Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Nema razloga da ga ovo toliko poremeti, ovaj poraz mu mora lakse pasti nego onaj proslogodisnji, da ne pricam o porazima 2011. i 2013. godine na Rolan Garosu. Ali da je po meni najveci favorit na Vimbldonu, nije. Tu je najranjiviji sto se mene tice. Jer mogu potpisati da ce ici do kraja na ostalim Slemovima, dok se na Vimbldonu bojim i ranijih rundi. Vakat je da se USO uzme vise.

    Djokovic mentalno nije na nivou Nadala i nikad nece biti, ali sam prilicno siguran da je na nivou Federera, mozda je cak i jaci. Federer od 2008. ima samo 5 Slemova, Novak je na 8, Nadal na 11. I to nema nikakve veze s godinama, vec sa konkurenciom.
    U smemu bitnome u ovom postu se 100% salzem.

    Potcjenjujes Novakovu ofanzivu, pa samim tim potcjenjujes i njegove sanese na Uimbldonu.

    Ko je veci favorit od njega?

    Comment


    • Ali pogledajmo Federerovog najveceg rivala sivonju Rodika i evo sad Vavrinku npr. Pa Vavrinka je sigurno za klasu bolji igrac. O Del Potru zdravom i da ne pricamo. Rodik je imao mnogo veci kontinuiutet, ali niti je mogao tako da udara loptu, niti da drzi nivo na tri dobijena seta. Jedina prednost koju je imao je servis. Novak jeste gubio od Rodika i to previse, jeste se mucio sa sivonjama, muci se i dan danas kao sto vidimo ali manje. Ali jbt daj Novaku konkurenciju Huan Karlosa Ferera, Moje, Rodika, Davidenka, Hjuita i nezainteresovanog Safina. Pa uzeo bi pjeske tih 12 Slemova. Ma uzeo bi Marej 10-ak.
      sigpic

      Comment


      • Jbg treba se roditi u pravo vreme, ja sam ipak nesto optimisticniji od tebe, ti mislis da ce karijeru zavrsiti sa 12 slemova, ja mu dajem koji vise, od 12 do 15. Videcemo.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Originally posted by NI View Post
          U smemu bitnome u ovom postu se 100% salzem.

          Potcjenjujes Novakovu ofanzivu, pa samim tim potcjenjujes i njegove sanese na Uimbldonu.

          Ko je veci favorit od njega?
          Novak jeste glavni favorit sigurno po kladionicama, to je logicno, brani titulu, dvostruki je osvajac Vimbldona, ali je ranjiv kao sto rekoh. Oce li doci dan kad je pasivan, kad ce rano izgubiti servis, a na travi nije tkao lako brejknuti igraca. Jedan pad koncentracije i ode set, a Novaku se to desava kao sto odlicno znamo, oscilacije su prisutne. Marejeva igra je mnogo sigurnija na travi, bolje se krece, bi li tebi Novak bio favorit u eventualnom mecu protiv Skota? Meni ne bi. Ono sto zelim je Nadala rano, osmina ako je moguce, tu sam ubijedjen u pobjedu u tri seta.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Novak jeste glavni favorit sigurno po kladionicama, to je logicno, brani titulu, dvostruki je osvajac Vimbldona, ali je ranjiv kao sto rekoh. Oce li doci dan kad je pasivan, kad ce rano izgubiti servis, a na travi nije tkao lako brejknuti igraca. Jedan pad koncentracije i ode set, a Novaku se to desava kao sto odlicno znamo, oscilacije su prisutne. Marejeva igra je mnogo sigurnija na travi, bolje se krece, bi li tebi Novak bio favorit u eventualnom mecu protiv Skota? Meni ne bi. Ono sto zelim je Nadala rano, osmina ako je moguce, tu sam ubijedjen u pobjedu u tri seta.
            Nemoguce je Nadala dobiti u osmini, najranije moguce je da ga dobije u cetvrtfinalu. I to pod uslovom da Nadal dobije jednog od 5-8 nosioca koji mu zapadne u osmini.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Da, i ja mislim da je nemoguce, ali bi bilo lijepo vidjeti pravi mec na travi izmedju njega i Novaka ili njega i Federera. Jer je tada trava jos uvijek trava.

