Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zao mi je! Zao mi je sto traci sve sto je do sada postigao...

    Sarkazam mi samo navire na misli i govor.
    Ima li jos neko da se nije fotografisao sa Novakom ?

    Ajde sada Nole, trkom kod Ivana Ivanovica da nam u toj velelepnoj emisiji objasnis
    kako to da te dobije Wawa pa sada Feki...
    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

    Comment


    • Svi cemo mi ovde uvek navijati za njega samo mi je krivo sto je mogao vise do sada da uradi

      Comment


      • Ostali smo bez AO pa sad i bez brodića

        Ne znam šta se može reći što već nije rečeno, prvi set mi je dao neku nadu da ova godina možda neće biti loša, ali sve je sad palo u vodu. Žao mi je što sebi dozvoljava ovakve poraze, što nikako da se trgne i odluči šta želi, konstantni odmori nigdje ne vode, ako planira još nešto da postigne mora ozbiljno da se pihvati reketa i da trenira.
        * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
        * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
        NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

        Comment


        • Ovo je tezak poraz, to opet ne znaci da ce imati negativan odraz na onaj dio sezone koji se broji. To je RG.

          Zapanjuje me koliko je Novakovih navijaca pocelo da ga pljuje bez valjanog razloga. Dobro Vladan, ali i notorious .

          Stvari nisu ni priblizno tako crne kako neki misle. Napisacu analizu ali prvo zelim da cujem sto Novak kaze. Ocekujem da ce reci da se protiv fantasticnog Rodzera nije moglo. Rodzer je bio fantastican ali sve jedno se moglo vise.
          Last edited by NI; 28-02-14, 17:30.

          Comment


          • Originally posted by NI View Post
            Ovo je tezak poraz, to opet ne znaci da ce imati negadivan odraz na onaj dio sezone koji se broji. To je RG.

            Zapanjuje me koliko je Novakovih navijaca pocelo da ga pljuje bez valjanog razloga. Dobro Vladan ali i notorious .

            Stvari nisu ni priblizno tako crne kako neki misle. Napisacu analizu ali prvo zelim da cujem sto Novak kaze. Ocekujem da ce reci da se protiv fantasticnog Rodzera nije moglo. Rodzer je bio fantastican ali sve jedno se moglo vise.
            Mislim da ste ti i Peca ubedljivo najveci optimisti sto se tice Noleta. Ne pljujem ga ali morao je do sada vise da uradi u karijeri, od 2012 2/9 na slamovima je dosta lose za njega moralo je to biti barem 4/9.

            Roger jeste bio odlican danas ali nekako mi nije to vise onaj stari Nole

            Comment


            • Good times becomes good memories and bad times becomes good lessons.

              Sad smo u lošem priodu, ali ni to ne može da traje vječno, Novak je to sve će ovo da prođe, ako Bog da da uzmemo RG i ovog se nećemo ni sjećati
              * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
              * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
              NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

              Comment


              • Meni nije iznenadjenje ovaj poraz jeste da je izgledao bas ruzno, pa on prvo ne deluje fizicki spremno, videli ste kako je bio crven u licu posle prvog seta, gde misli da ako silovito krene posle ce doci sve samo od sebe ali nece, jednostavno nema snage, kakvi su ono servisi i mlaki udarci, kako na niski slajs reaguje kao u tinejdzerskim danima-zakuca u mrezu svaki drugi, na DS trci ceo teren kao u slow motionu i ovaj ga lagano prodje na mrezi, a sam ni ne pokusa da odigra ista slicno da ovog razvuce po terenu kao sto je umeo
                Similis simili gaudet

                Comment


                • Originally posted by NI View Post
                  Ovo je tezak poraz, to opet ne znaci da ce imati negativan odraz na onaj dio sezone koji se broji. To je RG.

                  Zapanjuje me koliko je Novakovih navijaca pocelo da ga pljuje bez valjanog razloga. Dobro Vladan, ali i notorious .

                  Stvari nisu ni priblizno tako crne kako neki misle. Napisacu analizu ali prvo zelim da cujem sto Novak kaze. Ocekujem da ce reci da se protiv fantasticnog Rodzera nije moglo. Rodzer je bio fantastican ali sve jedno se moglo vise.

                  Zašto se uvek kritika zove pljuvanje? Pljuvanje je kada se neko naziva pogrdnim imenima, omalovažava, nipodaštava, veliča u inat protivnik i sl...

                  Prvo, ovo je drugi težak poraz u ovoj godini iz dva trunira u kojima od 2008. ima bar jedan od tih pehara.

                  Drugo, Novak ne samo da ništa nije promenio, pogotovu u ključnim momentima, već pokazuje slaobsti iz kojih više ne uspeva da izađe, ni fizički ni mentalno.

                  Treće, alarmantno je zabrinjavajuće postala njegova fizička (ne)sprema, jer to traje veoma dugo, loše kretanje, veoma često u disbalansu, uostalom ono udaranje po nogama sve govori... a razloga za ovako nešto ne da nema, već bi morao i po mečevima kojim je odigrao i kada je odigrao (o godinama da ne govorim) da leti po terenu. Pa on je profesionalac u samom vrhu ATPa. Ovako... dobio je lekciju od "starca pred penzijom" koji je prošle godine imao baš tih problema sa leđima i kretanjem, a gde je Novak takođe imao problema.. s tim što ne znamo zašto.

                  Četvrto, Novak je bio jako loš u pojedinim momentima, servis mu je, opet, zakazao kad aje najvažnije.... odigra kriminalan svoj servis gem, pa onda se raspuca u sledećem, al džabe sve kada protivnik ne porpušta pružene prilike, jer ruku na srce Federer jeste odigrao odlično, sjajno se kretao, ali mnoge stvari porosto je Novak izvukao iz Švajcarca, ono najbolje.

                  Peto, ovo uopšte ne obećava nikakav nastavak sezone. Naravno izuzetaka uvek ima, a ja ću sve da pojedem, sa zadovoljstvom, sve ovo.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Peco, daj napiši nešto, diži navijače na noge

                    Comment


                    • сви ови порази могу да се излече освајањем гароса. мислим да новак једва чека сезону на шљаци

                      Comment


                      • Originally posted by nikola_bg View Post
                        сви ови порази могу да се излече освајањем гароса. мислим да новак једва чека сезону на шљаци
                        Mogu, ali glavno pitanje jeste može li ovaj Novak do titule na RG
                        * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                        * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                        NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                        Comment


                        • Ovaj Novak do titule na RG ne moze 100%

                          Comment


                          • Originally posted by Nesic View Post
                            Peco, daj napiši nešto, diži navijače na noge
                            Nisam peco, ali sam napisao. Zelim prvo da cujem izjave. Je li ih neko ima?

                            Inace ja vazi za pesimistu a zapravo sam realista!

                            Comment


                            • Do Rg-a traba da podigne nivo samopouzdanja na max, a izgleda da je status quo po tom pitanju. Forsirati i bacati RG na prvo mesto je po meni pogrešno, a posebno pokrivati poraze tim ciljem. Sitnica može da odluči da ne osvoji RG. A kad se okrene, ništa u prvih 6 meseci. E to bi bio strahovit poraz.

                              Comment


                              • Na twitteru sam samo pročitala da je rekao "I lost to Roger, it's not a bad loss."
                                * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                                Comment

                                Working...
                                X