Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Marija81 View Post
    E zato je on veliki šampion i još veći čovek

    Takav odnos je imo i sa Nadalom i Marejem pa su ga oladili vele covek nije normalan titro im j...jel iso kod Nadala da igra fudbal i humonitarne meceve svako malo jel ga grlio na mrezi a kako mu je ovaj vratio dal se ikad pojavio u Srbiji?Jel hvalio mareja na sav glas jel iso u Glazgov i napiso na twiter da je kod mareja u gostima pa kako mu je ovaj vratio?Optuzio ga da je simuliro povredu na AO 2015 plus ono isprekidano tapkanje prekjuce i razgovor medija sa marejem o Novakovom MTO?I to su mu neki prijatelji ljudi rade pravi posao igraju profesionalni tenis ne zive u zabludi kao Novak Djokovic.Covek izigrava ludu nikako da jednom skonta u kakvom okruzenju zivi....

    PSn pati od toga bre kako Fed i Nadal imaju 14 miliona obozavaoca kako njih svi vole kako uvek skandiraju protiv njega.Ne razumem kako ne moze da skonta dok god bude nosio oznaku SRB pored svog imena tako ce mu biti na zalost takvu reputaciju imamo u svetu kao teroristi kao multietnicka nacija koja se tesko moze oprati i svaki iole jaci ton kad ispolji svoje emocije mu docekaju na noz jer su svi culi o ovom prostorima sve najgore.Jedina sansa po meni mozda da ga zavole je da bude drzak kao i ostali da ne trazi milost i da pokaze na rezultatima da se priblizi Nadalu i Fedu e tad ce ga ceniti a dok god bude ovako zabavljo sire narodne mase izigravajuci Dzok the mana nema od njega nista...
    Last edited by Bokimajsta; 08-06-15, 01:45.

    Comment


    • Originally posted by Navras View Post
      Osim na 4:3 u cetvrtom on niti jednom nije doveo Wawrinku u situaciju da moze da se raspadne, nijednom ga nije pritisnuo dovoljno da ovaj posumnja u svoju taktiku. I taman ga malo pritisne i onda prvu bp odigra krajnje ziheraski. Ali tu sam mu odao priznanje jer je barem odlucio da se bori do kraja. Vise stihijski nego planski ali bar se borio. Za nesto vise od casnog otpora trebalo je imati glavu, a Novak nije bio nacisto jos od polufinala sa Skotom.
      Ma tuzan sam druze hocu da crknem... muka mi je celo posle.podne
      To je bila kapisla za preokret, ubedjen sam da je ta lopta odlucila pobednika, jedna od te tri !!! Ni jedna nece na nasu stranu, da je prosla ubeljen sam da bi Stanislas prosao mozda i slicno kao Endi u 5 setu.

      Comment


      • To sto se Novaku desilo juce , dogadjalo se skoro svim teniserima u manjoj ili vecij meri.Dobio je prvi set I "nestao sa terena", to je ono sto sportski komentatori nazivaju "strah od pobede".Taj strah je veci, sto je veca vaznost meca a s obzirom da znamo koliko je Novaku znacila ova titula, u glavi mu je verovatno bila neopisiva frka I to ga je sprecilo da igra tenis kako ume.I naravno izuzetno raspolozen protivnik.

