Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
    * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
    NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

    Comment


    • Ma idi prskalic, ala si sreckovic. Ispisem post od tonu slova i crkne mi internet na poslu. Sada mi se oeda da ga pisem preko telefona, ma nema sanse.
      Jedna je samo stvar bitna. Nemam nisja protiv Olje, stavise, obozavam je.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Originally posted by Sandugp View Post
        Ma idi prskalic, ala si sreckovic. Ispisem post od tonu slova i crkne mi internet na poslu. Sada mi se oeda da ga pisem preko telefona, ma nema sanse.
        Jedna je samo stvar bitna. Nemam nisja protiv Olje, stavise, obozavam je.
        Priznavanje poraza prihvaceno. Sportski pozdrav
        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

        Comment


        • Originally posted by prskaj View Post
          Priznavanje poraza prihvaceno. Sportski pozdrav
          Ne nasedam na takve jeftine provokacije.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Originally posted by Sandugp View Post
            Ne nasedam na takve jeftine provokacije.
            Pa nema sta da nasedas, neces postovati svoj odgovor jer si tako odlucio i to je to. Principijelan si u svom porazu
            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

            Comment


            • NI znam sta je gubio. Dva finala RG ove i prosle godine. Mislim da vise nista nije. Sta nam to govori? Da je dilkan za RG .
              PRSKalice odgovoricu ti cim stigne net.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Izgubio je 4 meca a dobio 176. I to:

                2010 Melcer RG
                2014 Vavrinka AO
                2014 Nadal RG
                2015 Vavrinka RG

                Sto ti to govori? Da specijalni igraci i specijelne okolnost stavljaju posebni pritisak na Novaka. Zato nije toliko bitno koliko je lako ili tesko osvoji Shangaj.
                Last edited by NI; 19-10-15, 15:02.

                Comment


                • gluposti....

                  bas treba napominjati ciste brojke koje ne lazu... od 2011, i ja cu prvi to raditi!!

                  evo kako je to i pocelo...

                  svaki veliki teniser mora jednostavno imati svoju eru! svoj period dominacije. sto duzi to bolje! nesto sto nedostaje nadalu recimo. i sada, kako neko ko nikada nije bio dominantan ni u svoje vrijeme moze biti dominantan u istorijskom smislu?

                  tako se stalno negiralo da zivimo u noletovoj ERI. imamo tamo neku imaginarnu big4?! kao era cetvorice... e pa nije. zivimo u ERI No1eta!!!

                  kao nije nole tako dominantan, kako su ostali velikani bili, i ne zasluzuje da ima svoju eru! e pa zasluzuje i jeste dominantan! i onda se iznesu ciste brojke i cinjenice i onda se vidi da je nole nenormalno dominantan! i onda se to poveze sa tzv big4 i uporedi. i kako onda imamo eru big4 a nemamo noletovu eru kada je on u posljednjih 5 godina bolji od ove ostale trojice zajedno (i pojedinacno) u svakom vaznom pogedu. od osvojenih najvecih turnira, h2h, nagradama (YE#1, ITF, naj sportista), raznim %, obara razne rekorde (kao recimo o naj br poena u istoriji - najdominantnijih 52 sedmice modernog tenisa) itd.... i ako se dokazuje necija dominacija i era onda je i normalno da se uzima jedan odredjen period da se to dokaze!

                  imati svoju eru je ogromna stvar a to se dokazuje upravo na ovaj nacin!
                  Last edited by talicni; 19-10-15, 14:56.

