Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Iskreno, mislim da ih boli uvo za to.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Mislim da ih boli uvo za to.
      Slepci, napustaj to Novace dok je vreme!!!
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Najduzi niz pobjeda na GS. Novak ima 28 i to je najduze u open eri ali:

        Lejver ima 29 od AO 1969. do AO 1970.
        Lejver ima 31 od AO 1962. do RG 1968.
        Donald Budge ima 37 od Uimbldona 1937. do USO 1938.

        Na vrhu je nedostizni Bill Tilden sa:

        57 od USO 1920 do USO 1926.

        Novak bi oba Lejverova niza trebao da preskoci u Uimbldonu, ali Tildenovih 57 su nedostizni.
        Last edited by NI; 09-06-16, 08:55.

        Comment


        • Originally posted by nikola_bg View Post
          Uniqlo je fenomenalna marka i pravi odlicne polo majice.....
          Slazem se, bas su se nasli- Nole se isticao posebno, kako su mu stojale majica i kratke pantalone /uz njegove pokrete i stav/ kao pokretna statua "idealnog tenisera"
          * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

          Comment


          • Originally posted by Sandugp View Post
            Ja sam mislio da istice tokom ove godine, ali nisam bio siguran.
            UNIQLO je odlicna marka, sto se tice kvaliteta, dok su sa dizajnom slabiji. Ubodu i oni nekada nesto zanimljivo, mada su losiji za nijansu od ovih ostalih.
            Onaj Marejev sponzor (ne znam ni kako se zove brend) mi ne deluje lose, ali je on vise presao tamo jer je morao (nesto puklo sa Adidasom zbog prevelikog broja sponzorstava i ne znam ni ja sve cega) i onda je prakticno Marej sutnut jer mu je ponudjen slabiji ugovor od trenutnog i onda on presao tamo gde su ga platili bolje.
            A sto se tice polo majci imaju i Adidas i Najk vrlo dobre - odlicne polo majce, ako mu je bas zapelo to da nosi. Mada ne znam sta ce biti kada istekne ugovor sa Japancima. Verovatno ce biti ko da vise para.
            5god je garant Evo i link ,vest je objavljenja 23 maja 2012 , i gledao sam na Youtube nosio je u Rimu Sergio Tacchini , a na RG 2012 je poceo Uniqlo da nosi

            http://www.bloomberg.com/news/articl...al-with-uniqlo

            Comment


            • Znam da je u Takiniju bio 2011 celu i deo 2012 na AO sigurno i kasnije jos malo. Vidis ti si fino zapazio da je to trajalo do RG. Znaci do RG sledece godine mu traje petogodisnji ugovor, posle cemo da vidimo sta ce biti. Mozda se promeni sponzor, a mozda i ostane sa Japancima.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Meni je bas normala ova Uniqlo oprema u zadnje vreme, lepo stoji Novaku. Na poceku su bile kriticne sa one "uz noge" sorceve, gde je Novak slab kao komarac jos pa i tjesne uz noge, pravi uzas je bilo to. Ali sada su skroz ok, bar po meni.

                Inace Sando, bice to ko vise para frli u 2017, a ne verujem da ce Japanci izdrzati u bitku sa Nike-a ili Adidasa. Mada tu se pita i sam Novak, ako mu je lepo sa Japancima onda ce ostati sa njima.
                Last edited by Stefan-kobe; 09-06-16, 10:11.
                OVAKO

                Comment


                • Novak je po Forbsu za godinu zaradio 56 miliona dolara, sto ga cini sestim najplacenijim sportistom svijeta, sto po automatizmu znaci da je od glavnog sponzora, a to su Japanci, uzeo barem 20 miliona.
                  sigpic

                  Comment


                  • Zeludac mi se okrece od ovakvih tekstova..

                    http://www.vavel.com/en-us/tennis-us...-djokovic.html

                    Comment


                    • Pogledas autora i sve ti je jasno



                      Beastkowski, Editor/Writer for VAVEL USA, Tennis enthusiast, Rafaholic, musician, just a nerd in general.

