Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 13. uzastopno finale, oboren rekord u poenima, rekord u masters finalima za sezonu (ako osvoji izjednacit će i rekord po osvojenim mastersima u sezoni i još vise povecati rekord u ponima) tangirao je rekord po top10 pobjedama u sezoni, 24 (nole 2012 i 2013 i rafa 2013), a ima još 2 velika turnira pred sobom.

    uz jos neke rekorde u uzastopnim finalima na (nastupljenim) mastersima itd... nadam se tituli sutra koja bi ovu sezonu vjerovatno vec smjestila ispred njegove 2011. po uspjesnosti (uz 2 turnira da se to zacementira i na kojima bi mogao da dogura i do naj sezone modernog tenisa uopste!).


    Last edited by talicni; 17-10-15, 15:05.

    Comment



    • Last edited by Bokimajsta; 17-10-15, 21:49.

      Comment


      • It is now mathematically impossible for Nole to lose the #1 before 15/Feb/16. 185 weeks as #1 guaranteed

        Comment


        • Auuu bre Nole,kakva pobeda, jedno veliko bravooooo
          Sutra finale, mnogo srece, idemoooo Noleeee
          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

          Comment


          • Djokovic is now in 13th final in a row in single season... Nobody in Tennis history manage to do that. Just another record of Fed he surpassed which was 11, I believe. More to come...

            Comment


            • Da li bi se ove slike mogle stavljati u spoiler, bas su velike pa se preko telefona sporije ucitava stranica.
              * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
              * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
              NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

              Comment


              • Comment


                • Originally posted by proudNolee View Post
                  Da li bi se ove slike mogle stavljati u spoiler, bas su velike pa se preko telefona sporije ucitava stranica.
                  Nebismo

                  Comment


                  • A stvarno Sundjer Bob konstantno roka dzinovske slike i to po mnogo njih bez ikakvog spoilera.
                    Meni licno ne smeta, svejedno mi je, samo jedna sitnica tu nije ok. Protiv pravila ovog foruma je, tu je problem. Prva slika moze da se postavi, sve ostale u koliko ih ima jos u tom istom postu moraju da idu u spoiler.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Moram da se ukljucim, Boki od sad 1 sliku mozes da stavis, a ostale, ako su ovako velike, stavljaj u spoiler. To vazi za sve teme gde stavljas slike
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Banujte ga, šta ga upozoravate

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Moram da se ukljucim, Boki od sad 1 sliku mozes da stavis, a ostale, ako su ovako velike, stavljaj u spoiler. To vazi za sve teme gde stavljas slike
                          Vazi,aj kad si vec tu uradi mi malu uslugu....obrisi mi ovaj potpis na niku....

                          Comment


                          • Originally posted by Bokimajsta View Post
                            Vazi,aj kad si vec tu uradi mi malu uslugu....obrisi mi ovaj potpis na niku....
                            Ovo serbian forum?
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by Ser Aleksa View Post
                              Banujte ga, šta ga upozoravate
                              Ja bih zamolio moderaciju da stavi SerAleksa za muoda da me banuje....

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Ovo serbian forum?
                                yes of course

                                E tako,hvala lepo ;)

                                Inace ja sam to hteo davno da izbrisem pa nisam naso opciju?Dal ja uopste mogu brisat svoje potpise?
                                Last edited by Bokimajsta; 17-10-15, 21:52.

                                Comment

                                Working...
                                X