Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zanimljivo da je Novak sedam od osam poslednjih poraza doživeo od igrača koji igraju jednoručni backhands.

    Comment


    • Zdravlje je na prvom mestu čime predaja ima apsolutnu opravdanost. Idemo dalje mnoga nas velika dela čekaju.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Weltschmerz View Post
        Zanimljivo da je Novak sedam od osam poslednjih poraza doživeo od igrača koji igraju jednoručni backhands.
        To su sve skupa 4 igraca i svi ono mogu da udare i servis i FH. Danas je lopezova FH dijagonala odlicno funkcionisala. Mislio sam brzi teren. Sada znam da bilo Novakovo oko.

        Originally posted by pecaros View Post
        Zdravlje je na prvom mestu čime predaja ima apsolutnu opravdanost. Idemo dalje mnoga nas velika dela čekaju.
        Nije bilo dileme da li treba predati ili ne. Pitanje je bilo sam da li prije meca ili kad se uvjeri da ne moze. Za njega bi bila najgora pobjeda. To bi znacilo da mora odloziti potrebnu terapiju par dana.
        Last edited by NI; 25-02-16, 18:55.

        Comment


        • Originally posted by NI View Post
          Logicno objasnjenje Marija. Nema plivanja ispred RG-a i sve u redu.

          Novak me ponekad nervira. Kako moze dozvoliyi da ga neki navijac onako poremeti. Da li sumnja da je napravio ispravno? Po milion puta jeste. I te reba da ge je briga sto moze neko da misli o predaji.
          Ma ne moze da trpi NI vise... jednostavno prsne covek kako se to ne desava cesce e za to zvaka cast Novaku... ccc
          No' mene brine ruka sto sam i pomenuo na pocetku meca... Oko ce biti dobro.

          Comment


          • Mislim da je dobro postupio. Probao, video da ne ide, predao i gotovo. Pride mislim da bi bila gora varijanta (medijski) da nije ni izašao na teren, posebno posle svega što se dešava od AO, razna pisaja o nameštanjima i sl. Ovim potezom (izašao, probao, predao) zatvorio im je usta.

            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • ...

              ATPWorldTour.com pays tribute to Novak Djokovic on his match wins milestone: Djokovic Races To 700 Match Wins

              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Nije konjuktivitis bas bezazlena stvar. Svako ko nosi sociva biva izlozen vecem riziku pojave tih ocnih infekcija. Video sam da je pre neki dan obisao neki bazen tamo u Dubaju i supstao se toboganom. E te stvari ne sme sebi da dopusti. Imas privatne bazene koliko hoces, nadji nekog miliardera koji ce ti ustupiti svoj i brckaj se do mile volje. Ides tamo gde se kupaju kojekakvi ko zna sta mozes da zakacis.. Spreciti umesto leciti je uvek bolja opcija. U svakom slucaju nebitan turnir, kao i svaki drugi serije 500 i 250. Kad igras svoj najbolji tenis moras da se fokusiras na najvaznije turnire i tamo predstavis sebe u najboljem svetlu. Sad opet malo odmora, DC pa ide ono 'California knows how to party'..
                --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                https://ibb.co/cD1Xnq

                Comment


                • Originally posted by NI View Post
                  Novak me ponekad nervira. Kako moze dozvoliyi da ga neki navijac onako poremeti. Da li sumnja da je napravio ispravno? Po milion puta jeste. I te reba da ge je briga sto moze neko da misli o predaji.
                  I mene ponekad nervira sto tako reaguje , no prosto ne moze drugacije. Tu i lezi nesto od drazi biti njegov navijac, barem meni
                  Gotovo decenija kako je krenuo da razbija idilu na touru a konstantno je izlozen i osnovanim i neosnovanim kritikama i poredjenjma, nije sigurno lako nositi se sa tim.

                  Mozda je i trebalo da se desi ovako nesto da ga odrzi cvrsto na zemlji i u saznanju da se nista nije i nece promeniti glede medijske percepcije njega kao igraca a koja ima veliki uticaj i na navijace prisutne u mecevima .

                  Bice bolje kada dodje u Beograd sledeci vikend
                  Similis simili gaudet

                  Comment


                  • Novak o problemu...
                    It’s both eyes, it started with the right, but the right one is worse. There was not much they could do on the court.
                    U pitanju su oba oka, ali desno je u gorem stanju. Nije bilo mnogo toga što se može uraditi na terenu.
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Bilo ovo?

                      Comment


                      • Originally posted by Maxx-a View Post
                        Mozda je i trebalo da se desi ovako nesto da ga odrzi cvrsto na zemlji i u saznanju da se nista nije i nece promeniti glede medijske percepcije njega kao igraca a koja ima veliki uticaj i na navijace prisutne u mecevima .
                        Za nastavak sezone je ovo jako dobra stvar. Dvije serije su sajecene u korijenu. Broj uzastopnih finala i broj pobjeda za redom. Plasio sam se da moze da dogura do blizu 40 na RG i onda prica o seriji. Sada u najgorem slucaju moze biti na 24. Mislim da preskace Madrid.

                        Originally posted by Fića View Post
                        Nije konjuktivitis bas bezazlena stvar. Svako ko nosi sociva biva izlozen vecem riziku pojave tih ocnih infekcija.
                        Konjuktivitisi znaju da se ponavljaju. Zato ga treba potpuno zalijeciti u startu. Treba da odmara oko koliko je moguce duze. U principu koliko treba.

                        Oko je fantasticno vazan organ kad se igra tenis. Pogotovo za Novaka. Svi ste vi gledali kad izbeci oci dok ceka servis.

                        Originally posted by cacanin View Post
                        Ma ne moze da trpi NI vise... jednostavno prsne covek kako se to ne desava cesce e za to zvaka cast Novaku... ccc
                        No' mene brine ruka sto sam i pomenuo na pocetku meca... Oko ce biti dobro.
                        On nema kome da se pravda i nema zasto da se pravda. Reakcija je pokazala da on jos uvijek osjeca da treba da se pravda.

                        Comment


                        • https://www.youtube.com/watch?v=cAwP07oP98c

                          Comment


                          • сипали му дрогу у хероин


                            енивеј, добро је што није хтео на силу да игра и да се доказује. паметна одлука и слажем се са предајом. и овако је турнир серије 500, није неки битнији.

                            Comment


                            • Nikas hvala na videu.

                              Comment


                              • Malopre mi se majka javila, šetala je psa na Kalemegdanu i u jednom trenutku se pojavio Nole sa Jelenom i dva psa u opuštenoj šetnji, ljudi je bilo malo, tako da skoro niko nije ni primetio Noleta

                                Comment

                                Working...
                                X