                  Comment


                  • Ne mogu da izdrzim, jer me uzasno nerviras u ovom trenutku, pa moram da se drkam na telefonu. Pricas o nekim porazima, kao da se ti i ja u necemu takmicimo, pa me ti pobedjujes? Smesno, a jos covek na nekom polozaju ovde. Sta ce zena i deca reci.
                    Dlem, stekao sam utisak da mislis da ja napadam Olju tj da imam nešto protiv njenog posta. To je netačno. Omiljeni forumas ovde to sada javno kažem mi je Olja, nadam se da je to dovoljno. Njen post je bio samo inicijalna kapisla da ja odreagujem.
                    Svako poredjenje van poredjenja celokupnih karijera kada se svi penzionisu je detinjarija. Znači nešto što koriste navijači. Jednih ili drugih da dokažu da je baš njihov najveći. Uf kako je ovo zanimljivo ispalo. Ovo pričam,za dostignuća, ne za igru ne za talenat ne za šampionski mentalitet i slično.
                    Novak je uom periodu izdominirao i to i vrapci na grani znaju, po meni je trebalo još više da izdominira, jer znam da može. Da ima i talenta i želje i volje za tim. Mogaoje za ovaj period da osvoji sigurno još 3 slema ako ne i 4 umesto ovih "skromnih" 9 komada.
                    Ja mislim da on ostvaruje nešto veliko nevidjeno, ali me uzasno nervira selektivno poredjenje. To rade samo iskompleksirani ljudi koji žele da uspehe svog idola prikažu još većim nego što oni realno jesu. A ogromni su svakako i bez te selektivne kampanje.
                    Sacekajmo da. Im se svima završe karijere pa ćemo da vidimo ko je šta napravio.
                    Eto ti jesi uspeo svojim sitnim provokacijama da me nateras da se drndam sa telefoncicem. Odoh sad, pozdravi mi sve Novakovce, sve vaš volim i poštujem, a naročito Olju. Nju mi posebno pozdravi.
                    Last edited by Sandugp; 19-10-15, 15:17.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Izgleda da pisana forma definitivno ne moze da prenese moj pokusaj humora, a ne samo to vec i moja pisana forma dobija konotacije koje veze nemaju sa zivotom. Koja crna olja ja stvarno ne vidim gde sam je pominjao ili bilo sta slicno da se moze reci da se uopste odnosi na nju?
                      Jel me ne trolas stvarno? Mislim previse ti je ozbiljan ton i previse vremena ne postove trosis da bi trolovao, znam da nisi u tom fazonu, ali mi nista nije jasno.
                      Kakvi crni porazi, pa jel me stvarno ne kapiras?

                      Svako poredjenje van poredjenja celokupnih karijera kada se svi penzionisu je detinjarija.
                      Ovo je jedina poenta zasto sam ti odgovorio i zasto cu ti opet odgovoriti. Sta je sa tobom? Zvucis kao da smo izjavili da vreme nije postojalo pre 2011. Kao npr da Vladan sad dodje i kaze Novak je toliko i toliko turnira osvojio u poslednje 52 sedmice a ja mu kazem kako mozes to da napises a sta cemo sa nedeljama pre toga. Detinjast si Vladane.
                      Jel ti kapiras nesto kao cinjenicu, zanimljivu informaciju, podatak?

                      Ode ti i do iskompleksiranih ljudi i do pozdravljanja Olje. Brate moj eto cisto da docaram, ja uzivam kod kuce sada, i ne smatram ovo nikakvim problemom, niti tebi bilo sta zameram samo sam zacudjen nekim izjavama. Bezveze napravismo magarca od muve.
                      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                      Comment


                      • lista za iduci ponedeljak:

                        1 Novak Djokovic 28 SRB 16785
                        2 Andy Murray 28 GBR 8250
                        3 Roger Federer 34 SUI 7930

                        znaci nole ce za 7 dana imati 605p vise nego br2 i br3 zajedno! prednost nad br2 ce takodjer biti vise nego duplo, 8535p (br2 ce imati 8250).
                        Last edited by talicni; 19-10-15, 15:25.

