Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Kalu View Post
    Najbolji teniser sveta Novak Đoković doputovaće u ponedeljak u Beograd, a svečani doček biće organizovan od 20 sati na platou ispred gradske Skupštine.



    "Sutra dolazim u Beograd, kako bih sa svojim zemljacima proslavio titulu i mesto broj jedan", izjavio je Đoković.

    Svi ispred skupstine!
    Ja necu moci da dodjem jaooo
    http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

    Comment


    • http://nbcsports.msnbc.com/id/228251...25128#43625128

      Legende..

      Comment


      • Panchev

        U tvom zargonu...Alal ti cufte za ovo...

        Comment


        • Originally posted by MiljanVR View Post
          Ja necu moci da dodjem jaooo
          Nema veze, mi slavimo i večeras

          sigpic

          Comment


          • Originally posted by draza View Post
            Panchev

            U tvom zargonu...Alal ti cufte za ovo...
            ;)
            I tebi svaka cast na svemu..
            Poster je najjaci!
            Uzdravlje

            Comment


            • BRAVO NOLE! Sve cestitke i da odbranis ovo sledece godine Puno srece na US Openu!

              Comment


              • Originally posted by Matija Teovanovic View Post
                BRAVO NOLE! Sve cestitke i da odbranis ovo sledece godine Puno srece na US Openu!
                Uh daleko je US Open..
                CZ-JK-Elton John-Diva

                Comment


                • Jao ljudi ne znam za vas, ja sam prazan, zanemeo sam... I dalje ne verujem sta se desava!!!

                  Comment


                  • Uh ja sam bas srecan i ponosan,nemam sta da kazem..
                    Neka uzivamo i da bude naravno jos ovakvih uspeha!

                    Nole!
                    CZ-JK-Elton John-Diva

                    Comment


                    • Necu moci sutra na docek Ustvari nadam se da cu nekako moci da stignem da ga vidim da se radujem!

                      Comment


                      • kakav majstor,kakav lik,kako sam samo ponosna na njega..
                        bravo..

                        ...i što je još bolje,ne brinem za odbranu ovih silnih bodova sledeće godine,jer Nole je shvatio da je mnogo dobar i da moze svakog od njih da pobedi i u finalu na dva i tri seta..
                        Originally posted by gokara
                        Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                        Comment


                        • E, ljudi, znam da su mnogi od vas verovatno i videli, ali imam zelju da to napomenem:

                          Na zvanicnom sajtu Novaka Djokovica na stoji ni jedna titula osim Wimbledona! Eto koliko je taj turnir bitan, bitniji je od svih prethodnih sedam koje je ove godine osvojio! Joj, kako sam srecan!!!

                          Comment


                          • Meni je prosto neverovatno kakav RITERN ima Novak Djokovic!
                            Sve osim savrsenog servisa vraca "pod noge"..
                            Retko se radja..
                            Sutra treba ono cvece izgaziti na doceku..

                            Uzdravlje

                            Comment


                            • Pratio sam mec i svaki bitan momenat sam burno pratio, na Novakove, ali i Rafine poteze sam aplaudirao, na svaku Novakovu gresku se nervirao. Koliko mi je samo drago sto je uspeo. Svaka cast Nadalu, nije odigrao svoj najbolji tenis ali bio je dobar, i Nole je uspeo da bude bolji danas.

                              Odakle da krenem, pocetkom sezone mnoga pitanju su bila prisutna, u vezi sa Novakovom karijerom. Da li ce ikada osvojiti drugi GS, da li ce ikada dobiti Nadala na GS, ili u nekom finalu, koliko ce da traje niz pobeda?Svojom sjajnom igrom ove godine je na sva ova pitanja dao najbolji odgovor. Pobedjivao je uprkos svim predvidjanjima i protiv svih negativnih statistika. Ja sam dosta puta sumnjao u njega, verovao da ne moze da dobije neki odredjeni mec, ali me je toliko puta demantovao. Na Indian Wellsu nisam verovao da moze da dobije Federera po treci put, ali sam se prevario. A onda prvi dan D ove sezone, moze li Nadala u finalu po prvi put da dobije? Ispostavilo se da moze. Dolazi Majami, moze li Nadala drugi put za redom, mislio sam da je nemoguca misija, ali drago mi je to nije bio slucaj. Onda Novak odustaje od Monte Carla, i verujem da smo se svi pitali, kakav ce biti kad se vrati na teren, da li ce forma da padne? Ali nije pala. Mec sa Bellucijem je bio napet, mislio sam kako ce ovakav na Nadala? Ali Rafa je njemu poseban vid motivacije, on tera Novaka na tenis kakav ne igra protiv bilo koga drugog. Uspeo je Nadala na uslovno receno domacem terenu da pobedi pred domacom publikom, i to vrlo ubedjlivom igrom. Onda dolazi Rim. Mislio sam da Novak moze do titule, ali u mecu sa Marejem sam u nekoliko navrata bio pomiren sa tim da ce serija da se prekine. I na 2 poena od poraza, on nalazi snage da dobije taj mec. Mec se zavrsio kasno, oko 23h, i bio je vrlo naporan, jer su poeni bili dugi i mnogo se radilo za njih. I vecina ljubitelja tenisa, cak i mi Novakovci smo se vodili time da su Novakove sanse male, i meni licno je bilo ok da izgubi. Ali kako smo se samo prevarili. Nasao je snage i motivacije da i taj mec dobije u velikom stilu, sa 2:0. Tu je pokazao da se ove sezone zaista ne sali i da je covek na misiji. Jedini mec u kom su se moji strahovi obistinili bilo je protiv Rogera na RG-u. Ali Roger je bio odlucan, slomio je Novaka sjajnom igrom. Mnogi ce reci da Novak tada nije bio na svom nivou. Ja bih se slozio do neke mere. Videlo se da je podlegao pritisku, ali je to i dalje bio sasvim solidan tenis, a Roger mu prosto nije ni dao prostora da igra bolje. I dolazi najveci turnir ikada, veliki Wimbledon, gde se nastaju legende. Dve prosecne partije Novaka su nas naterale da s razlogom sumnjamo u mogucnost da Novak uzme titulu, pogotovo sto znamo da mu je trava najlosija podloga. Tsonga me je malo plasio, ali Novak na visini zadatka. Marej je dobro otvorio mec protiv Nadala, imao inicijativu, i onda BAM, nestao je sa terena, i dao odgovor na pitanje ko ce biti Noletov protivnik u velikom finalu. I dosao je taj veliki dan. Novak je od starta znao svoj posao, znao sta treba da radi, i koliko mora dobro da igra do samog kraja ako zeli da dobije. I uspeo je da nas sve obraduje, i da ispuni svoje decacke snove, da dodje na mesto broj jedan, i osvoji titulu na Wimbledonu. Novace, ovo je tvoj dan...ma cuj dan, godina

                              Comment

                              Working...
                              X