Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sandugp View Post
    A znas sta je jos bolje. To sto se vidi da komotno moze jos dosta da naslaze.
    A to se nikad ne zna, mislili smo i 2012. ce uzeti barem dva, pa i 2013. i 2014. a ono sve po jedan. Naravno jedan izvlaci sezonu, ali ovakvu godinu je bas tesko ponoviti. Pola koraka sporiji i odma je u problemu, treba naci tu zelju, glad, treba biti fizicki na nestvarnom nivou tokom 8-9 mjeseci, bas nije lako. Definitivno iz ove perspektive gledajuci u sebi ima jos barem pet. Pazi, prije godinu dana svi smo mislili Nadal ce biti rekorder, sad izgleda mnogo realnije da njega Novak stigne nego da Rafa Federera stigne.
    sigpic

    Comment


    • Naravno da se to ne zna. A najveći znak pitanja, pod onim glavnim da je uvek zdrav, je baš ta želja i glad.. koliko ih u sebi ima, jer znamo da ga i sve ostalo zanima, za razliku opet od Feda i Rafe. Kada će da kaže...dosta mi je ovoga.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • B92: Đoković: Oni viču Rodžer, ja čujem Novak http://www.b92.net/sport/usopen2015/...nav_id=1039529

        Koliko je ovo tesko.
        Bravo Nole.

        Comment


        • I don't know anybody who's ever played tennis like this. Since I know this sport I've never seen somebody playing at this level.

          sigpic

          Comment


          • Novak je izbio na 3. mjesto po postotku pobjeda na GS-ovima u open eri. Iza Borga i Nadala.

            Code:
            	Igrac		Pob.	Por	% 	Titule
            1	Bjorn Borg	141	16	89.8%	11
            2	Rafael Nadal	198	29	87.2%	14
            3	Novak Djokovic	207	34	85.9%	10
            4	Roger Federer	297	49	85.8%	17
            5	Pete Sampras	203	38	84.2%	14
            6	Jimmy Connors	233	49	82.6%	8
            7	Ivan Lendl	222	49	81.9%	8
            8	John McEnroe	167	38	81.5%	7
            9	Andre Agassi	224	53	80.9%	8
            10	Andy Murray	153	37	80.5%	2

            Comment


            • Marej na desetom mestu sa 2 titule. Stvarno ga uiebala sreća
              I don't know anybody who's ever played tennis like this. Since I know this sport I've never seen somebody playing at this level.

              sigpic

              Comment


              • Citam vas godinama ali nisam nikad pisala, pozdrav za sve Novakovce, sta reci osim toga da mi je srce puno i da mi nista nije bilo tesko posle neprospavane noci. Ponedeljak nikad nije bio lepsi.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Naravno da se to ne zna. A najveći znak pitanja, pod onim glavnim da je uvek zdrav, je baš ta želja i glad.. koliko ih u sebi ima, jer znamo da ga i sve ostalo zanima, za razliku opet od Feda i Rafe. Kada će da kaže...dosta mi je ovoga.
                  Fina je ova euforija oko USO ali ne treba odmah brojiti sledece GS i nedelje kao broj 1 unapred.

                  Naravno da bih volela da Novak igra jos barem 3-5 godina i naslaze jos ne znam koliko trofeja a posebno GS titula ali iskreno mislim da se Novak nece vise toliko trositi. Suvise on voli i suvise mu je stalo do zivota , svih onih lepih stvari, ljubavi, porodice. Zivi bili pa videli.

                  Po meni bi najlepse da Novak i njegov tim najpre promene stav, da drsko, ostro a objektivno svima stave do znanja da je on 1 i najbolji, da se nikada vise ne izvinjavaju kad pobede, da neguju takav imidz a kada Novaka jednom svet konacno prizna kako treba i dolikuje, da dominira jos par godina i onda se povuce na vrhu kao car, kralj i ostalo.

                  Comment


                  • Ja već u glavi izbrojao još četiri slema Novaku, pa kad ubere prvi naredni za mene je to 15.
                    I don't know anybody who's ever played tennis like this. Since I know this sport I've never seen somebody playing at this level.

                    sigpic

                    Comment


                    • This is just awesome! The way Novak Djokovic​ handled questions about the NY crowds in press was exactly the way he handled them on court--with class, with intelligence, with ZEN.

                      Read: http://www.tennisnow.com/Blogs/NET-P...is-Logica.aspx


                      What is your take?

                      Comment


                      • Evo Sandu opravio sam sliku da valja. Ono nije ličilo ni na šta, jbg. morao sam da prokomentarišem da ne misle ljudi da sam ja to radio.



                        Comment


                        • Možda je pre za opštiju temu

                          I don't know anybody who's ever played tennis like this. Since I know this sport I've never seen somebody playing at this level.

                          sigpic

                          Comment


                          • Tipsa institucija

                            Comment


                            • Dakle, Nole majstorski rapetlao pertle, za desetku
                              Sta napisati, sve ste vec napisali, bravo Noleeeeeee, jos sam toliko radosna zbog osvojenog US-na, zato samo
                              sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                              ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                              Comment




                              • Koje ludilo.. a onako, usput upoznas Neil Patrick Harrisa, Westbrooka i Emily Blunt. Russ

                                Comment

                                Working...
                                X