Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uh

    Sutra Nole prvi mec night session, bice spavanja

    Comment


    • Sasvim očekivano da Novak krene sa večernjim terminima jer su napokon svi domaći igrači a bogami i igračice u njegovoj polovini žreba dobili šut karte
      sigpic

      Comment


      • Nole je zaista kralj, puna podrska Viktoru. BRAVO.

        Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Za sve Noletove navijace (a najvise za Ziku koji broj nedelja redovno prati, iako pogresno)

          Novak has guaranteed No.1 spot at least till the end of Miami Masters, 5th April 2015, because of Federer's loss! Has chance for a lot more!
          Last edited by Zzz; 23-01-15, 08:36.

          Comment


          • ranking zika vjerovatno prenosi iz nekog domaceg medija a ovi opet sa atp-ovog, a vidim da se tamo iz nekog razloga novaku ne racuna sedmica za vrijema vimbldona 2012. http://www.atpworldtour.com/Tennis/P...ovic.aspx?t=rh
            sigurno je u pitanju greska jer je to noletova posljednja sedmica kao br.1 u prvom mandatu, tako da je ovo 130. sledeca u ponedeljak 131. itd
            ranim ispadanjem federera jedinica je osigurana na duze i sto se toga tice moze biti miran
            po proracunu nadala na vjecnoj listi stizemo do monte karla u aprilu

            verdasko
            izner
            raonic
            vavrinka/nisikori
            finale

            iako bi protivnicima trebalo da pogoduju brzi uslovi u melburnu ja sam optimista. obrazlozicu
            verdasko od prie 5 godina bi mogao da mu zaprijeti ali ovaj danasnji def ne. dobar trening, samo da ne bude curkus kao sa fonjinijem prosle god. to mu nije potrebno
            mozda ce zvucati cudno ali mislim da mu je onaj neuspjesan riternerski cas protiv karlovica u dohi dosao kao narucen.
            serveri izner i raonic ipak nemaju takav top u ruci kao doktor a sigurno bi imali kakvu takvu sansu da se igra na dva dobijena.. ovako u pet i bez tajbrejka u poslednjem ce im trebati cudo
            polufinale. ne znam za vas ali ja ne mogu da zamislim da novak dva puta u nizu gubi od ovih rivala na majdzoru. ok ako se zoves rodzer rafael ili marat ali stan ili keji.. sorry but no way
            e za ev finale nisam toliki optimist. sa nadalom ili marejem ce biti 50 50. simpaticni su mi ovi sto prizivaju berdihov bum ali posle onih poraza od cilica ja sam digao ruke od njega ;]

            Comment


            • Folirant je Zika on namerno ide na minus jednu/dve nedelje, da vidi da li ostali prate ili znaju.

              Cssr i ja sam optimista iz dana u dan sve veci, prvog dana sam se oduzeo sa onim vestima o mogucem odustajanju.
              Takodje vidim da je Nole odabrao taktiku da kroz turnir svako kolo upali za po jednu turbinu vise i to mi daje veliki optimizam.
              Ipak je on sada vec - iskusan, zna znanje, narocito na AO. Recimo kod Vavrinke nema toga, pretnja je sigurno ali kao proslogodisnja nije.
              A sto se tice sto si pisao za porucenog Ivu i ostalo - apsolut si u pravu.
              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

              Comment


              • Originally posted by cssr View Post
                ranking zika vjerovatno prenosi iz nekog domaceg medija a ovi opet sa atp-ovog, a vidim da se tamo iz nekog razloga novaku ne racuna sedmica za vrijema vimbldona 2012. http://www.atpworldtour.com/Tennis/P...ovic.aspx?t=rh
                sigurno je u pitanju greska jer je to noletova posljednja sedmica kao br.1 u prvom mandatu, tako da je ovo 130. sledeca u ponedeljak 131. itd
                ranim ispadanjem federera jedinica je osigurana na duze i sto se toga tice moze biti miran
                po proracunu nadala na vjecnoj listi stizemo do monte karla u aprilu

                verdasko
                izner
                raonic
                vavrinka/nisikori
                finale

                iako bi protivnicima trebalo da pogoduju brzi uslovi u melburnu ja sam optimista. obrazlozicu
                verdasko od prie 5 godina bi mogao da mu zaprijeti ali ovaj danasnji def ne. dobar trening, samo da ne bude curkus kao sa fonjinijem prosle god. to mu nije potrebno
                mozda ce zvucati cudno ali mislim da mu je onaj neuspjesan riternerski cas protiv karlovica u dohi dosao kao narucen.
                serveri izner i raonic ipak nemaju takav top u ruci kao doktor a sigurno bi imali kakvu takvu sansu da se igra na dva dobijena.. ovako u pet i bez tajbrejka u poslednjem ce im trebati cudo
                polufinale. ne znam za vas ali ja ne mogu da zamislim da novak dva puta u nizu gubi od ovih rivala na majdzoru. ok ako se zoves rodzer rafael ili marat ali stan ili keji.. sorry but no way
                e za ev finale nisam toliki optimist. sa nadalom ili marejem ce biti 50 50. simpaticni su mi ovi sto prizivaju berdihov bum ali posle onih poraza od cilica ja sam digao ruke od njega ;]
                najgori mec za novaka ce biti protiv keja u sf, a ako prodje on finale dobija 80%! za berdiha se slazem.