        Comment


        • Originally posted by djkov View Post
          To sto se Novaku desilo juce , dogadjalo se skoro svim teniserima u manjoj ili vecij meri.Dobio je prvi set I "nestao sa terena", to je ono sto sportski komentatori nazivaju "strah od pobede".Taj strah je veci, sto je veca vaznost meca a s obzirom da znamo koliko je Novaku znacila ova titula, u glavi mu je verovatno bila neopisiva frka I to ga je sprecilo da igra tenis kako ume.I naravno izuzetno raspolozen protivnik.
          Da s tim sto se to Novaku dogadja malo cesce, pogotovo ovde na RG
          Ali on je bio i fizicki iscrpljen, nije bio na svom maksimumu, odatle onakvo preslisavanje od strane Vavrinke. Jer da ti dozvolis da te neko onako ispreslisava, a imas h2h prejebeno dobar, ovo ti je najvazniji turnir u karijeri i jos kao slag na tortu osvojis prvi set, a ipak budes preslisan, tu mora ima i jos necega (fizikalije). Ima i do glave, ali i do premora fizickog i mentalnog, jer je raspored bio nezgodan.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • NI, o kakvoj aroganciji pričaš? Je li moguće da su i kladionice arogantne i rade protiv sebe? Normalno da su navijači uvijek malo više subjektivni i optimističniji su bar za nijansu. Sad se javljaju pametni koji su nam govorili kako će se arogancija protiv Nadala obiti o glavu, meč završio 3:0 njih nigdje. Sigurno su uzeli dobre pare na Wawrinki i ne znam odakle im potreba da podjebavaju, znaju da batina ima dva kraja i da se sve vraća

            Sport je nekad surov, ovakve stvari se dešavaju i sad dolazimo na onaj sindrom o kojem sam ti govorio, a koji sam očekivao da ispliva još u četvrtfinalu i malo je falilo da je tad izgubio prvi set. On je juče blokirao u nekim situacijama u 4 setu, a 3x je trebao preći momentum na njegovu stranu poslije 2 voleja i BH paralele i svaki put bi odigrao loše iza tih poena. Da je ušao u peti set vjerovatno bi dobio meč. Nije bio spreman i to je kraj priče. Kad bude, osvojiće, i tu nikakav Wawrinka koji se pojavi jednom godišnje i njegov drugar Federer neće moći ništa. Mislim da je Novakova trenutna igra podložnija za travu, a sad je pitanje kako će sve ovo uticati na njega. Pitanje kako bi bilo i da je osvojio, možda bi se opustio, možda je bolje ovako, previše možda, jednog dana ćemo saznati.

            Šteta je još koji put ne pomenuti gamad sa PC-a, nema gore publike u sportskom svijetu, sve su nadmašili za koplje sa "aplauzima" na kraju. Umjesto plača trebao je i on njima aplaudirati, to bi bio adekvatan odgovor i najbolji mogući. Kad nisi uz nekoga ostani dosledan tome, a oni pišaju kad god se ukaže šansa, nisu bili zadovoljni porazom pa da dosole još malo, govna.

            Comment


            • Posle svega, ponosim se sa Novakom/dao je sve od sebe/.
              Slede nekoliko dana tugovanja, a onda bi mi mi bilo drago, da odavde iz "Nase kuce" preme Nolu poteknu sve pozitivne misli i da nam i u drugom delu sezone donese puno radosti-uzdravlje.
              * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

              Comment


              • Originally posted by djkov View Post
                To sto se Novaku desilo juce , dogadjalo se skoro svim teniserima u manjoj ili vecij meri.Dobio je prvi set I "nestao sa terena", to je ono sto sportski komentatori nazivaju "strah od pobede".Taj strah je veci, sto je veca vaznost meca a s obzirom da znamo koliko je Novaku znacila ova titula, u glavi mu je verovatno bila neopisiva frka I to ga je sprecilo da igra tenis kako ume.I naravno izuzetno raspolozen protivnik.
                To nije bio strah od pobjede. Prosle godine je bio strah od pobjede. Ovoga puta je bila 6. Vavrinkina brzina.

                -----------------------------

                Originally posted by notorious View Post
                NI, o kakvoj aroganciji pričaš? Je li moguće da su i kladionice arogantne i rade protiv sebe? Normalno da su navijači uvijek malo više subjektivni i optimističniji su bar za nijansu. Sad se javljaju pametni koji su nam govorili kako će se arogancija protiv Nadala obiti o glavu, meč završio 3:0 njih nigdje. Sigurno su uzeli dobre pare na Wawrinki i ne znam odakle im potreba da podjebavaju, znaju da batina ima dva kraja i da se sve vraća
                Prvo, kaldionice su davale oko 85% sansi. To je da ce od 7 ovakvih meceva Vavrinka dobiti 1. To je velika razlika u odnosu na 100%. Taj 1 u 7 je ako Novak jako podbaci, sto nije bio slucaj, ili Vavrinka odigra mec zivota na sljaci, sto je bio slucaj.

