog tenisera, da su samo znali...

                          Svaka čast Novaku, sad kad mu je laknulo zbog RG, očekujem opuštenu ruku i još veću dominaciju.

                          Comment


                          • Nije samo Djokovic, Nisikori je nestvarno popularan u Aziji, ogromno je to trziste
                            sigpic

                            Comment


                            • Nema on potrebe da menja sponzora,kad japanci placaju masno

                              Mogao bi Novak jedne godine da odigra Tokio umesto Pekinga,cisto da malo izadje u susret japancima,a i da uzme i taj trofej

                              Comment


                              • Cini mi se da je ugovor 5god tj do RGa 2017..

                                Comment

                                Working...
                                X