Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Šta će mi hajlajts tu je NI da ukratko prenese šta se dešavalo

    Comment


    • Najzad danas odgledala Noletov mec (a da nije repriza), al nisam "smela" da se javljam na forum dok je trajao mec, da ne baksuziram
      Dobro je, prosao Nole, ajd bilo malo napeto u 1 setu, posle lakse, nadam se da ce Nole biti bolji u sledecem mecu.
      Idemo dalje, nema opustanja
      sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

      ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

      Comment


      • proud opet ja po reprizama udaram

        Comment


        • Ljudi moji imate li vi osecaj da neki igraci kada igraju protiv Novaka igraju sa posebnom motivacijom - nekom skrivenom i "licnom"?
          Ne mislim na Feda, Rafu... nego na ove koji "pre tog meca i posle nigde ne postoje"... Verdasko mi je medju prvim pikovima za to.
          Gledao sam malo snimak, samo "poludi" kada igra protiv Novaka.
          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

          Comment


          • sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Ne bih volela da stvari gledamo kao federerovci generalno , Berdychov doskorasnji primer, sada je vec druga prica
              Verasko je znao dobijati Novaka 2010 i u ranim fazama njegove karijere 05/06, sigurno da veruje i dalje moze dobro igrati protiv njega , zrebovi a onda i forma mu cesto ne daje priliku da dodje do susreta sa Novakom . Ako se ne varam od te 2010 sastali su se jednom samo.Pre mislim da je u njegovom slucaju i stvar match up-a, snazan levoruki udarac sa, jakim FH i servisom. Ocekivala sam ovakav otpor kakav je pruzio, bez obzira na zalazak karijere AO je slam gde je pruzao svoje najbolje partije , svi se secaju legendarnog meca 5 setova sa Nadalom 09, sigurno da postoji i motiv i nada da se takve partije ponove .

              Novaku i dalje skripi BH nesto manje nego na pocetku turnira ,zato su FH i servis odradili posao, snazan tempo u mecu a ipak nije bio cini se prenaporan u fizickom smislu .Ja sam zadovoljna danasnjom partijom, imao je definitivno dostojnog protivnika/ to je i igrom pokazao od svih top igraca koji su prosli u R4
              Last edited by Maxx-a; 24-01-15, 23:54.
              Similis simili gaudet

              Comment


              • Novaku se izgleda dopadaju ove pred/predstupne godine. Biće ovo sjajna teniska godina.
                Veoma sam zadovoljan dosadašnjim igrama.
                Slutim na radost...

                Comment




                • Spoiler

                  Comment


                  • Originally posted by Sonja View Post


                    Spoiler

                    Sta se desava sa nasim Nolom


                    * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                    Comment


                    • Prso
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Ako svira ko što peva....

                        Poslato sa HTC
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Nema potrebe da se rani, Nole nas postedeo-igra ujutru u 1o i 3o
                          Duel sa Zil Milerom je drugi u večernjem terminu na Rod Lejver areni.
                          * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Ako svira ko što peva....

                            Poslato sa HTC
                            bolje da ne peva, nek igra samo tenis

                            Comment


                            • Nesto bi al` necu, zamrzicete me.

                              Spoiler
                              Je l` ima tamo neki lokalni fudbalski klub cija uprava i fudbaleri zele da se fotografisu sa njim ?

                              Mislim samo kazem tj. pitam
                              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                              Comment


                              • Srecno Nole sutra
                                sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                                ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                                Comment

                                Working...
                                X