Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tako kažu...

    Comment


    • Ko kaže?

      Comment


      • Ne sviđa mi se što od četvrtka temperatura ide preko 30c

        Comment


        • Originally posted by notorious View Post
          Ko kaže?
          http://www.rolandgarros.com/en_FR/co..._schedule.html

          Comment


          • Sad sam odgledao cio mec Novak-Kokinakis. Jucer sam propustio najbolji dio, drugi set i prvu polovinu treceg. Kokinakis je bio izvanredan i nije ima nuikakvih sansi. Zapanjen sam da sam cuo sljedece komentare od Dzo Djuri i Sajmona Rida:

            1) Djokovic je masina za serviranje.
            2) Nadal, Mari i Federer su bili odlicni, ali Novak je klasu iznad.
            3) Covjek ne moze shvatiti koliko dobro igra Novak jer protiv odlicnog Kokinakisa sve izgleda tako lako.
            4) Jedini nacin da neko zastavi Novaka je da mu nivo padne.
            5) Pitanje je da li bi i Rafa iz najboljih dana mogao da se nosi sa ovakvim Novakom na Satrijeu da ne pricamo o bilo kojem drugom terenu na svijetu.
            6) Kokinakis moze da bude prezadovoljan jer je izgubio 6:4/6:4/6:4 od najboljeg igraca svijeta koji je u fantasticnoj formi.
            7) Sajmon Rid: "Novak je vjerovatno najbolji igrac u istoriji tenisa."

            Spoiler

            samo da se ne pojavi ona crna macka. Pu, pu, pu !!!

            Comment


            • Propo ovoga sto je NI napisao, prenecu ovde nesto sto mi je prijatelj juce poslao. U startu nisam hteo to da pisem, jer nije moje, ali kada sam malo razmislio, bolje je to da podelim sa svima, da se vidi sta i drugi likovi koji nisu aktivni ovde misle:

              Danasnja partija Novaka jedna od najboljih poslednjih godina. Em tu ima jos rezerve, em je servirao vjerovatno najbolje u karijeri. ALi hvalospjevi od britanskih komentatora, pa to je nemoguce. Najbolji svih vremena rece Rid u jednom trenutku. Cini mi se da su on i Dzo Djuri radili prenos, Dzo je sigurno bila, ali za Sajmona nisam siguran. Djokovic sad ima nenormalno postovanje. Ali Koki je igrao nehumano za svoje godine i za ovaj nivo. On bi danas siguran sam Mareja odveo barem u pet, Federera mozda cak i dobio. Jeidno pravi Nadal i ovakav Djokovic mogu da dobiju igraca na tom nivou bez izgubljenog seta, da izgleda rutinski. Mc u kojem su odlucivali vineri, na sljaci. Mec turnira do sad sto se kvaliteta tice, bas bez premca.
              Last edited by Sandugp; 31-05-15, 12:37.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Originally posted by NI View Post
                Sad sam odgledao cio mec Novak-Kokinakis. Jucer sam propustio najbolji dio, drugi set i prvu polovinu treceg. Kokinakis je bio izvanredan i nije ima nuikakvih sansi. Zapanjen sam da sam cuo sljedece komentare od Dzo Djuri i Sajmona Rida:

                1) Djokovic je masina za serviranje.
                4) Jedini nacin da neko zastavi Novaka je da mu nivo padne.
                7) Sajmon Rid: "Novak je vjerovatno najbolji igrac u istoriji tenisa."

                Spoiler

                samo da se ne pojavi ona crna macka. Pu, pu, pu !!!
                1. On uvek dobro servira u ranijoj fazi turnira protiv onih koji ga ne mogu ugroziti, kasnije u završnici protiv jačih igrača kvalitet servisa mu opada i to me najviše nervira.

                4. Kad mu kvalitet servisa padne, logično pada i celokupni nivo .

                7. Nećemo preterivati.

                Comment


                • Originally posted by Sandugp View Post
                  Propo ovoga sto je NI napisao, prenecu ovde nesto sto mi je prijatelj juce poslao. U startu nisam hteo to da pisem, jer nije moje, ali kada sam malo razmislio, bolje je to da podelim sa svima, da se vidi sta i drugi likovi koji nisu aktivni ovde misle:
                  Drago mi je da je neko drugi isto zapazio. Kad je Rid rekao da je Djokovic najbolji u istoriji, moglo se osjetiti da se Dzo Djuri osjecala nelagodno ali ne i dovoljno sigurno da da komentar na Ridovu opservaciju.