                Drugo, protiv Nadala je rizik u procjeni bio daleko manji. Sve se znalo sto ko moze. Bilo je pitanje samo da li ce Novak da pukne. U tom mecu je sve zavislo od Novaka. Jucer je vecina toga zavislila od Vavrinke.

                Trece, kladionicama je jedino vaznije da su bolje od prosjeka onih koji se klade odnosno onih koji su smatrali ad su sanse 100% za Novaka.

                Originally posted by notorious View Post
                Sport je nekad surov, ovakve stvari se dešavaju i sad dolazimo na onaj sindrom o kojem sam ti govorio, a koji sam očekivao da ispliva još u četvrtfinalu i malo je falilo da je tad izgubio prvi set. On je juče blokirao u nekim situacijama u 4 setu, a 3x je trebao preći momentum na njegovu stranu poslije 2 voleja i BH paralele i svaki put bi odigrao loše iza tih poena. Da je ušao u peti set vjerovatno bi dobio meč. Nije bio spreman i to je kraj priče. Kad bude, osvojiće, i tu nikakav Wawrinka koji se pojavi jednom godišnje i njegov drugar Federer neće moći ništa. Mislim da je Novakova trenutna igra podložnija za travu, a sad je pitanje kako će sve ovo uticati na njega. Pitanje kako bi bilo i da je osvojio, možda bi se opustio, možda je bolje ovako, previše možda, jednog dana ćemo saznati.
                Surov je. I ovoga je puta bio surov prema Novaku.

                Sigurno je Novak jucer napravio gresaka. Nije odigrao fantastican mec. Ali je odigrao dobar mec. Ja pamtim da je kriticni 4. set otisao na Stanovu stranu u prvom redu zato sto je on, Stan, igrao fantasticno kad bi se nasao u krizi. Nisi vidio one vinere BH paralelom i one fantasticne pasinge poslije dobrih, pa i odlicnih, prilaznih udaraca.

                Originally posted by notorious View Post
                Šteta je još koji put ne pomenuti gamad sa PC-a, nema gore publike u sportskom svijetu, sve su nadmašili za koplje sa "aplauzima" na kraju. Umjesto plača trebao je i on njima aplaudirati, to bi bio adekvatan odgovor i najbolji mogući. Kad nisi uz nekoga ostani dosledan tome, a oni pišaju kad god se ukaže šansa, nisu bili zadovoljni porazom pa da dosole još malo, govna.
                Jasno, ne mozes podnijeti poraz. Mislis da mene ne boli. Nisam mogao spavati. Ali mi nisu oni na PC-u gamad, kolektivno. Ma daj...

                I ti i ja znamo da Novak nije izgubio zbog publike. Ja znam i kazem da je 70% za njegov poraz kriv odlicni Vavrinka, 15% teski zrijeb i konacno 15% razumljivi pritisak. Moze da se ne slazes u postocima ali to je otprilike to. Ti ocigledno jos ne mozes da provaris poraz i trazis druge razloge.

                -----------

                noto,

                I poored poraza, ja smatram da je Novak 4. igrac u istoriji na sljaci. Iza Nadala, Borga i Lendla. To sam ti napisao u pp-u. Dalje, smatram da je ove godine dostigao nivo koji je mjerljiv sa ovom trojcom ispred. Znam sto ces da me pitas. Kako onda gubi od jednog Vavrinke?

                Odgovaram:
                Izgubio je od fantasticnog Vavrinke koji bi bio najbolji u istoriji da moze onako da igra svaki dan.
                Ali isto tako imaj u vidu da je veliki Borga dva puta izgubio na RG-u. Oba puta od Adriana Panate. Jednom je mogao biti slucaj, dva puta nije. Svako ima nekog ko mu ne odgovara tj. sa kim se vise muci nego bi trebao.
                Last edited by NI; 08-06-15, 08:04.