                        Comment


                        • Originally posted by prskaj View Post
                          Izgleda da pisana forma definitivno ne moze da prenese moj pokusaj humora, a ne samo to vec i moja pisana forma dobija konotacije koje veze nemaju sa zivotom. Koja crna olja ja stvarno ne vidim gde sam je pominjao ili bilo sta slicno da se moze reci da se uopste odnosi na nju?
                          Jel me ne trolas stvarno? Mislim previse ti je ozbiljan ton i previse vremena ne postove trosis da bi trolovao, znam da nisi u tom fazonu, ali mi nista nije jasno.
                          Kakvi crni porazi, pa jel me stvarno ne kapiras?



                          Ovo je jedina poenta zasto sam ti odgovorio i zasto cu ti opet odgovoriti. Sta je sa tobom? Zvucis kao da smo izjavili da vreme nije postojalo pre 2011. Kao npr da Vladan sad dodje i kaze Novak je toliko i toliko turnira osvojio u poslednje 52 sedmice a ja mu kazem kako mozes to da napises a sta cemo sa nedeljama pre toga. Detinjast si Vladane.
                          Jel ti kapiras nesto kao cinjenicu, zanimljivu informaciju, podatak?

                          Ode ti i do iskompleksiranih ljudi i do pozdravljanja Olje. Brate moj eto cisto da docaram, ja uzivam kod kuce sada, i ne smatram ovo nikakvim problemom, niti tebi bilo sta zameram samo sam zacudjen nekim izjavama. Bezveze napravismo magarca od muve.
                          Naravno da me ne nerviras prskalice i meni je zao pto moj humor nije prosao kod tebe. Elem, evo o cemu se radi. Vec drugi dan u dosluhu sa jos jednim forumasem pokusavam da naprzim Federerove navijace da se aktivnije uključe u diskusiju. Počelo je blagim prozivanjem, pa nešto kasnije i podilazenjem i slično, ali oni ljudi jednostavno nisu tu,. Ali mi se zato ovi Novakovi kace kao nenormalni. Zaboravi diskusiju, zaboravi sve uzivaj. Izvinjavam se zbog brda pravopisnih grešaka jer ovo govno ne radi onako kako ja hoću.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post
                            Naravno da me ne nerviras prskalice i meni je zao pto moj humor nije prosao kod tebe. Elem, evo o cemu se radi. Vec drugi dan u dosluhu sa jos jednim forumasem pokusavam da naprzim Federerove navijace da se aktivnije uključe u diskusiju. Počelo je blagim prozivanjem, pa nešto kasnije i podilazenjem i slično, ali oni ljudi jednostavno nisu tu,. Ali mi se zato ovi Novakovi kace kao nenormalni. Zaboravi diskusiju, zaboravi sve uzivaj. Izvinjavam se zbog brda pravopisnih grešaka jer ovo govno ne radi onako kako ja hoću.
                            Kako vas ne mrzi, nikad mi nece biti jasno
                            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                            Comment


                            • trebalo bi provjeriti ali mislim da ce ovo biti 1. put da br1 ima vise nego duple poene br2!

                              a nole bi ukoliko osvoji pariz i WTF (mozda i ne mora osvojiti oba) mogao godinu zavrsiti sa preko 20M$! a vec sada drzi rekord po zaradi od nagrada po sezoni sa bezmalo 16M$.
                              Last edited by talicni; 19-10-15, 15:43.

                              Comment


                              • Originally posted by talicni View Post
                                lista za iduci ponedeljak:

                                1 Novak Djokovic 28 SRB 16785
                                2 Andy Murray 28 GBR 8250
                                3 Roger Federer 34 SUI 7930

                                znaci nole ce za 7 dana imati 605p vise nego br2 i br3 zajedno! prednost nad br2 ce takodjer biti vise nego duplo, 8535p (br2 ce imati 8250).
                                Novak ce imati 3.7% vise poena nego 2. i 3. zajedno ali na kraju 2006. je bilo:

                                Code:
                                Federer		8370
                                Nadal		4470
                                Davidenko	2825
                                Federer je imao 14.7% vise ponea nego 2. i 3.
                                Last edited by NI; 19-10-15, 15:43.

                                Comment

                                Working...
                                X