                  Originally posted by gokara View Post
                  1. On uvek dobro servira u ranijoj fazi turnira protiv onih koji ga ne mogu ugroziti, kasnije u završnici protiv jačih igrača kvalitet servisa mu opada i to me najviše nervira.

                  4. Kad mu kvalitet servisa padne, logično pada i celokupni nivo .

                  7. Nećemo preterivati.
                  1.
                  Opservacija je tacna, Kokinakis nije poznat kao returner ali misim ipak da ovako nije servirao. Boja se Tanasijevog servisa i nije htio da komplikuje zivot.

                  4.
                  To je tacno, ali Novak moze bolje da returnira nego jucer.

                  7.
                  Ja ne volim pretjerivanje, pogotovo kad me hvata panika od one crne macke.
                  Last edited by NI; 31-05-15, 13:11.

                  Comment


                  • Originally posted by Sandugp View Post
                    Propo ovoga sto je NI napisao, prenecu ovde nesto sto mi je prijatelj juce poslao. U startu nisam hteo to da pisem, jer nije moje, ali kada sam malo razmislio, bolje je to da podelim sa svima, da se vidi sta i drugi likovi koji nisu aktivni ovde misle:
                    Apslolutno se slazem sa ovim textom,fino sroceno Novak je poceo da servira kao Federer u najboljim danima samo neka tako nastavi i nema zime za njega...

                    Comment


                    • Slušala sam Matsa jutros. Kaže da Novak u igri nema ni jednu jedinu manu, da servira fantastično, inteligentno i tako raznovrsno... ne da bi iz njega osvojio poen, već da iz njega razvije poen.
                      A da je jedino što mu zamera je što se ponekad tvrdoglavo drži osnovne linije.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Slusao sam i ja Matsa sinoc i djeluje bas impresioniran Djokovicevom igrom. Ali eto samo pitanje da li je Svedjanin 100% iskren u onome sto je rekao, uvijek sumnjam u njegovu iskrenost, ne znam sto.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Slušala sam Matsa jutros. Kaže da Novak u igri nema ni jednu jedinu manu, da servira fantastično, inteligentno i tako raznovrsno... ne da bi iz njega osvojio poen, već da iz njega razvije poen.
                          A da je jedino što mu zamera je što se ponekad tvrdoglavo drži osnovne linije.
                          conviction,

                          Naravno da nije iskren. I daje mu pogresan savjet, da se odalji od osnovne. Zasto? Ima bolji tajming od skoro svakog drugog.

                          Kad je igrao protiv Nishikorija u Rimu, spontano se udaljio. Novak je inteligentan igrac.

                          Comment


                          • Originally posted by conviction View Post
                            Slusao sam i ja Matsa sinoc i djeluje bas impresioniran Djokovicevom igrom. Ali eto samo pitanje da li je Svedjanin 100% iskren u onome sto je rekao, uvijek sumnjam u njegovu iskrenost, ne znam sto.
                            Mats je epski neprijatelj Novakov, ubačeni insajder sa ciljem da ga opusti hvalospevima i da ga tako pripremljenog posluži Rafi na tacni.

                            Spoiler
                            shala mala

                            Comment


                            • Originally posted by gokara View Post
                              Mats je epski neprijatelj Novakov, ubačeni insajder sa ciljem da ga opusti hvalospevima i da ga tako pripremljenog posluži Rafi na tacni.
                              Mats zna da je Novak najbolji, vjerovatno najbolji u istoriji. To zna cio teniski svijet, ali iz raznoraznih razloga to se ne prica otvoreno. Dio tih razloga je objektivne prirode. Federer ima 17 GS-ova a Novak samo 8. To je velika razlika.

                              Matsu je jako krivo sto je neko sa Balkana dostigao taj nivo. Zato je povremeno neobjektivan i pomalo zajednljiv. Isto vazi za Sajmona Rida.
                              Last edited by NI; 31-05-15, 20:50.

                              Comment


                              • Sve ide onako redovno...Po planu..
                                Sledeći je Rišar..
                                A onda.. Svi znamo šta nam sledi..

                                Comment

                                Working...
                                X