Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam ljudi sta da kazem,previse dobro igra Novak i toliko izgleda fokusirano i zrelo da ja nemam reci.Voleo bih najvise na svetu on ovo da osvoji,ali jednostavno nikako ne mogu da vidim da ide preko Nadala,eto covek cele sezone klimav i dodje taj Roland Garos,a on se totalno resetuje i krece da gazi ponovo.Zelim mu svu srecu i hladnu glavu u tom mecu,ali jednostavno je Nadal previse jak ovde i skoro je nemoguce pobediti ga,pa cak i za Novaka.Vec je poceo Toni Nadal sa igricama njegovim,svake godine ista prica,sumnjam da ce nesto drugacije biti ove.

    Comment


    • Bio je on nepobediv i u Madridu,pa uleteo Nole 2011-e i išamarao ga pred domaćom publikom.Trenutno je Nole fizički nadmoćniji,a i igrački bez obzira što smo na RG
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Kad neko pokušava da troluje, a nema ni trunke duha (preciznije- "šlifa")

        Comment


        • Originally posted by Marija81 View Post
          Bio je on nepobediv i u Madridu,pa uleteo Nole 2011-e i išamarao ga pred domaćom publikom.Trenutno je Nole fizički nadmoćniji,a i igrački bez obzira što smo na RG
          Madrid se ne može porediti sa RG ni u jednom kontekstu. Tu ga je već imao i 2 godine ranije.


          Originally posted by Skaut View Post
          Kad neko pokušava da troluje, a nema ni trunke duha (preciznije- "šlifa")
          Naučiće, imaju od koga.


          @NI, zašto misliš da Wilanderu smeta uspjeh sa Balkana?

          Comment


          • Originally posted by notorious View Post
            @NI, zašto misliš da Wilanderu smeta uspjeh sa Balkana?
            Zato sto misli da su Svedjani u svemu bolji. Dijelom u pravu. Bolji su ali ne u svemu. Za njega su Balkanci gastarbajteri. To je njegovo najranije iskustvo.
            Last edited by NI; 31-05-15, 21:44.

            Comment


            • @NI
              Napisi misljenje za meceve Nadal-Sock i Ferer-Cilkan ja sam gledo veceras Muratoglua govorio o mecu nadal-sock i zakljucio sam da Sock sutra ima sansi

              Comment


              • Originally posted by notorious View Post
                Madrid se ne može porediti sa RG ni u jednom kontekstu. Tu ga je već imao i 2 godine ranije.




                Naučiće, imaju od koga.


                @NI, zašto misliš da Wilanderu smeta uspjeh sa Balkana?
                Imao ga je i na RG pre dve godine

                Comment


                • Originally posted by notorious View Post
                  Madrid se ne može porediti sa RG ni u jednom kontekstu. Tu ga je već imao i 2 godine ranije.
                  I ne poredim,ali znamo da su u tom meču uslovi više odgovarali Nadalu.Rim je sličniji RG(kažu ovi koji se bolje razumeju od mene),a znamo ko je osvajao Rim nekoliko puta-Novak.Tako da i kao navijač i kao neko ko pasionirano prati tenis,Novaka vidim ovde i sada kao glavnog favorita za titulu.

                  I molim vas sve kada napišete da neko troluje imenujte tu osobu čisto da ne bude zabune.

                  Novak danas sa Gaskeom poslednji meč dana. Idemooo!!!
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Originally posted by Marija81 View Post
                    I ne poredim,ali znamo da su u tom meču uslovi više odgovarali Nadalu.Rim je sličniji RG(kažu ovi koji se bolje razumeju od mene),a znamo ko je osvajao Rim nekoliko puta-Novak.Tako da i kao navijač i kao neko ko pasionirano prati tenis,Novaka vidim ovde i sada kao glavnog favorita za titulu.

                    I molim vas sve kada napišete da neko troluje imenujte tu osobu čisto da ne bude zabune.

                    Novak danas sa Gaskeom poslednji meč dana. Idemooo!!!
                    Ne znamo jer nisu, eventualno da je na Nadalovoj strani bilo to što ga Novak do tog momenta nikad nije dobio na šljaci. Poludvoranski uslovi, bez sunca, nadmorska visina dovoljna da loptice idu brže, a opet nedovoljna da izazove teškoće u disanju.
                    Sličniji od Madrida ali nedovoljno da bi se poredio sa RG. Drugačija pravila, nema noćnih mečeva i ulazi se polako u ljetni period, veće dimenzije kompletnog terena na PC koje omogućavaju Nadalu da se osjeća komfornije (lakše brani i plasira udarce iz bilo kojeg dijela terena), sve to uz šampionski oreol koji nosi na glavi. Uostalom, i sama vidiš da igra Nadala na prethodim turnirima i sad nema baš prevelike veze. Turnir je kao pravljen za njega i moraš cijelu karijeru čekati da ga dobiješ. Ni sad nema favorita, 50-50 ili 51-49 je samo iz razloga što je Novak trenutno bolji igrač od Nadala. Novak je i sam svjestan da će možda morati odigrati nadljudski da dobije taj meč, a na svakom drugom turniru bi bio veliki favorit. Pobjednik tog meča je siguran pobjednik turnira, povrede su im jedina prava prepreka u polufinalu i finalu.

