Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Roger Federer Forever Sportsmanship Edberg Award ili jednostavno RFFSEA
    sigpic

    Comment


    • Osmeh g. Lavera na onaj slajs po paraleli je bio veoma upecatljiv.

      Igrao je Novak fantastican tenis na ovoj Azijskoj turneji, priredio nam je pravi uzitak za gledanje a konkurenciji jos malo podigao lestvicu iznad koje je on trenutno.
      Similis simili gaudet

      Comment


      • Originally posted by conviction View Post
        Nego jeste li vidjeli kako je Novak poceo ako se ne varam da galami na glavnog sudiju poslije one greske linijskog. Istraumirao je toliko djece koja skupljaju loptice a sada je presao na visi nivo. Nikada Novak nece dobiti onu nagradu (ne znam kako se zove ista).
        Jedna stvar nije ocigledna. Sve sto je postigao u zadnje dvije nedjelje, Novak je postigao igrajuci izuzetno fokusirano. Svaki poen mu je bio bitan. Kad bi napravio gresku, vidjelo se na licu da sam sebe prekorava. Jedan od znaka te napitosti je i ispad prema Niliju. U osnovi nepotreban.

        -----------

        Tokom azijske turneje su me posebno ipresionirale tri stvari. Redjam ih po najmanje do najvise:

        3. Prvi set sa Nadalom. Rafa je odlicno igrao.
        2. Drugi set sa Marijem u kojem je Andi bio jako dobar.
        1. Returniranje protiv Iznera.
        Last edited by NI; 18-10-15, 16:54.

        Comment


        • Ma potpuno jasno NI.

          Novak hoce svaki poen da osvoji ako je moguce i ova njegova koncentracija i kontinuitet su meni impresivni poslije ovako velikih titula ove sezone. Motivacija kao da raste iz dana u dan.

          Comment


          • ispad je mozda bio nepotreban ali je nole bio u pravu.

            prvo... loptica je bila znacajna i nole (ako se ne varam) se tada vratio od 40-0 do djusa i time bi dobio BL sto bi moglo da prelomi drugi set. a ovako je ponovljen poen iako je skoro cijela loptica bila na liniji a nole bi dobio taj poen da nije ponovljen. glavni sudija je rekao noletu da misli da je dobra na sta mu je nole odgovorio pa zasto onda nije i sudio kao dobru (ispravio linijske). i naravno da je u pravu, jer je to posao glavnog sudije. ona zenska je pokazala ovim bezmudim sudijama kako se sudi.

            sto se tice pitanja oko poena prije 2009. ne znam da li se misli na to ali razlika je u tome sto su poeni za trofeje uduplani. slemovi 2000 (umjesto 1000), mastersi 1000 (umjsto 500) i turniri su precizno rangirani u 4 kategorije. tacno donose 250, 500, 1000 ili 2000p (prije su mislim ovi nizi donosili razlicite poene). jos jedna bitna razlika je da je napravljena veca razlika izmedju sampiona i ostalih. tako da finalista sada dobija samo 60% poena sampiona a prije je dobijao 70%. na slemu sampion 2000 a finalista 1200 (prije 1000 i 700), masters 1000 i 600 (prije 500 i 350) i tako redom svako kolo je manje nego prije.
            Last edited by talicni; 18-10-15, 16:21.

            Comment


            • Verujem da je takva posvećenost svakom meču, odnosno turniru dobrim delom i zasluga Bekera.
              Nole je i pre bio sjajan, ali je znao da se nekako umori na nekim turnirima i jednostavno prepusti porazu, kao da mu se nije dalo da juri još, pritom nije u pitanju nedostatak snage.

              Od kada je sa Bekerom, mislim da se to promenilo, i to sam čini mi se najbolje video posle osvojenog W. ove godine.
              Na snimku koji sada gledamo se dobro ne vidi taj trenutak, (u live prenosu, kamera je duže partila Noleta) nakon što je jeo travu, okrenuo se ka boksu i prstom skoro besno pokazao, kao da je rekao evo ti!
              Kamera je tada fokusirala Bekera koji je stajao i aplaudirao. Imao sam utisak da je to neka njihova priča, odnosno stekao sam utisak da je Nole tom pobedom osigurao da mu Beker bude i dalje trener, nekako sam stekao utisak da je Nole izgubio i finale W (nakon izgublenog RR) da bi Beker završio priču sa Noletom, jer bi to opet bila još jedna godina u kojoj ne uspeva da poentira na kraju.
              Beker bi raskinuo saradnju!
              Verujem da je Beker ozbiljan poznavaoc ljudske psihe i da dobro zna da sa takvom veličinom kao što je Nole mora tako
              Last edited by Bulevarac; 18-10-15, 16:43.

              Comment


              • Vrhunska dva turnira u Kini



                Stefanu je za 3 dana prvi rodjendan a tatica mu otkako se rodio samo titule donosi

                Melji Noleeeeeeee

                Comment


                • Originally posted by NI View Post
                  Ja sam cijelo vrijeme vjerovao da su sanse 75% da ce Novak zabiljezi bolju sezonu. Ova to jos nije, ali je na putu da to postane ukoliko Novak osvoji Pariz i WTF.

                  I sad mislim da ima 30% sansi da jedna od naredne dvije sezone bude bolja od ove.
                  Ne bih sada da se hvalim ali ja sam jedan od retkih, ako ne i jedini koji je ma startu ove sezone tipovao da ce Novak uzeti sva cetiri slema. Sto bi se i desilo da nije bilo sticaja nesrecnih okolnosti i da je Novak bio mrvu sveziji i koncentrisaniji.
                  Velika prilika je propustena, sledece godine ce biti nesto teze.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Cilj za 2016. je skor 88-0.

                    Sve ispod toga biće blamaža.

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post
                      Ne bih sada da se hvalim ali ja sam jedan od retkih, ako ne i jedini koji je ma startu ove sezone tipovao da ce Novak uzeti sva cetiri slema. Sto bi se i desilo da nije bilo sticaja nesrecnih okolnosti i da je Novak bio mrvu sveziji i koncentrisaniji.
                      Velika prilika je propustena, sledece godine ce biti nesto teze.
                      Ne bi, ali ipak bi...
                      Isto sam glasao... Da li se negde mogu videti te ankete? Čini mi se da je pitanje bilo u vezi GS i da li Novak može ponoviti 2011g.? Ili sam se istripovao?

                      Comment


                      • Promenjena boja za dvoranske trofeje.

                        Comment


                        • Originally posted by gokara View Post
                          Promenjena boja za dvoranske trofeje.
                          Reci iskreno, jesi li ti planirao da ovaj kolaz bude kvadrat?
                          Last edited by NI; 19-10-15, 07:00.

                          Comment


                          • Haha dobar si NI ;)

                            Comment


                            • Nikada nisam bila sklona idolopoklonstvu, čak ni kao klinka.. ali tebe Novače Đokoviću OBOŽAVAM!!!!
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by NI View Post
                                Reci iskreno, jesi li ti planitro da ovaj kolaz bude kvadrat?
                                100 komada 100 komada, to je nasa naaaada!!!!
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X