Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fico pa to postaje redovnost posle svakog uspeha omalovazavanje kao i uvek.

    Comment


    • kako će biti slatko kad se okrene ploča medijska,niko da piše o rekordima koji padaju dan za danom,što kaže komentator juče na RTRS,mala škola tenisa.a ko se sjeća Lendla,njega su još gore razapinjali,Ivan Grozni mu nadjenuli,isto kao novaku žviždi čitav stadion,a oni samo peglaju,ovaj naš će još peglati i držati časove,koliko je samo gladan trofeja i dokazivanja

      Comment


      • Oduvek me je mnogo nerviralo što Novak na svako pitanje odgovara, ali na svako. Čuj on šovinista, još prikriveni... Bože dragi, šta sve neće hejteri da smisle, ali baš zato me i nervira, umesto da se ogradi, kaže...ne znam, ne razumem se, neću da odgovorim, imam pravo da se ne mešam, ne zanima vas šta mislim... on o svemu naširoko i nadugačko, svima da izađe u susret, sa svima da bude fin i bilo je pitanje kada će da bude navčen na tanak led.
        Ali svako čudo za tri dana, samo što ta "čuda" izranjaju svaki čas
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by coyote View Post
          kako će biti slatko kad se okrene ploča medijska,niko da piše o rekordima koji padaju dan za danom,što kaže komentator juče na RTRS,mala škola tenisa.a ko se sjeća Lendla,njega su još gore razapinjali,Ivan Grozni mu nadjenuli,isto kao novaku žviždi čitav stadion,a oni samo peglaju,ovaj naš će još peglati i držati časove,koliko je samo gladan trofeja i dokazivanja
          Tacno, Lendla nisu voleli nikako, ali ih je on trpao kada god i gde god je stigoa, cak ni u izjavama nije bio "politicki korektan", kao sto to kaze nas sampion.
          Tacno je coveka bolela ona stvar kako ce biti predstavljen, njega je zanimalo samo kako da bude najbolji i to je i bio.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Oduvek me je mnogo nerviralo što Novak na svako pitanje odgovara, ali na svako. Čuj on šovinista, još prikriveni... Bože dragi, šta sve neće hejteri da smisle, ali baš zato me i nervira, umesto da se ogradi, kaže...ne znam, ne razumem se, neću da odgovorim, imam pravo da se ne mešam, ne zanima vas šta mislim... on o svemu naširoko i nadugačko, svima da izađe u susret, sa svima da bude fin i bilo je pitanje kada će da bude navčen na tanak led.
            Ali svako čudo za tri dana, samo što ta "čuda" izranjaju svaki čas
            Tri čuda za tri meseca 2016
            Similis simili gaudet

            Comment




            • sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Nije ni proljece doslo, a na sve nacine pokusavaju da ga destabilizuju. Ali ovoga puta je sam kriv, kako ga je novinar(mozda i novinarka, da budem potpuno politicki korektan) navukao to nije normalno. Nespretno, nespretno, ovaj pozar ima da traje dvije nedelje barem, a sta ce biti krajem maja i sta ce tada naci ne smijem ni da zamislim.
                sigpic

                Comment


                • Peglaj Novace sitnu boraniju, i ne okreci se sinko, na hejtere ne treba obracati paznju,ignore je zakon.Idemo dalje,rece nas poznati glumac,sa suzama u ocima.Mi Novakovci lagano vec rutinski prebrojavamo titule i rekorde,ko ce to sve pohvatati,zabeleziti i proknjiziti,nije to lako ,Maiami nas ne zanima,treba se dobro pripremiti za sezonu sljake,jedan od nekoliko fokusa za ovu godinu,svakako RG,mora se uzeti Kup musketara,pa lagano smrknuti Vimbledonsku travu(preslo nam u naviku) do OI za najsvetlije odlicje kojim bi trebalo zaokruziti brilijantnu karijeru pa moze ,zbogom tenisu,toliko od nas.

                  Comment


                  • Kad se setim samo da ga pre par godina nisam gotivio.
                    Dominator!

                    Comment


                    • Evo tebi Jigsaw i lajk i rep i sve pohvale.. ne zato što ga sada možda gotiviš, već što imaš snage da to priznaš.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by juventus View Post
                        Maiami nas ne zanima,treba se dobro pripremiti za sezonu sljake,jedan od nekoliko fokusa za ovu godinu,svakako RG,mora se uzeti Kup musketara,pa lagano smrknuti Vimbledonsku travu(preslo nam u naviku) do OI za najsvetlije odlicje kojim bi trebalo zaokruziti brilijantnu karijeru pa moze ,zbogom tenisu,toliko od nas.
                        Zanima njega i treba da ga zanima. Jedno ne isključuje drugo, tako da će i u Miami po titulu.

                        Comment


                        • Originally posted by juventus View Post
                          Maiami nas ne zanima,treba se dobro pripremiti za sezonu sljake,jedan od nekoliko fokusa za ovu godinu,svakako RG,mora se uzeti Kup musketara,pa lagano smrknuti Vimbledonsku travu(preslo nam u naviku) do OI za najsvetlije odlicje kojim bi trebalo zaokruziti brilijantnu karijeru pa moze ,zbogom tenisu,toliko od nas.
                          Originally posted by notorious View Post
                          Zanima njega i treba da ga zanima. Jedno ne isključuje drugo, tako da će i u Miami po titulu.
                          Kako je rekao za IW?
                          Ne moram osvojiti turnir, nemam ni neku naročitu potrebu.....
                          Ali ću ga osvojiti.
                          Tako će biti i u Majamiju.

                          Comment


                          • Čovek dominira, kratko i jasno.

                            Vratio se tako moćno iz krize, da ja ne znam da li ima neko (možda Zeka ili Wav, kad im je dan) ko može da ga uzdrma.

                            Čestitam mu na izgaranju i mentalnom stavu koji je toliko iznad svih u ovom momentu da je milina i uživanje biti njegov navijač.

                            Comment


                            • E sad u Miami Florida po jos 1 njegova teritorija

                              Comment




                              • sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X