              Inace Kvins od ove godine na SK, posto je turnir serije 500.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Da, i ja mislim da je nemoguce, ali bi bilo lijepo vidjeti pravi mec na travi izmedju njega i Novaka ili njega i Federera. Jer je tada trava jos uvijek trava.
                Nisikori, Berdih, Raonic (valjda) i David Ferer su Nadalovi moguci protivnici u osmini.
                Naravno Rafi ce zapasti David, a u cetvrtfinalu Federer.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Hahahahaha vrlo vjerovatno. Nadal neka onda gura sto dalje moze, on je pogodan protivnik za Novaka na Vimbldonu u svakom slucaju.
                  sigpic

                  Comment


                  • Vladane,

                    Po kladionicama je:

                    Novak 40%
                    Mari 22%

                    Mari je Novaku najneugodniji protivnik u Uimbldonu. Ako se susretnu, zavisice od mnogo stvari. Uslova, umora, da li finale ili polufinale itd.

                    Ali recimo u mecu u fiinalu bez kise, Dajem Novaku 60:40%. Lako je Mariju bilo igrati na RG-u. Nije imao pritiska. U Uimbldonu ce on da bude pod vecim pritiskom od Novaka.

                    Comment


                    • I onda bi bas voleo scenario (koji inace nije uopste nemoguc) da ovakav Nadal "prosecan" za svoje standarde natovari Rodzera u cetvrtfinalu W, samo da vidim sta ce onda njegovi navijaci sa ovog foruma da pisu.
                      Jer vidim da svi svrsavaju na fenomenalne igre Stanislasa, a u stvari je samo da Djokovic izgubi ne bitno ko je sa druge strane.
                      A onda kada im Rafinjo zavuce, bice nezgodan match-up ...
                      Last edited by Sandugp; 10-06-15, 12:43.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Originally posted by NI View Post
                        Znasli zasto su mastersi tako uspjesni u zadnje 4 godine?

                        Rodzer je vec neko vrijeme 'nezaintersovan' za masterse. A i Rafa osim 2013. Tada je bio ravan sa Novakom. I Rodzer i Rafa su u principi digli ruke od 1. mjesta. Novakova karijera nije u toj fazi.
                        Slažem se.
                        Previše se troši na Mastersima.

                        Nadal i Federer su digli ruke od broja 1. To im ništa ne znači.

                        Federeru je cilj da uzme još neki GS.
                        A Nadali isto + da spreči Noleta da uzme RG.
                        Zato je šteta što je ovaj poklon propušten.

                        Naravno... na GS se igra na 3 dobijena seta i turnir traje 2 nedelje uz dosta dešavanja sa strane koja lako izbace igrače koji nisu spremni da će padati kiša, biti im pomerani mečeve, igrati do 02 sata i sve što ide uz to.
                        Zato su to GS.

                        Većini trenutno top igrača više će prijati trava nego ova šljaka, Raonić će se vratiti, dvojca K, i ostali.
                        Svi cepaju servise preko 220. I udarači su.

                        Comment


                        • Originally posted by MarkoNFL View Post
                          Slažem se.
                          Previše se troši na Mastersima.

                          Nadal i Federer su digli ruke od broja 1. To im ništa ne znači.
                          Varas se, i te kako im znaci. Ali nema sanse. Kako da dodju do 1. mjesta? Zaostaju 4000 i 11000 poena. Od sad do kraja godine Federer i Novak brane jednaki broj poena.

                          Veliki serveri mogu da pobijede svakog u Uimbldonu. To je rizik, ali za svakoga.
                          Last edited by NI; 10-06-15, 12:47.

                          Comment


                          • Lejver

                            “I wouldn’t think it will take him long to bounce back from this loss,” said the 76-year-old Australian. “I never had a letdown, because I never felt that way. It’s a mental choice.

                            “Enjoying a win is one thing, but if you lose there is always a tournament next week. It’s a downer to lose a match that was very close, particularly as Djokovic has been close to winning the title two or three times.

                            “Novak has a great game. He is so consistent and plays well under pressure. His flexibility and incredible fitness level are among the reasons why he is at the top of the sport.”
                            Zna najveci, zna.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ako na WB Novaku u SF dodje Marej od titule nema nista, mark my words. A doci se kakve je srece, pride jos Raonic i Izner za svaki slucaj.

                              Comment


                              • Kakvi Mareji,Wawrinke,Djokovici,Federeri,Toni ove godine ozbiljno sprema Rafu da pokosi travu Wimbledona,eno vec je poceo da trckara po gradskom zelenilu Stutgarta,dok je ovim ostalima jos šljaka u patikama
                                Last edited by Srkisa; 10-06-15, 14:05.

                                Comment

                                Working...
                                X