                Comment


                • Originally posted by NI View Post
                  To nije bio strah od pobjede. Prosle godine je bio strah od pobjede. Ovoga puta je bila 6. Vavrinkina brzina.
                  A sto je uleteo Vavac u sestu, jer mu je Novak svojom pasivnoscu to dozvolio, zasto ne ulete u sestu u prvom setu nego napravi duplu na bp???
                  Jer je Novak bio konkretniji i igrao dublje i pametnije, jer je lakse drzao svoje servis gemove. Problem je sto je kako je drugi set odmicao Novak postajao sve pasivniji (verovatno je i igranje dan ranije odnelo danak) nije imao snage i kondicije, a niti je bistro razmisljao.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Ma koliko gledao tenis cisto sa sportske strane ne mogu a da ne konstatujem zal za propustenom prilikom koju je Novak imao. Njemu se nista ne moze zameriti. Dobio je zreb iz pakla, najtezi moguci, i za to skupo platio cenu. Imao sam diskusiju sa NI pre nego sto je turnir i poceo i tada tvrdio da ukoliko Novak dobije u zrebu Nadala i Mareja pre finala da od titule nema nista. Nije mu se dalo. Neko dobije Nadala osvajaca 9 RG, Clayray-a koji nema poraz na sljaci ove godine, a drugi Federera koji nema snage za vise od 4 seta i Congu koji pre toga ima maraton sa Nisikorijem u 5.seta a inace je raspad bio cele godine. To sto je Lajovic imao vise sanse da dobije Vavrinku ovde i generalno bolje igrao nego Novak u finalu samo govori u kakvom je kanalu bio Novak. I to nema toliko veze sa mentalnim snagom koliko je posledica nedostatke sirove ficizcke snage. Mentalna snaga proizilazi iz fizicke. Nadal je najbolji primer za to. Dok je imao snagu i brzinu imao je i "glavu", cim je to izgubio izgubio je i sve ostalo. Tako da ta prica da je imao Nadalovu glavu ishod bi bio drugacije ne piju vodu. Njemu je vise od te glave bila potrebnija ona famaozna Nadalaova fzicka snaga koju nije ima. To se najbolje videlo prilikom servisa i u razmenama gde nikako nije mogao da ga probije. Kad se pri tom doda Vavrinkina mudra igra, odlicna taktika njegovog strucnog staba, koja je postepeno gasila Novaka poraz je bio neminovan. Jedina Novakova sansa je bila da se Vavrinka raspadne ali to se nije desilo jer nije imao cime da ga pritisne. Vladan je lepo primetio da bi ovakvog Novaka i Federer pobedio. Ja bih dodao i Nisikori, cak i Ferer.
                    Ovo je po meni najtezi poraz Novaka u karijeri iako sportski cist kao suza jer ovde ulog nije bio samo RG nego mnogo vise. Ostace oziljci od ovog poraza tako da cisto sumnjam da ce nesto napraviti u WB. Suvise je to kratak period da bi se resetovao. Pobeda Srbije u DC moze biti neka inicijalna kapisla da se vrati na pobednicku stazu pred americku turneju US Openu. Njemu je sad vise od svega potreban odmor i druzenje sa sinom. Nista brze i bolje ne zaceljuje rane od decijeg smeha.

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post
                      A sto je uleteo Vavac u sestu, jer mu je Novak svojom pasivnoscu to dozvolio, zasto ne ulete u sestu u prvom setu nego napravi duplu na bp???
                      Jer je Novak bio konkretniji i igrao dublje i pametnije, jer je lakse drzao svoje servis gemove. Problem je sto je kako je drugi set odmicao Novak postajao sve pasivniji (verovatno je i igranje dan ranije odnelo danak) nije imao snage i kondicije, a niti je bistro razmisljao.
                      Rekao sam moje procente.

