Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa, dobro, malo te kombinacije crvena, pa bela, pa sa crnom ili teget... mislim dosadile ... a ova je onako khm...khm... (zapelo mi nešto u grlu)... podseća na one kriketaške, a i boje....
    More majstore, razbijaj monotoniju i protivnike! Idemooooooo!


    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Za prvi mec uopste nije lose. Videlo se da se nije puno trosio . Igrao je koliko treba da prodje a da ne ostaje puno na terenu.

      Sto vise ide to ce i ozbiljniji mecevi biti... Nadam se da pisemo jos jednu stranicu teniske istorije nakon ovog turnira! Idemo po 3 uzastopni AO!!!
      sigpic

      Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

      Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

      Without error there can be no brilliancy.

      Comment


      • Trenerka je prejaka, majica mi se ne svidja

        Marko Stolica

        http://www.sportklub.info/blog/pesma-protiv-malera
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Trenerka je prejaka, majica mi se ne svidja

          Marko Stolica

          http://www.sportklub.info/blog/pesma-protiv-malera
          Moguce je da je jos neki Marko nesto slicno sacinio, al od Stolica je prvi garant.
          Nije nova mudrost izrecena, ali je za nauk valja vise puta ponavljati.
          sigpic

          Comment


          • Oprema mu je vrhunska, ali je boja tesko njesra, nisam neki ljubitelj zelene.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Meni licno se ne svidja oprema, uvijek sam mrzio kombinaciju bijele i zelene.
              Bolja mu je i ova na treningu sto koristi, sivo-crvena.
              Everything you want is on the other side of fear.

              Comment


              • Ma nek Nole igra i u letnjoj pizami,samo nek redja pobede
                sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                Comment


                • O 'de si Petra?
                  Našao je ko će da komentariše opremu, prikriveni fan neprijateljskog tabora.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    O 'de si Petra?
                    Našao je ko će da komentariše opremu, prikriveni fan neprijateljskog tabora.
                    Evo me,poceo AO pa da se javnemidemo Noleeeeeeeeeeeeee
                    sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                    ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                    Comment


                    • Meni se oprema mnogo svidja,prvi put nakon mnogo godina,mada kad je imao slicnu pre 4 godine ovde nije se lepo proveo
                      Majica mi je odlicna,samo kad bi sklonio ono zuto sa ruke,bio bi idealan
                      sigpic
                      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                      Comment






                      • Valjda nisu bile kod Arnela.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Oprema je ekstra!Ajmo sad o opremi 2 citav dan
                          Last edited by Duka; 15-01-13, 05:49.


                          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Petra View Post
                            Ma nek Nole igra i u letnjoj pizami,samo nek redja pobede
                            dobro Petra pa na sta bi to licilo letnja pidzama
                            ma odlicna mu je oprema

                            Comment


                            • Originally posted by Duka View Post
                              Oprema je ekstra!Ajmo sad o opremi 2 citav dan
                              Jedino o tome moze da se komentarise, ostalo je poznato... Jedan je broj jedan i tu zbora nema. ;)

                              Comment


                              • Modna revija u nastavcima je u susednoj bari, nece valjda i ovde fashion channel
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X