Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by cssr View Post
    posle danasnjeg meca

    84,57 % hard
    81,71 % trava
    80,00 % sljaka

    ona dvojica nikad nisu dobacila do 80% na hardu/sljaci
    Ал су зато добацили до 14 и 17 слемова што је много битније. Само да и Новак дође до макар 15,16 слемова са РГ. Ту се завршава свака прича о најбољем у историји.

    Comment


    • Da li ima negde bilo kakav info, neka izjava... problem sa ledjima, sta mu to bukvalno remeti igru, dovodi ga do onako nervoznih postupaka.

      Comment


      • Ni,
        pa i ostali, ja sam napisao svoje misljenje o Matsovoj strucnosti prateci njegove komentare i analize kroz Novakovu karijeru, a vecinom bazirane na sam pocetak Novakove karijere.Ko je to pratio a moze i da se pogleda u arhivama razumece moj negativan stav prema strucnosti Matsa u analizama i predvidjanjima.Ko se ne slaze samnom nemam nista protiv.Sa mog stanovista novakovog navijaca Mats je teniski analiticki- luzer.Sa kojom on namerom i ciljem govori sve te svoje analize i koga one zanimaju nek cita i uziva

        Comment


        • Originally posted by NI View Post

          Nagradno pitanje za sve:

          "Da li se Mats kladi na one za koje kaze da ce pobijediti?"
          Ne, upravo je suprotno po principu...
          Spoiler


          Originally posted by cacanin View Post
          Da li ima negde bilo kakav info, neka izjava... problem sa ledjima, sta mu to bukvalno remeti igru, dovodi ga do onako nervoznih postupaka.
          Mislim da su leđa već hronična stvar ( nije slučajno uveo jogu pre par godina, uz standardno istezanje), ali mislim i da ne prave problem i da nisu danas pravila veće probleme, čim je uspevao da bez bola igra one oštre BH dijagonale ( ko ima problema sa leđima skontaće o čemu pričam).
          Mislim da ga je više, nerviralo i smetalo mu da odigrava posle niskih lopti koje je slao Darsis. Novak sa 188 cm mora da se dobrano savije u kolenima da bi odigrao te lopte, naročito kada je ukopan blizu osnovne linije, a protivnik odigra niske i duboke lopte.
          Pri tom mislim da je jako nervozan došao na RG, i da svi "problemi" , ako ih je uopšte bilo dolaze iz glave. Od bremena favorita, do nekih stvari oko organizacije, bezbednosti i td.
          Danas nije ( pisah na live temi o tome ) odigrao onako kako smo očekivali i navikli, ali mislim da će sa odmicanjem turnira i u narednim kolima forma početi da ide uzlaznom linijom, što je dobro. Naučio Nole da dozira, da bi što duže bio u stanju da igra na vrhunskom nivou, a ne kao ranije, uđe furiozno i troši se bespotrebno, a zaista nije neophodno da pobeđuje sa " biciklicom". Bitno je da pobeđuje i da zna kada da uspori , a kada da ubrza.
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Originally posted by jovan View Post
            Nezaboravna scena iz prosle godine-koliko je tuge i srece proziveo-, da mu se vrati na dobro ove

            Sramna scena, nadam se da to više niko neće postavljati ovdje. Novak je bio ok danas kad se uzme sve u obzir. Darcis u formi i uslovi koji su se idealno stopili sa njegovim stilom igre. Koliko je samo loptica Novak dobio u visini koljena ili nešto iznad, pa 100 DS udaraca, nije mogao nikako ući u ritam a htio je što prije da završi. Meč nije nikakav parametar za završnicu turnira, za ozbiljnije procjene treba sačekati osminu i četvrtfinale.

            Comment


            • Koliko sam primjetio Novak je omrsavio 2 kg. Imao je 80 a sad 78.
              Petpostavljam da je to zbog kretanja....

              Comment


              • Pojede Stefan sve u kući, njemu što ostane.

