Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by proudNolee View Post
    Kako se ovo desilo da smo došli u situaciju kada je većina ovoliko pesimistična
    Mozda sto smo jos pod utiskom jucerasnjeg meca, a i zbog propustenih Noletovih prilika na nekoliko GS-va.
    Srecno Nole sutra, idemooo
    sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

    ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

    Comment


    • Originally posted by pecaros View Post
      ako sam uneo makar tracak optimizma, vredelo je.


      Peco,nazdravlje ti bilo
      Cini mi se da nije problem u Nolu, nego u nama-nasoj navijackoj strasti, jer Nola svi smatramo nasim sinom/kao ja/, rodjakom, komsijom...i preemotivno dozivljavamo sva desavanja oko njega
      Kada izgubi/sreca pa je bas retko/krece "lavina" nezadovoljstva, ali sada kada je pobedio-opet nezadovoljstva, i kojecega sve ne/"ruzna pobeda"/.
      Potpuno razumem i NI-a, koji je "surovo"realan/on je nas korektivni faktor/.
      Ali smatram, da je bitno, da odavde iz nase-njegove kuce, idu prema Nolu samo pozitivne misli, vera i nada-a on to sigurno"oseca"-bar ja zelim da verujem da je tako
      * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

      Comment


      • Originally posted by AIRBORNE View Post


        Sto ne volim to opstenarodno ludilo pred nesto vazno a tenis u pitanju...
        Video sam da RTS da prenosi finale.

        Kako od neceg lepog, svetskog i elitnog napraviti u vidu ustipaka i cvaraka.
        Sad` su nasli da prenose... skrnave jedino sveto sto imamo, jos samo da nekako usklade Zikinu sarenicu uz prenos i milina.
        Dobro, za one koji još uvek nemaju kablovsku je u neku ruku dobro

        Ali svarno znaju da iznerviraju, ne prenose ceo turnir i onda kada Novak dođe do SF/F, onda se tek sete da prenose

        Comment


        • Pa de nije to ništa neobično, tako je i HRT prošle godine uradio kada se Marin plasirao u finale, neka prenose ljudi šta vam smeta
          * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
          * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
          NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

          Comment


          • Originally posted by proudNolee View Post
            Pa de nije to ništa neobično, tako je i HRT prošle godine uradio kada se Marin plasirao u finale, neka prenose ljudi šta vam smeta
            Ma ne smeta ništa, ali što ne prenose kada igra od početka nego sete se tak kada se bori za titulu

            Comment


            • Meni smeta

              Spoiler
              O`ladio sam se, nisam vise ljut ali smeta mi.
              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

              Comment


              • Originally posted by AIRBORNE View Post


                Sto ne volim to opstenarodno ludilo pred nesto vazno a tenis u pitanju...
                Video sam da RTS da prenosi finale.

                Kako od neceg lepog, svetskog i elitnog napraviti u vidu ustipaka i cvaraka.
                Sad` su nasli da prenose... skrnave jedino sveto sto imamo, jos samo da nekako usklade Zikinu sarenicu uz prenos i milina.
                Isto tako, poludeo sam... pa gospodo sa RTS-a isti ti ljudi koji nemaju kablovsku... nemaju je ni 6 kola pre finala ???
                Ne, finale je pa da "ucinimo" narodu, da se namlatimo love od reklama !!!!

                Sramota.

                Nole SRECNO, "vidimo" se sutra !

                Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                Comment


                • Comment


                  • Najviše mrzim ovu nervozu prije početka meča

                    Idemoooo Nole vjerujem da možeš
                    * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                    * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                    NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                    Comment


                    • Originally posted by proudNolee View Post
                      Najviše mrzim ovu nervozu prije početka meča

                      Idemoooo Nole vjerujem da možeš
                      A, sto mislis zasto pisemo toliko u zadnja 24?

                      Comment


                      • http://www.tennisnow.com/News/2015/J...okovic-vs.aspx

                        Prognoza Novak u četiri seta.

                        Comment


                        • sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Cestitke na novoj GS tituli. Da nije bilo povrede prsta i onog upada publike moglo je da bude glatkih 3:0. Marej dobar ali nedovoljno.

                            Comment



                            • Comment


                              • Last edited by miloolja; 01-02-15, 12:30.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X