Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Izvinjavam se sto sam postavio 2 ista posta... posto mi je bio los net prvi post se nije pojavio pa sam ga ponovo stavio...

    @NI Ja ne mogu da stavim 0 posto nemam crne macke kao ti.

    Od broja GS titula zavisi po meni kako ce i do kada igrati Federer i Nadal. Oni trebaju Novaku da mu cist zreb. Federer ce verovatno igrati do kraja 2016. On zarko zeli jos 1 GS titulu i 1 mesto (koje ni u najavi nema sanse) onda je fokusiran na to i naravno da uzme sto vise para. Nadal mi je totalna nepoznanica i nemam pojma sta se moze od njega ocekivati u narednih 1-1,5 godina. I drugo Novaku su njih dvojca potrebni da bi drzao fokus.

    Glavni konstantan rival ce mu biti Marej i vrlo je bitno da mu ne dozvoli do kraja 2016 GS titulu. Ako Marej uzme DC bice jos opasniji. Od ostalih tenisera mislim da ce se desiti u narednih 2-3 godine da se moze desiti da neko blesne i da bude trenutna pretnja.

    Mislim da ce se na kraju 2016 moci mnogo jasnije videtu kuda i sa kojim dometom ide Novakova GS karijera.

    Wawrinku nisam zaboravio. Ocejujem da se njih dvojca sretnu na naredna 2 GS i da Novak odigra kao na AO 2015. Posle 2-3 ovakva vezana meca mislim da ce i on biti mnogo laksi rival.

    IDEMOOOO!!!!!
    Last edited by orao; 18-07-15, 16:31.

    Comment


    • Originally posted by orao View Post
      Izvinjavam se sto sam postavio 2 ista posta... posto mi je bio los net prvi post se nije pojavio pa sam ga ponovo stavio...

      @NI Ja ne mogu da stavim 0 posto nemam crne macke kao ti.

      Od broja GS titula zavisi po meni kako ce i do kada igrati Federer i Nadal. Oni trebaju Novaku da mu cist zreb. Federer ce verovatno igrati do kraja 2016. On zarko zeli jos 1 GS titulu i 1 mesto (koje ni u najavi nema sanse) onda je fokusiran na to i naravno da uzme sto vise para. Nadal mi je totalna nepoznanica i nemam pojma sta se moze od njega ocekivati u narednih 1-1,5 godina. I drugo Novaku su njih dvojca potrebni da bi drzao fokus.

      Glavni konstantan rival ce mu biti Marej i vrlo je bitno da mu ne dozvoli do kraja 2016 GS titulu. Ako Marej uzme DC bice jos opasniji. Od ostalih tenisera mislim da ce se desiti u narednih 2-3 godine da se moze desiti da neko blesne i da bude trenutna pretnja.

      Mislim da ce se na kraju 2016 moci mnogo jasnije videtu kuda i sa kojim dometom ide Novakova GS karijera.

      Wawrinku nisam zaboravio. Ocejujem da se njih dvojca sretnu na naredna 2 GS i da Novak odigra kao na AO 2015. Posle 2-3 ovakva vezana meca mislim da ce i on biti mnogo laksi rival.

      IDEMOOOO!!!!!

      Tacno je da Novaku trebaju Nadal i Federer da ciste zrijeb. Vavrinka, osim na sljaci, ne bi trebao biti preveliki problem. Pobijedice ga Novak 4 od 5 puta. Sa Marijem ce to biti 3 od 4. Nisikori je nepoznata. Neminovno ce poceti da se pojavljuju mladji igraci ala Kyrgios. Naednih 6 slemova su kljucni. Iza toga ce Novak imati 30 godina, form ace neminovno poceti da ide nizbrdo, makar lagano.

      Comment


      • @NI zasto 6?

        Gledajuci odnos snaga na terenu i starije i mladje on njega i njegovu spremnost i moziv po meni je on jasan favorit na GS do kraja 2017 znaci narednih 9 GS. Naravno da ih nazalost nece sve osvojiti ali to.moze da poremeti jedino Nadal ako vrati formu. Mislim da bi trebalo da osvoji US2015 i da se tu konacno pomeri sa brojem titula jer je u dosadasnjoj karijeri tu bas kiksirao sa brojem titula uopsteno gledano i da na taj nacin napravi jos jednu sjajnu sezonu. Mislim da on ima velike sanse dda osvaja po 3 GS u sezoni u ove tri godine 2015-2017. Posle toga ocekujem da izadje iz zenita.

        Federer je od RG 2009 do W2015 uzeo samo jedan slem u tih 6 godina a ipak je drugi na listi i to sa pravom. Kod Novaka ce to biti totalno suprotno.

        Imam utisak da se svi strani strucnjaci gadjaju brojem GS titula i da im jedino bitno da on ne bude uspesniji od Federera.

        Jako bi boleo da ga prestigne i da im vidim facu!

        Comment


        • Orao ...
          Federer je od RG 2009 uzeo W2009, AO 2010, W2012.
          Znaci 3 slema ne jedan.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Orao,

            Nek bude 9. Do 30 godina i 4 mjeseca. Vazno je razumjeti da ce godine neminovno poceti da imaju uticaj i to relativno brzo. Za 1-2 godine.

            Comment


            • Originally posted by Sandugp View Post
              Orao ...
              Federer je od RG 2009 uzeo W2009, AO 2010, W2012.
              Znaci 3 slema ne jedan.
              U pravu si moja greska. Pogresio sam za 1 godinu. Od RG 2010 do danas 1 slem za 5 godina. On je na RG 2010 imao skoro 29 godina. Poenta je da je on tada imao slicno godina koliko Novak sada i da je osvojio u narednih 5 godina 1 slem - to sve u kontekstu one tabele koliko je ko imao slemova po godinama.

              Comment


              • Хаковали га шиптари

                https://instagram.com/djokernole/


                Arise, Serbia!
                You fell asleep long ago,
                And have lain in the dark.
                Now wake up
                And rouse the Serbs!


                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Пипи Ромањоли #10 View Post
                  Хаковали га шиптари

                  https://instagram.com/djokernole/


                  Vide čobane kako to uznapredovalo, pa dobilo struju, pa nabavilo to računare i još nađu vremena za sprdačinu pored onolike brige o kozama i ovcama.
                  Last edited by pecaros; 23-07-15, 20:03.
                  sigpic

                  Comment


                  • Нема шта... прогрес на високом нивоу. Ал нека, што се мање "брину" о козама и овцама, биће их мање... хе хе
                    Arise, Serbia!
                    You fell asleep long ago,
                    And have lain in the dark.
                    Now wake up
                    And rouse the Serbs!


                    sigpic

                    Comment


                    • Šta će mukice nije to čulo za puline pa po ceo božji dan trči za marvom što vangore, to vandole. A kad smrkne pa marva polega dohvati se to lap topova pa hakeriše li hakeriše.
                      sigpic

                      Comment


                      • Malo ste pretjerali.

                        Haker svuda isti. I to nema veze s kozama, ovcama ili bilo cim drugim.

                        Comment


                        • * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                          * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                          NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                          Comment



                          • * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                            Comment


                            • Mark Stilitano. Nemač pojam svega.

                              Comment


                              • * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                                Comment

                                Working...
                                X