Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

    [quote author=Ivan bg link=topic=478.msg259201#msg259201 date=1299093295]

    Svi mi navijamo za pojedine tenisere i radujemo se njihovim uspesima, ali sa druge strane bi trebalo i da postujemo njihove protivnike, kao sto se i oni sami postuju izmedju sebe.
    [/quote]
    Bravo +*@WT*48*
    sigpic

    Comment


    • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

      [quote author=Vladan link=topic=478.msg259196#msg259196 date=1299093159]
      Ja i dalje stojim iza onoga da je lekcija bila u prvom setu,nevidjeni cas tenisa &+I}\
      [/quote]

      On je govorio o mecu, ne gemu,setu...pa tako sam i ja mislio na ceo mec a ne na set.

      Comment


      • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

        [quote author=Dale link=topic=478.msg259075#msg259075 date=1299081120]
        Jedina je razlika sto je Federer bez dlake na jeziku , pa kaze fino sve u lice , ili igracu ili sudiji , a Djokovic ce Nadalu da psuje u toku meca na svom jeziku , a kad mec zavrsi grlit ce ga kao da mu je brat ..
        [/quote]

        Dale, pun pogodak i svaka ti cast za ovu recenicu.
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

          Nikkakve lekcije nije bilo .Mec je oboljezio Novakov servis i Fedove greske,sa ponekim vinerom sa obje strane i to ti je cijela prica.

          Comment


          • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

            [quote author=Vladan link=topic=478.msg259196#msg259196 date=1299093159]
            Ja i dalje stojim iza onoga da je lekcija bila u prvom setu,nevidjeni cas tenisa &+I}\
            [/quote]
            Nikako drugacije &+I}\ $#^%RT
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

              A nema najboljeg poteza %QWT&amp;W


              Federer vs Djokovic Dubai 2011 Final (HQ)


              Amazing Forehand from Novak Djokovic
              sigpic

              Comment


              • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                [quote author=marina_46 link=topic=478.msg259222#msg259222 date=1299094292]
                Nikkakve lekcije nije bilo .Mec je oboljezio Novakov servis i Fedove greske,sa ponekim vinerom sa obje strane i to ti je cijela prica.
                [/quote]
                Originally posted by gokara
                Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                Comment


                • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                  Na ovom snimku se loptica jedva vidi,nisam siguran je li zbog brzine ili je snimak los $#^%RT
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                    [quote author=AK47 link=topic=478.msg259227#msg259227 date=1299094608]
                    Na ovom snimku se loptica jedva vidi,nisam siguran je li zbog brzine ili je snimak los $#^%RT
                    [/quote]
                    Ma los snimak,dje Novak FH-om da probije Federer-a $#^%RT
                    sigpic

                    Comment


                    • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                      Takvih Fh ,imadosta na turu pa se ne dize prasina ,a o dominaciji nekog igraca se prica samo izgleda kad dobije Federera,a to dosta govori

                      Comment


                      • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                        Ovakvih nema ili ja bas slabo gledam tenis...
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                          [quote author=marina_46 link=topic=478.msg259236#msg259236 date=1299094968]
                          Takvih Fh ,imadosta na turu pa se ne dize prasina ,a o dominaciji nekog igraca se prica samo izgleda kad dobije Federera,a to dosta govori
                          [/quote]
                          Nije istina,ni jedno ni drugo
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                            Zivi u tom ubedenju .

                            Comment


                            • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                              I toliko o objektivnosti...


                              Toliko puta izdrzati napada Federer-a koji bije FH-om i onda pronaci takvu preciznost i snagu u udarcu,e to se bas rijetko vidja.Dzaba sve,Novaku se ne moze oduzeti klasa,ima je i previse
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by gokara
                                Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                                Comment

                                Working...
                                X