                      Toronto, Ontario
                      sigpic

                      Comment


                      • Zato Tumainija uvijek citas, to je covjek koji poznaje tenis i ima fantastican stil pisanja

                        http://www.eurosport.com/tennis/fren...77/story.shtml
                        sigpic

                        Comment


                        • Ako važi za domaće portale i sjatove da nije dozvoljeno sa svih prenostiti njihove budalaštine i da 'prostite na izrazu sranja (a piše sve to u pravilima, koje većina nikada nije pročitala), ne znam zašto mislite da to isto ne važi i za strane sajtove, blogove, portale???.... Milion puta je ovde rečeno da nije potrebno niti poželjno sve te gluposti prenositi, jer da hoćemo da ih čitamo otišli bi smo i čitali sve to po netu. Danas svako ima blog, profil na društvenoj mreži ili neki portalčić i smatra da je neki stručnjak. Ponovo vam kažem nemojte ovde to prenositi.
                          Last edited by miloolja; 09-06-16, 12:21.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Ako važi za domaće portale i sjatove da nije dozvoljeno sa svih prenostiti njihove budalaštine i da 'prostite na izrazu sranja (a piše sve to u pravilima, koje većina nikada nije pročitala), ne znam zašto mislite da to isto ne važi i za strane sajtove, blogove, portale???.... Milion puta je ovde rečeno da nije potrebno niti poželjno sve te gluposti prenositi, jer da hoćemo da ih čitamo otišli bi smo i čitali sve to po netu. Danas svako ima blog, profil na društvenoj mreži ili neki portalčić i smatra da je neki stručnjak. Ponovo vam kažem nemojte ovde to prenositi.
                            Eh, sad, Olja.. Svi ti textovi, priznali mi to ili ne, uticu na oblikovanje javnog mnjenja po nekom pitanju. Razumijem ja da nije svaki text svakom po ukusu, prvom meni ovakve bljuvotine dizu pritisak, ali i to treba vidjeti, procitati. Mislim, ok, nije meni tesko prilagoditi se, ali.. postoji li striktna lista portala/autora cije textove je dozvoljeno prenositi? A i da postoji, svjesna si da ta "pozitivna" diskriminacija nije bas ok. Kako god..

                            Comment


                            • Zašto bi bilo šta ružno prenosio ovde? Pa nije ovo svaštarnica, ovo je fan tema, o kakvoj diskriminaciji govoriš? Zna se šta se tu postavlja i prenosi, šta se piše OVDE... fanovi i navijači N.Đokovića sigurno ne žele tako nešto da čitaju, bar većina njih. To je u istoj ravni kada bi došao sada neki navijač Nadala ili Federera ili ne znam koga i pljuvao ovde po Novaku i omalovažavao ga... nema razlike. Naravno koliko puta naletim na nečije mišljenje sa kojim se ne slažem, ali zato i ne čitam komentare po sajtovima i portalima, prosto nisam toliki mazohista da se i tu nerviram nit i mi pada na pamet da takve tekstove pogledam uopšte, a ovde ti je iz naslova sve jasno.. Moje mišljenje je formiranao, kao i svih članova ove teme, drugi me ne interesuju. I ovo pravilo važi oduvek, nisam ga ja izmislila, ja se samo malo više borim za njegovu primenu i protiv takvih tekstova.
                              Last edited by miloolja; 09-06-16, 13:49.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                fanovi i navijači N.Đokovića sigurno ne žele tako nešto da čitaju, bar većina njih.
                                Ali mozda fanovi drugih tenisera zele i smatraju da je to argumentovan stav. Ja ne kazem da treba sad neke postove sa svakojakih foruma prenositi, ostrascene i primitivne ispade.. ali ovo je bio text za koji je tesko reci da je ista u njemu podmetacina ili laz, samo je problem sto je bezobrazno akcenat stavljen na tu Novakovu karakternu crtu. A mislim da je to legitimno, koliko god nam smetalo.

                                Comment

                                Working...
                                X