                      70% Varinka je igrao fantasticno

                      Opustio se, nije imao sto da izgubi, jako dobra pozicija, Norman ga je ohrabrivao o tome svjedoci Marion Bartoli. Ali vec i u prvom seti je Vavrinka odlicno igrao. Dalo mu je krila sto je Novak malo popustio. Norma i on su ocekivali da se to moze desiti. Zbog pritiska naravno. Cio teniski svijet je ocekivao da se to moze desiti. I kad se deslio Vavrinka je odmah prepoznao i rekao: Ovo je moja jedinstvena sansa, ne smijem je propustiti.

                      15% Novakov mentani umor

                      Za drzati ovakvoga Vavrinku na uzdi treba puno da se radi. Tezak zrijeb je ostavio traga.

                      15% Razumnjivi pritisak

                      To ce uciniti da prekasno pocne da izlazi na mrezu, da pravi povremene greske u procjeni i sl. On ce od stanja, mora Stan poceti da promasuje u stanje sve je izgubljeno moram nesto da probam, preci izmedju 3. i 4. seta. Za mene je Vavrinka igrao najbolje u 4. setu. Novak je poceo da ga ugrozava a on je igrao odlicno kriticne poene.

                      --------------

                      Skeptik,

                      Kad smo raspravljali o zrijebu prije turnira, rekli smo da je ovo najtezi moguci zrijeb za Novaka. Cak jedini kojeg treba da se plasi. Nadal, Mari i finale. A nismo racunali da ce Stan biti u onakvoj formi. Malo nas je zavelo kako je lako Novak prosao Nadala i Marija.
                      Last edited by NI; 08-06-15, 08:02.

                      Comment


                      • Šteta...
                        Posle ovoga mislim da neće uspeti da osvoji RG i kompletira.
                        Ima 28 godina, kao što je rekao na ceremoniji "ovo je bio najvažniji meč u njegovoj karijeri".
                        Tako blizu, a tako daleko...
                        Jasno... da je osvojio ovaj RG, mogao je i da se povuče, bio bi u redu teniskih besmrtnika. Svestan je toga.
                        Krivo mi je što nije bio u ovom meču.
                        Nije "fantastični" Vavrinka dobio ovo, već je Novak izgubio.
                        Sasvim sam siguran da je preko puta bio iole solidan igrač na šljaci, još bi ubedljivije osvojio. Da ne govorim Nišikori i ostali.
                        Posle pobede nad Nadalom i fenomenalne igre u tom meču, došlo je do emotivnog pražnjenja. I prestao je da igra.
                        Samo je prebacivao lopticu...
                        Nikada u karijeri gora statistika... vinera, svega...
                        Ceo meč praktično je bio pola koraka iza lopte, a ponekad i ceo i izvijao se da dohvati loptu, umesto da "uđe" u teren da igra, bilo šta da igra, da igra agresivnije... Ali jednostavno nije igrao...
                        Prvi put je plakao...
                        Mislim da je svima to bilo teško...

                        Možda ne bi bilo loše posle ovoga promeniti neke stvari. U treningu, svemu.
                        Čini mi se da je sada već previše finala GS izgubio...

