Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

    ok, i ja iznosim svoje misljenje


    EDIT: i da, vezano za link koji je postavljen u vezi agasijevog intervjua, mogu da kazem svaka cast na tome sto je priznao da je tenis sada bolji nego u njegovo vreme...
    "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

    Comment


    • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

      Ako je tenis elitni sport,kod Dokovica nema nista da bi to potvrdio.Bukanje ,udaranje po grudi ,becenje i da ne nabrajam sve sto ga meni cini totalno nesimpaticnim

      Comment


      • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

        [quote author=bojanaBG link=topic=478.msg258605#msg258605 date=1299012788]
        Meni je licno iritantan kao pojava, zeljan da uvek bude u centru paznju itd.
        Od kad sam ga videla prvi put 2005. godine bio mi je iritantan...
        [/quote]
        Ako mislis na mec sa Safinom na AO,i meni je tada bio malo iritantan,ali je bio jos previse mlad da bih ga ozbiljno shvatio i trudio sam se da to gledam na malo simpaticniji nacin jer se kasnije promijenio,po meni na bolje
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

          Ok,ja mogu da shvatim da je neko nekome antipatican,ali buka se i Federer isto,a ono C&#039;MON,pa Nadal sa svojim VAMOS i kad stisne ruku.Razlozi su za mene premali,uvijek je ispostovao protivnike,uvijek cestita na dobrom potezu,vise nego bilo koji igrac prizna poen na svoju stetu+izuzetno je harizmatican,opusten i duhovit!
          A sto sto psuje je njegova stvar,Roger je Nadal-u rekao challenge this na sred W-a,pa nista.Brojao je Novaku koliko puta tapka...
          sigpic

          Comment


          • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

            [quote author=Vladan link=topic=478.msg258669#msg258669 date=1299016272]
            Ok,ja mogu da shvatim da je neko nekome antipatican,ali buka se i Federer isto,a ono C&#039;MON,pa Nadal sa svojim VAMOS i kad stisne ruku.Razlozi su za mene premali,uvijek je ispostovao protivnike,uvijek cestita na dobrom potezu,vise nego bilo koji igrac prizna poen na svoju stetu+izuzetno je harizmatican,opusten i duhovit!
            A sto sto psuje je njegova stvar,Roger je Nadal-u rekao challenge this na sred W-a,pa nista.Brojao je Novaku koliko puta tapka...
            [/quote]


            Svi se ovi Fedovi gafovi opravdavaju time da je to sve bila istina. ^&amp;*ST*^#

            Comment


            • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

              Meni Novak uopste nije iritantan sada,alimi je tada na AO malo bio @(*6sd$%


              Ne zelim da spominjem Federer-a jer nije tema,ali ne znam je li neko gledao ono BE QUIET na Monte Carlu
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                Vladane, reci cu i tebi isto sto i Maji, kakve veze ima Roger sa Djokovicem?
                Ti si pitao kako nekome moze Djokovic da bude antipatican ili tako nesto, ja sam ti lepo rekla sta mi je kolega rekao kad smo juce pricali.

                I kad psuje publiku, nije bas samo njegova stvar.
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                  Pa one &quot;shit bombe&quot; na mecevima. $#^%RT

                  Comment


                  • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                    [quote author=AK47 link=topic=478.msg258676#msg258676 date=1299016462]
                    Meni Novak uopste nije iritantan sada,alimi je tada na AO malo bio @(*6sd$%


                    Ne zelim da spominjem Federer-a jer nije tema,ali ne znam je li neko gledao ono BE QUIET na Monte Carlu
                    [/quote]

                    Meni jeste, i to se nije nimalo promenilo $%&amp;5qw7
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                      [quote author=bojanaBG link=topic=478.msg258679#msg258679 date=1299016509]
                      Vladane, reci cu i tebi isto sto i Maji, kakve veze ima Roger sa Djokovicem?
                      Ti si pitao kako nekome moze Djokovic da bude antipatican ili tako nesto, ja sam ti lepo rekla sta mi je kolega rekao kad smo juce pricali.

                      I kad psuje publiku, nije bas samo njegova stvar.
                      [/quote]
                      Pa odgovaram Roger-ovim navijacima,kad meni Roiger nije antipatican zbog ovakvih stvari,ne znam kako je nekome Novak zbog mnogo manjih po meni &amp;%@5w8&amp;*
                      Tacno je,znao je i po publici da oplete,jesi li gledala ovo sa Ivanom skoro?Ima onih koji mu govore pomjeri noge,rano sam ustao da te gledam,jedna zena mu je rekla,ajmo malo,igraj bolje,nemoj sve u mrezu itd...
                      Nije bas ni njima prelako,ljudi su
                      sigpic

                      Comment


                      • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                        [quote author=Vladan link=topic=478.msg258692#msg258692 date=1299016703]
                        Pa odgovaram Roger-ovim navijacima,kad meni Roiger nije antipatican zbog ovakvih stvari,ne znam kako je nekome Novak zbog mnogo manjih po meni &amp;%@5w8&amp;*
                        Tacno je,znao je i po publici da oplete,jesi li gledala ovo sa Ivanom skoro?Ima onih koji mu govore pomjeri noge,rano sam ustao da te gledam,jedna zena mu je rekla,ajmo malo,igraj bolje,nemoj sve u mrezu itd...
                        Nije bas ni njima prelako,ljudi su
                        [/quote]

                        Izvinjavam se, necu vise da postujem svoje misljenje ni na jednoj temi.
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                          Boki,mi smo tebe pitali zbog kakvog PONASANJA ti je on antipatican,a ti si samo rekla da ti je on jednostavno antipatican,a ne i zbog cega.Nebitno,to je tvoje misljenje,i ti naravno imas pravo na to h5g6k8
                          Jedan je Obradovic Zarko!

                          Comment


                          • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                            [quote author=bojanaBG link=topic=478.msg258694#msg258694 date=1299016766]
                            Izvinjavam se, necu vise da postujem svoje misljenje ni na jednoj temi.
                            [/quote]
                            ^&amp;*ST*^# ^&amp;*ST*^# ^&amp;*ST*^#
                            Niko ti ne brani da imas svoje misljenje i ovo sto pisemo ga sigurno nece promijeniti,ali eto ja pokusavam da pokazem i drugi stranu medalje,jer bi onda po nekoj mojoj logici trebalo i Roger-u,a i ostalima da se zamjera zbog nekih stvari...
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                              Mene nervira zato sto mu je mama Dijana, a tata Srdjan. $#^%RT
                              Oznoji se Tata sav,
                              bekendi ga strasno muce,
                              borio se kao lav!
                              al' mu ipak g.za puce!

                              Comment


                              • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                                [quote author=AK47 link=topic=478.msg258676#msg258676 date=1299016462]
                                Ne zelim da spominjem Federer-a jer nije tema,ali ne znam je li neko gledao ono BE QUIET na Monte Carlu
                                [/quote]
                                Jesam.To je jedan od boljih Rodzerovih poteza. +*@WT*48*
                                Oznoji se Tata sav,
                                bekendi ga strasno muce,
                                borio se kao lav!
                                al' mu ipak g.za puce!

                                Comment

                                Working...
                                X