                    Comment


                    • Originally posted by NI View Post
                      Zato sto misli da su Svedjani u svemu bolji. Dijelom u pravu. Bolji su ali ne u svemu. Za njega su Balkanci gastarbajteri. To je njegovo najranije iskustvo.
                      Jel ovo Wilander izjavio? Barem u naznake.
                      Ne razvijaj komplekse ionako su prevelike na ovim prostorima.
                      Djokovic je vrhunski sportista i mislim da ga svi tako i posmatraju. Nema veze gde je rodjen.

                      Comment


                      • notorious,

                        krasan post kojemu nedostaju tri korekcije:

                        Ni sad nema favorita, 50-50 ili 51-49 60-40 za Novaka je samo iz razloga što je Novak trenutno puno bolji igrač od Nadala.
                        Pobjednik tog meča je siguran pobjednik turnira, povrede su im jedina prava prepreka u polufinalu i finalu. i u nesto manjoj mjeri Mari, Nishikori pa i Vavrinka, pogotovo Novaku.
                        -----------------------------------------

                        Originally posted by Niki View Post
                        Jel ovo Wilander izjavio? Barem u naznake.
                        Ne razvijaj komplekse ionako su prevelike na ovim prostorima.
                        Djokovic je vrhunski sportista i mislim da ga svi tako i posmatraju. Nema veze gde je rodjen.
                        Ne, to je ono sto ja pretpostavljam da Vilander misli.
                        Last edited by NI; 01-06-15, 10:03.

                        Comment


                        • NI,
                          Nisi valjda ozbiljan kada kazes da Djokovic moze da izgubi od Nishikorija, Wawrinke ili Murraya na sljaci, kada vec bude pobedio Nadala?
                          Zna se pobednik ovog RG, a on se resava u sredu. Ako ne bude kise ovih dana.

                          Comment


                          • Uz dužno poštovanje svim igračima, ali kao i svake godine pobjednik RG će da se riješi u srijedu (naravno ako Novak i Rafa obave posao danas) ni jedan od njih neće dozvoliti da izgubi ako već pređe najveću prepreku
                            * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                            Comment


                            • Originally posted by Niki View Post
                              NI,
                              Nisi valjda ozbiljan kada kazes da Djokovic moze da izgubi od Nishikorija, Wawrinke ili Murraya na sljaci, kada vec bude pobedio Nadala?
                              Zna se pobednik ovog RG, a on se resava u sredu. Ako ne bude kise ovih dana.
                              Niki,

                              U zadnjih 12 mjesci, Novakov i Marijev rezulta je jako slican. Obojica su izgubili po jednom, od Nadala. Obojica su osvojila po dva turnira. I Novak ima samo jednu pobjedu vise. On je izgubio u finalu RG-a prosle godine a Mari u polufinalu.

                              Vavrinka je igra sa pticom u glavi. Prosle godine je tu pticu, zahvaljujuci Normanu, stavio u kavez. Ove godine je cesce izvan kaveza nego u kavezu. Pod uslovom da ptica bude u kavezu, Vavrinka moze svakog da pobijedi u finalu. Zbog snage koju Vavrinka ima na oba krila, i BH i FH, Novak ne moze biti u potpunoj kontroli ako Stan igra najbolje sto moze. Pogotovo ako je vlazno.

                              Nishikori je rasurio Novaka na USO. Zadnji put u Rimu je Novak pobijedio ali to nije bilo lako. Ako se Kai ne umori, za sada se nije ni oznojio, i ako bude suncano vrijeme, u Parizu ce bude puno teze. Doduse Novak ima veci teren pa moze jos dalje da bjezi od osnovne linije. Ko zna mozda Matsov savjet bude spasonosan.

                              Spoiler
                              Ne zna za druge Novakovce, ali ja sam vec dana jako nervozan.

                              Comment


                              • Originally posted by NI View Post
                                Niki,

                                U zadnjih 12 mjesci, Novakov i Marijev rezulta je jako slican. Obojica su izgubili po jednom, od Nadala. Obojica su osvojila po dva turnira. I Novak ima samo jednu pobjedu vise. On je izgubio u finalu RG-a prosle godine a Mari u polufinalu.

                                Vavrinka je igra sa pticom u glavi. Prosle godine je tu pticu, zahvaljujuci Normanu, stavio u kavez. Ove godine je cesce izvan kaveza nego u kavezu. Pod uslovom da ptica bude u kavezu, Vavrinka moze svakog da pobijedi u finalu. Zbog snage koju Vavrinka ima na oba krila, i BH i FH, Novak ne moze biti u potpunoj kontroli ako Stan igra najbolje sto moze. Pogotovo ako je vlazno.

                                Nishikori je rasurio Novaka na USO. Zadnji put u Rimu je Novak pobijedio ali to nije bilo lako. Ako se Kai ne umori, za sada se nije ni oznojio, i ako bude suncano vrijeme, u Parizu ce bude puno teze. Doduse Novak ima veci teren pa moze jos dalje da bjezi od osnovne linije. Ko zna mozda Matsov savjet bude spasonosan.

                                Spoiler
                                Ne zna za druge Novakovce, ali ja sam vec dana jako nervozan.
                                Ja se unervozim pri pomisli da Novak mozda nece osvojiti RG cak iako dobije Rafu u Qf

                                Comment

                                Working...
                                X