                        Comment


                        • Ufff,sta reci,tresao sam se ceo dan juce i danas sam sav grogiran.Puno privatnih problema imam u zadnjih godinu dana da sam kao neka najveca mukica toliko prizeljkivao Novakovu titulu ovde,jer bi me to nazalost trenutno jedino usrecilo posto su mi kola krenula nizbrdo i ne staju vec neko vreme,ali necu kao neki jadnik ovde da kuckam i da se izjadam,svako ima probleme,ali mene ovaj poraz boli u picku materinu(izvinte na izrazu).Uvek sam voleo da trujem pesimizmom jer sam mislio da cu tako izbaksuzirati Novakovog protivnika(znam debilno od mene i vrlo klinacki),ali jbg svako ima svoje bubice i ovde sam na forumu ostao upamcen kao najveci kreten zbog toga,mada i nije mi zao smejem se stalno za neke sale koje zbijate na moj racun.Sta reci u vezi Novaka,a ne osecati toliku razocaranost kao sto je ja trenutno osecam.Vidim da su podeljena ovde misljenja,neki misle da je Waw odigrao perfektno,a neki misle da je Novak podbacio.Ja sam negde na pola-pola,mislim da Novak nije izasao na teren sa razmisljanjem ''koliko god bio dobar danas,neces mi uzeti titulu,ove godine sam dosao po svoje i tu je kraj''.Smatram da je Wawrinka odigrao perfektan mec i nije slucajnost to vise uopste.Lik je jednostavno na slemovima mozda najveci Novakov nemezis,ali niko ne moze da me ubedi da nije moglo biti drugacije.Ono sto je Novak propustio u 4.setu,onih par lakih auta na brejk lopte su dokaz da je Novak bio preplasen,mada opet bio je mnogo bolji nego prethodnih puta,nije se predao odmah,sto je za pohvalu!Sta bi bilo da je bio 5.set?Iskreno mislim da bi Novak totalno pustio ruku i da bi iskopao pobedu,nikako ne mislim da bi Wawrinka pao,stavise nastavio bi da igra isto,ali Novakove lopte ne bi bile onalo plitke i mlake u to sam ubedjen.Sto se tice vec legendarnih izjava ''sledece godine osvajamo'' ne znam sta da kazem na to.U sportu vam se ne pruza mnogo sansi,a Novak ih je imao poprilicno do sada,sta ce biti ako se Nadal potpuno vrati,niko ni gleda na to da Novak moze da kiksne bzv od nekog slabijeg igraca dosta,previse smo arogantni postali da mislimo da moze da izgubi samo od trojice igraca(Wawrinka,Nadal,Murray).Ja sam nekog misljenja da ce on ovo uzeti pri kraju karijere i to u trenutku kada niko ne bude nista ocekivao od njega,ali naravno ni ne mora to da bude,vece su sanse nazalost da nikada nece osvojiti ovaj prokleti turnir.Sto se tice nastavka sezone,voleo bih da mi odgovorite na post i kazete sta mislite za Wimbledon i Us Open.Nekako mi je prosto neverovatno da ce vec da se resetuje do Wimbledona i da uzme to,jer Marej igra stravicno dobro i nekako vidim Skota kao pobednika tamo,mada Novakova sadasnja igra je nekako kao stvorena za travu i brzi beton.Meni bi jedna titula na Us Openu mozda i totalno zalecila rane,jer koliko god ljudi kukali za Rg,ja mislim da je on najtragicniji u New Yorku.Ne znam da li u istoriji tamo ima konstantnijeg igraca sa toliko malo titula.Stvarno bih voleo da tamo podigne pehar i to bi njemu znacilo haoticno mnogo,ali vise ne smem da se nadam ovoliko.Eto,izvinjavam se za ona moja trolovanja do sada,verujte mi nisu bila iz lose namere,neka mi neko odgovori ako moze u vezi naredna dva slema,bio bih zahvalan.Pozdravljam vas puno sve i jos jednom,ovo boli u picku materinu !!!

                          Comment


                          • Spavao sam kao beba.

                            Apsolutno je takticki pristup bio ocajan. Ali da je barem tu taktiku ispostovao pa da kazes, ali nije, od drugog seta nije. U prvom je slao koliko-toliko snazne i duboke lopte i dok je bilo tako Vavrinka je naravno vise ispucavao nego sto je pogadjao. Nije to nuklearna fizika, zna se kako se pobjedjuje vavrinka, duboko, blizu linijama i on nece moci da zabija vinere. Ako dobija pak kratke lopte, oko ili cak unutra servis polja, tu je sva prica zavrsena. To je trening jer se radi o najboljem shotmakeru koji tenis trenutno ima. Zato ga muci i u Australiji, jer Novak odigra set kako treba, pa set kako ne treba. Bas bih volio da vidim sta bi Vavrinka radio protiv Mareja da je Endi bio u finalu i slao lopte kao protiv Novaka. Spore, mrtve, a sve padaju na osnovnu ili metar unutra. Naravno da ne bi mogao da pogadja kao nenormalan. Vavrinka je sivonja, on bije po lopti pa sta bude. Nekad ce promasiti i lagane stvari, lopte koje ne bi trebao, izgubiti mec od svog reketa. Juce je Novak pao na mentalnom aspektu i to je vise nego jasno. On je mogao da ga brejkne i pocetkom drugog seta, imao je sansu, a tek da ne pricam o propustenim sansama u cetvrtom setu i pored ocajne igre. Fora je sto vise nije vazno ko je preko puta, on izbacivanjem Nadala u tri umjesto da dobije krila, kao da mu ih neko potpuno odsijece. Ali kao sto rekoh nema veze, bice on u redu. Premocan je igrac, ubjedljivo najbolji teniser danasnjice i to ce se tesko promijeniti do 2018. godine.