                Comment


                • Originally posted by notorious View Post
                  Pojede Stefan sve u kući, njemu što ostane.
                  hahaha ja budaleee, kad se ne udavih

                  Comment


                  • Originally posted by Sanimir View Post
                    Koliko sam primjetio Novak je omrsavio 2 kg. Imao je 80 a sad 78.
                    Petpostavljam da je to zbog kretanja....
                    Odakle ti ti podaci?
                    Mislim da ce pre biti zbog hrane, jer je po svemu sudeci postao vegan (nije bezveze otvorio veganski restoran).

                    Edit: Evo sad procitah da jede ribe tu i tamo, znaci ipak nije skroz vegan.
                    Last edited by icetea; 27-05-16, 00:58.
                    -To define is to limit.

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post
                      Nije Mats trener pa da pravi igraca. On je analiticar.
                      Analizira ono sto zapazi i prezentuje to sirokim narodnim masama. A izuzetno dobor zapaza. E sada sto se prezentovanja tice to radi malo uvijenije jer radi za veliku TV kucu i mora i da podilazi gledaocima. Sve u svemu retko ko ume tako dobro da vidi i oceni stvari vezane za neciju igru. Prognoze (netacne) koje mu neki pakuju kao dokaz njegovog nemanja pojma su bas podilazenje publici.... i totalno nebitne stvari. "Reko Mats pobedice Pera Ziku, a ono pobedio Zika Peru!!! Ha-nema Mats pojma" (Ziko nisam mislio na tebe) Ma bas strucne ljude i one koji vole da cuju dobru analizu zabole za predividjanje pobednika meca-turnira koje ima za svrhu podilazenje publici.
                      Sve je to u redu... Samo mi reci kako je moguće da u njegovim najavama duela Novak/Endi, teniser iz VB uvek biva favorit...

                      Comment


                      • Originally posted by tea View Post
                        Odakle ti ti podaci?
                        Mislim da ce pre biti zbog hrane, jer je po svemu sudeci postao vegan (nije bezveze otvorio veganski restoran).
                        Novak jeste smršao, info od 78 kg sam i ja video pred neki skorašnji meč, no nema to veze s ishranom, neki plan je u pitanju, bar je na ovom mestu opštepoznato da je Novak neko ko broji svaku pojedenu kaloriju.
                        I don't know anybody who's ever played tennis like this. Since I know this sport I've never seen somebody playing at this level.

                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by tea View Post
                          Odakle ti ti podaci?
                          Mislim da ce pre biti zbog hrane, jer je po svemu sudeci postao vegan (nije bezveze otvorio veganski restoran).
                          Pisalo na ekranu prije pocetka meca sa Darcisom

                          Comment


                          • http://www.b92.net/sport/rolandgarro...nav_id=1136341

                            Veoma zanimljive izjave Djokovica, to mi se mnogo svidja i mnogo mi je drago, kakav god da je ako vidim i osecam da se bori, ja vise nista ne trazim. On je toliko fascinantan u toj nekoj predanosti, da je forma koja je inace br.1 uslov za titule, kod njega postaje sekundarna stvar jer ima zelju. Nesto kao Nadal ranije. To je nesto sto moze da te izvuce iz bezizlaznih situacija kako nijedan naspanovan prvi servis Ive Karlovica ne moze.

                            Puno srece ratniku, jedino sam zeleo NEsurov zreb i dobio sam ga, sada mu zelim zdravlje i koliko toliko normalne uslove za rad. Pa nek najbolji pobedi
                            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                            Comment


                            • Originally posted by Panchev9 View Post
                              Sve je to u redu... Samo mi reci kako je moguće da u njegovim najavama duela Novak/Endi, teniser iz VB uvek biva favorit...
                              Nikada po njemu Endi nije bio favorit. On samo prica, najvise zbog ostrvske publike kako Endi ima sanse. Ako odigra dobro da moze ugroziti Novaka i slicno. U poslednjih ne znam ni sam koliko njihovih duela je vece sanse davao Novaku.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Đoković: Boris na kraju godine odlučuje da li nastavljamo
                                http://sport.blic.rs/tenis/bekerovi-...vljamo/pd0gbjm

                                Comment

                                Working...
                                X