Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Big Nole View Post
    Bas me iznenadjuje da na MTFu daju 75% sanse Novaku za pobedu. Ajd nek neka dobra dusa okaci ovde kad bude izaslo sta kladionice misle. Moj insekat* mi kaze da ce biti bas bas napeto i ne daj boze terora nad nervima.
    60%:40% za Novaka. Mozda je malo precijenjen. Novak je igrao fantasicno sa Vavrinkom, ali ipak je on umoran. Nadal totalno fokusiran na finale i odlicnoj formi. Jucer sa Federerom mu je skoro bilo dosadno. Misli su mu toliko na finale.
    Last edited by NI; 11-11-13, 10:43.

    Comment


    • Zbrisace ga Nole veceras iz u 1 u 1 ;) rafica ce morati da tankuje Pariz i sledece godine,mucenik


      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by NI View Post
        60%:40% za Novaka. Mozda je malo precijenjen. Novak je fantasicno sa Vavrinkom, ali ipak je on umoran. Nadal totalno fokusiran na finale i odlicnoj formi. Jucer sa Federerom mu je skoro bilo dosadno. Misli su mu toliko na finale.
        Zašto misliš da je precenjen?
        Da igraju deset mečeva ne misliš da bi Novak dobio 6?
        Novak je u boljoj formi, ne zna za poraz na drugoj strani Nadal ima u isto to vreme 3 poraza od 3 različita igrača.
        Takođe igra se na betonu u dvorani gde nema vetra koji novaku zna da pravi problem. Tako da je i po tom aspektu Novak favorit.
        Novak ima duplo više pobeda od Nadala na betonu u međusobnim duelima...
        Tako da kako god odgledaš 60:40 za Novaka nije precenjeno.
        Po meni je Novak favorit i sve osim pobede biće veliko iznenađenje.
        Prognoza pobeda Novaka u dva seta.

        Comment


        • Originally posted by Weltschmerz View Post
          Zašto misliš da je precenjen?
          Da igraju deset mečeva ne misliš da bi Novak dobio 6?
          Novak je u boljoj formi, ne zna za poraz na drugoj strani Nadal ima u isto to vreme 3 poraza od 3 različita igrača.
          Takođe igra se na betonu u dvorani gde nema vetra koji novaku zna da pravi problem. Tako da je i po tom aspektu Novak favorit.
          Novak ima duplo više pobeda od Nadala na betonu u međusobnim duelima...
          Tako da kako god odgledaš 60:40 za Novaka nije precenjeno.
          Po meni je Novak favorit i sve osim pobede biće veliko iznenađenje.
          Prognoza pobeda Novaka u dva seta.
          Teniski gledano si u pravu. ALi postoji jos ponesto sto odlucujem teniski mec. Napisao sam komentra na drugoj temi, i sazeo sto mislim. Ukratko, danasnji mec ce presuditi glava.

          Ima li ko snimak meca Novak Vavrinka?

          Comment


          • Originally posted by NI View Post

            Ima li ko snimak meca Novak Vavrinka?

            Comment


            • Hvala Nikola.

              Comment


              • молим.

                Comment


                • Originally posted by NI View Post
                  Teniski gledano si u pravu. ALi postoji jos ponesto sto odlucujem teniski mec. Napisao sam komentra na drugoj temi, i sazeo sto mislim. Ukratko, danasnji mec ce presuditi glava.

                  Ima li ko snimak meca Novak Vavrinka?
                  Mislim da je Novaku glava na mnogo višem nivou nego pred njihove duele u Americi.

                  Comment


                  • Koncentrisano, u punom ritmu od pocetka do kraja, bez reanimacije, sa instinktom lovca bez milosti.
                    Ajmo Novace!!!
                    Last edited by pecaros; 11-11-13, 15:38.
                    sigpic

                    Comment


                    • Idemoooo Noleeeeee,od starta punim gasom bez milosti
                      sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                      ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                      Comment



                      • Ni sekundu ne ispustaj iz ociju lopticu,ni Nadala,skoncentrisano do kraja,idemoooo
                        sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                        ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                        Comment


                        • pih ja bas htedoh Fekija u finalu da se izjednaci rez,ali ipak strikan imade druge planove stoga opet bi valjalo da bude malo "VAMOS TAMOS"

                          Comment


                          • Originally posted by ledeni 80 View Post
                            pih ja bas htedoh Fekija u finalu da se izjednaci rez,ali ipak strikan imade druge planove stoga opet bi valjalo da bude malo "VAMOS TAMOS"
                            Bice peglanja drugi put, sada valja da se zavrsi sezona u stilu

                            Comment


                            • mislis kao prosle god

                              Comment


                              • Ne zanimaju me nikakve prognoze, vaši komentari, predviđanja, kladonice, predhodni rezultati, međusobni skor niti bilo šta slično, ne znam ni šta mogu da očekujem od večerašnjeg meča zanima me samo ono što će da se dešava onog trenutka kada oni izađu na teren, svaki njihov meč je priča za sebe. Verečas hoću da vidim onog pravog Novaka, sa žarom u očima, sa janim cilje šta i kako treba da radi, Novaka koji je željan pobjeda i dokazivanja, Novaka koji će da pruži sve od sebe. Znam da će da nam pokida živce od prvog poena, ali nadam se da na kraju to više neći ni biti važno. Idemoooo Novače
                                * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                                Comment

                                Working...
                                X