                            Sto se Federerovaca tice opet mi nije jasno zasto vas dotice, svi su oni navijali i za Mareja nekad, ne navijaju oni samo za Federera, vec i protiv Djokovica. Koga god da das da ga moze dobiti dobro i jes. Mada je ova situacija specificnija. Vavrinka je Svajcarac i oni ga gledaju kao Federerovog prijatelja. A Federeru savrseno puca kurac, Mirki posebno, to smo vidjeli u Londonu, oni bi gazili preko njega da bi dosli do pobjede. Sve ok, sve posteno. To mu je tobos prijatelj, a on gleda utakmicu omiljenog tima. Isto potpuno legitimno i normalno, jer oni naravno prijatelji nisu. Covjeku je prece da gleda svoj klub, kao sto bi i meni prece bilo, da mi igra stvarno prijatelj u finalu e to bi vec bila druga prica, ljudi iz tenisa, kolege i to je to. Zemljaci pa su tu mozda zeru emocije izrazenije. A Federer je srecniji sto Djokovic nije osvojio titulu, nego sto je Vavrinka.

                            Da ja sad gledam kolegu dok mi igra Mancester? Pa nisam pada na glavu. Tako da opusteno i cestitajte Federerovcima novu titulu, ovo mu je 19.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ljudi moji, pa vi ste skroz prolupali
                              Dajte bar malo prostora za optimizam u tim vašim dizertacijama. Zile, sunce.... ajde ne seci vene, leba ti
                              Nole već počinje sa resetovanjem, kako će da utiče na njega ovaj poraz i šta planira za ostatak sezone? Pa on će da hbekevu zato što je uvek tako i bilo i zato što nema druge (dok smo kukali kao babe), a posle toga, po svoj šesti AO
                              A taj pišljivi RG, pa uzeće ga već jednom, kad mu se ćefne, bar slučajno, kao i brat Role, kad mu se otvori, jači mi je taj RG više
                              Samo opušteno, Noksi je to
                              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                              Comment


                              • Originally posted by Larisa View Post
                                Ljudi moji, pa vi ste skroz prolupali
                                Dajte bar malo prostora za optimizam u tim vašim dizertacijama. Zile, sunce.... ajde ne seci vene, leba ti
                                Nole već počinje sa resetovanjem, kako će da utiče na njega ovaj poraz i šta planira za ostatak sezone? Pa on će da hbekevu zato što je uvek tako i bilo i zato što nema druge (dok smo kukali kao babe), a posle toga, po svoj šesti AO
                                A taj pišljivi RG, pa uzeće ga već jednom, kad mu se ćefne, bar slučajno, kao i brat Role, kad mu se otvori, jači mi je taj RG više
                                Samo opušteno, Noksi je to
                                Ne diram vene,ne brini seMa jebem ti tenis i kada sam poceo da ga gledam,kajem se i dan danas.Videcemo da li ce da se resetuje,ja se iskreno nadam da hoce,ali ako padne totalno ne treba mu zameriti,ovo je mnogo jak udarac i vrlo je moguce da ce drasticno pasti njegov nivo posle ovoga.Realno mnogo je dobro igrao i drzao taj nivo dugo,verovatno ce doci da zasicenja sada i razocaranosti,sto ne znaci da ce biti los na slemovima.Videcemo,drzim fige da ne padne totalno u kanal.

                                Comment

                                Working...
                                X