                Comment


                • salinjo, za eventualno finale nisam optimista iz jednog jedinog razloga - do sad je dobio svako koje je igrao u melburnu!
                  po mojoj nekoj teoriji nole i rafa ce kad-tad izgubiti finale u "svom dvoristu" tj australian openu i rolan garosu.

                  Comment


                  • Originally posted by cssr View Post
                    salinjo, za eventualno finale nisam optimista iz jednog jedinog razloga - do sad je dobio svako koje je igrao u melburnu!
                    po mojoj nekoj teoriji nole i rafa ce kad-tad izgubiti finale u "svom dvoristu" tj australian openu i rolan garosu.
                    ajde prvo neka izgubi rafa, pa posle nole

                    Comment


                    • Za Noleta do kraja turnira nema lakog meca I to mora on da shvati,videli smo I danas da svako kad mu nije dan moze da izgubi protiv iole ozbiljnijeg protivnika,a takav je I Verdasco.Zreb mu nije lak,ali lak ili tezak od Noleta sve zavisi,a tako je I najbolje

                      Comment


                      • Originally posted by cssr View Post
                        salinjo, za eventualno finale nisam optimista iz jednog jedinog razloga - do sad je dobio svako koje je igrao u melburnu!
                        po mojoj nekoj teoriji nole i rafa ce kad-tad izgubiti finale u "svom dvoristu" tj australian openu i rolan garosu.
                        A zasto finale, zar nije to slicno SF-u sto je on vec gubio, tako da sto se bar AO tice nije nam potrebno i maksuz iskustvo poraza u finalu.
                        Za mene je ovaj i sledeci GS presudan za mnoge stvari, da ne nabrajam sada ali enormno su vazni... imaju tezinu kao RG, W, USO OG iz 2012-te
                        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                        Comment


                        • Ma Zika ima neki svoj sistem, do prije mjesec dana smo pratili istu brojku pa je on jednu nedelju preskocio i tako nastavio
                          Ali dobro, nema veze, znamoo svi otprilike kakvo je stanje

                          Sto se tice Australije, ja mislim da ce u polufinalu biti Stan. I ako dodje do meca Novak x Stan, opet ce se igrati neizvestan mec...jer ako nije Novak mogao posle drame u 2013-oj da izbjegne istu dramu 2014-e onda...
                          A slazem se da nema lakog meca do finala, eventualno Verdasco ako se bude glupirao, posle toga se mora najozbiljnije
                          Last edited by Zzz; 23-01-15, 18:50.

                          Comment


                          • Odoste u polufinale i finale...polako
                            Srecno Nole sutra, idemooooooo
                            sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                            ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                            Comment


                            • Novaku su ove godine zapali serveri.I,ma koliko Nole bio najbolji riterner ovakvi igrači mu ne leže.Prvi izazov će biti Izner,gde mislim da će Novak izgubiti prvi set,a onda laganica.Jer izner nije tip igrača koji bi eventualno mogao da igra u 5 setova.On je Novaku pretnja samo kada se igra u 2 dobijena seta,ako je dobro raspoložen,a Novaku se baš i ne igra toga dana.Sledeća pretnja,ako prodje Iznera(a nema razloga da bude drugačije) je Raonić,gde će se opet igrati na iskustvo i fizičku spremu,što su Novakove prednosti,i opet će kao i protiv Iznera Novak izgubiti jedan set.Aonda dolazimo do Vavrinke ili Nišikorija,gde po meni Kei ima više šanse,ali u pet setova.E,to polufinale Novak dobija lagano u tri seta da mu vrati za prethodno.
                              E,sada ovamo imamo drugi deo žreba,neću ga analizirati,samo ću reći da će finale igrati Marej i Novak.U pet setova,dobija Marej,jer mislim da će tu da presudi Novakov umor.Još ako se pogodi da bude vetrovito,kao onomad na USO.Jedina prednost u tom smislu koja bi išla Novaku u korist je večernji termin i velika vlažnost vazduha.P.S.Iskreno se nadam da grešim,pa da nas Nole obraduje i petom titulom.
                              Last edited by Marija81; 24-01-15, 01:08.
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment






                              • Spoiler



                                Comment

                                Working...
                                X