Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Trying to beat Boris in the game of chess. Not an easy task. But I'm not giving up!

    Comment


    • Originally posted by proudNolee View Post
      Ruka
      Proud, ne brini tako mora da lepi te trake i da stavlja bandaze jer je ruka pod velikim opterecenjem, sve je uredu

      Comment


      • Nadam se, brine me svaka sitnica, znam koliko će sutrašnji meč biti težak i fizički i mentalno, pa želim da bude sve ok i da ne osjeća nikakve zdravstvene problem
        * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
        * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
        NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

        Comment


        • na ovoj tabli ga boris iskusno rastura, valjda je spremio koji dobar savjet za sjutra

          Comment


          • Originally posted by cssr View Post
            na ovoj tabli ga boris iskusno rastura, valjda je spremio koji dobar savjet za sjutra
            Mora mu BB malo razgiba mozak i da ga tera na razmisljanje da sutra bude sve tip top, vamos tamos

            Comment


            • Originally posted by AIRBORNE View Post
              Ko ne zna sta je pakao ima sanse da bude u njemu do sutra u 15h.

              Kada bi postojala neka vaga koja moze da izmeri tezinu i vaznost meca ja mislim da je 42. derbi ako ne najtezi u istoriji onda je drugi po tezini. Sigurno u nekom smislu prekretnica karijera za obojicu.
              A šta je onda bilo polufinale RG 2013 i USO finale takodje 2013? Ne zaboravi 2011. Znači samo opušteno, sutra Novak dobija pa da ga dočekamo svi u BG.

              Comment


              • Sta cu sutra ako pobedi...moram smisliti neki danak za takvu dozu srece
                Last edited by Zzz; 07-06-14, 17:57.

                Comment


                • Ja cu da pogledam malo RG 2013, da se spremim za sutra Samo kraj mora biti drukciji

                  Comment


                  • Cijeli dan razmišljam šta ću da napišem ukoliko Novak pobijedi, post mora biti dostojan novog šampiona

                    Ne znam kakvo je stanje kod vas, ali ja imam ogromnu tremu, još me neke emocije savladale nakon ovog finala, čak su mi i oči malo zasuzile, zamišljam Novaka na Mašinom mjestu
                    * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                    * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                    NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                    Comment


                    • Originally posted by Maja View Post
                      A šta je onda bilo polufinale RG 2013 i USO finale takodje 2013? Ne zaboravi 2011. Znači samo opušteno, sutra Novak dobija pa da ga dočekamo svi u BG.
                      Majdzo nisi me razumela, pa upravo zbog derbija i godina koje si ti navela OVAJ ima tu nadposebnu tezinu.
                      I da nekako sapatom dodam i Andu je malo doprineo tezini sutrasnjeg derbija, mada glupo sto Skota uopste i pominjem al` eto.
                      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                      Comment


                      • Originally posted by AIRBORNE View Post
                        I da nekako sapatom dodam i Andu je malo doprineo tezini sutrasnjeg derbija...
                        Upravo to. Mare baš bio mnogo loš.

                        Comment


                        • Originally posted by Nesic View Post
                          Upravo to. Mare baš bio mnogo loš.
                          A mozda bolje sto je bio los. Bar nije Rafa dobio pravog protivnika do finala...u nedelju nece znati sta ga snaslo

                          Comment


                          • Originally posted by Nesic View Post
                            Upravo to. Mare baš bio mnogo loš.
                            Nisam misio na to, nego na 2 GS.
                            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                            Comment


                            • sigpic

                              #WengerOut

                              “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                              Come on you Gunners!

                              Comment


                              • Zavirim u komentara najave sutrasnjeg finala na fb stranici ATP-a i ne budem lenj pa prebrojim ko je za jednog a ko za drugog finalistu.
                                Djokovic 125 afirmativnih napisa
                                Nadal 31 afirmativna napisa
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X