Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa nije baš ista situacija, sada je prvi put tri nedelje pauza između 2 GS, ali bez obzira opet nisam očekivala da će ići ni na jedan od ova dva (pred)turnira.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Potreban mu je odmor
      Ovo -might- zvuči neobično , zar The Boodles već nema listu učesnika za ovu godinu?
      Similis simili gaudet

      Comment


      • Originally posted by Stefan-kobe View Post

        Originally posted by Marija81 View Post
        Finale Vimbldona igraju Novak i Rafa,takav neki predosećaj imam.
        Mislim da je Novak sada mora da razmišlja u pravcu-ok,nema ništa od RG,ali ima još drugih važnih turnira i da ne popušta.A ako neko može jako brzo da se "prešalta" i zaboravi loše stvari to je on.
        Isto ovako si se smejao kada sam najavila da RG finale igraju Novak i Vavrinka
        Nole inače odmara ,uživa sa porodicom i puni baterije.Idemo mi po Vimbldon,red je da se odbrani titula jer Novak to može,hoće i zna
        Last edited by Marija81; 11-06-15, 16:32.
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Originally posted by Marija81 View Post
          Isto ovako si se smejao kada sam najavila da RG finale igraju Novak i Vavrinka
          Nole inače odmara ,uživa sa porodicom i puni baterije.Idemo mi po Vimbldon,red je da se odbrani titula jer Novak to može,hoće i zna
          Nema Nadal kretanje za travu.
          OVAKO

          Comment


          • Originally posted by Stefan-kobe View Post
            Nema Nadal kretanje za travu.
            Pa za sta ima kretanje ove godine?

            Comment


            • Je li ovo Novakova ili Rafina tema?! Ok, mod spavaju, ali najlepše molim da se, ako je u skladu sa pravilima, ovde ne piše o Rafi (osim ako to nema veze s Novakom). Ništa lično protiv Rafe i njegovih navijača, ali on ima svoju temu.
              Last edited by Skaut; 12-06-15, 03:52.

              Comment


              • Niti mod spava. niti je neko pravilo prekršeno....a izlazak iz strogog šablona je uvek poželjano, pogotovu što niičeg ružnog nije bilo. Samo opušteno

                Poslato sa htc
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Moj post je bio dobronameran i više je tehničke prirode. Kada, npr. na brzinu čitam forum s mob ili imam malo vremena, kada dodjem ovde, kao Novak fan, volim da vidim info o njemu. Eto, samo zbog toga.

                  Comment


                  • Dobro ako tako kažeš...mada je ono peckanje bilo nepotrebno ... modovi spavaju i sl... I ja sam ovde često preko fona....šta je problem da se skroluje dalje ...pomenuli Rafu u par rečenica, nije niko pravio analize o njemu, niti pisao hvalospeve, a još manje time vređao Novaka, koji zasluženo odmara.

                    Poslato sa htc
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Olja, uopšte nisam peckala. Misllila sam na bukvalno spavanje- post sam poslala u sred noći. Sa sve smajlićem...

                      Comment


                      • Sve je ok.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Preduhitrila si me. Ipak ti imaš daleko više iskustva ovde- i kao član i kao mod. Mir, mir, mir...

                          Comment


                          • Pertle. .....
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Svajcarci na slemovima su prekinuli 3 od 4 najduze Novakove serije (preko 20 meceva).

                              Code:
                              RG	(3) Roger	43
                              AO	(8) Stan	28
                              RG	(9) Stan	28
                              IW	(7) Delpo	22

                              Comment


                              • Za ovu četvrtu mi najmanje žao
                                A 2/3 kada dođe do 28,mu je prekinuo Vavrinka kao da ga je nešto zabajao
                                Nego nisam bila aktivna par dana,a čitala sam neke nepouzdane izvore,a li Nole igra neki pripremni turnir pre Vimbldona?
                                Hvala
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X