Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • "Hopefully I can stay healthy, have a long career and have my son support me in these big tournaments one day."
    * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
    * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
    NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

    Comment


    • Ono sto je NI napisao oko trebao/morao apsolutno se slazem... tih jedno... 4. GS titule koje nije osvoji a trebao je,
      stoje mi kao kost u grlu. Nekada pomislim da je W2014. i svaki naredni GS. potpuno manje vazan nego ovi koje je kao finalista propustio. Ustvari ma nema veze, neka igra on kako misli da je najbolje, mozda od 2015. krene tabanje svega-nikada nije kasno.
      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

      Comment


      • Kakva je Mou 'ladovina
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Ne znam da li je vec neko stavio, ali Nole i ovde "gazduje"



          * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

          Comment


          • Raste klub, raste, posle Nadala, Robreda i Berdiha, Nisikori postao novi clan.
            http://www.tennis.com/pro-game/2014/.../#.VGod72eOrO8
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by pecaros View Post
              Raste klub, raste, posle Nadala, Robreda i Berdiha, Nisikori postao novi clan.
              http://www.tennis.com/pro-game/2014/.../#.VGod72eOrO8
              Aka "Nishi o brzinama"

              Citam sta se pise na forumu i mrsko mi da se ukljucim...valjda nisam ja u redu kad mi je umesto Federera u glavi jos uvek Nole
              Sve vracam film, sta se svasta dogodilo ove sezone...i sjecam se svega kao da je bilo prosle sedmice a ne u 10 meseci
              I jedva cekam sta ce biti sledece godine

              Comment


              • Originally posted by pecaros View Post
                Raste klub, raste, posle Nadala, Robreda i Berdiha, Nisikori postao novi clan.
                http://www.tennis.com/pro-game/2014/.../#.VGod72eOrO8
                S tim sto je Nishikori u jednome malko pogrijesio. Kad je u 1. gemu 3. seta forsirao, nije to radio postujuci Novaka kao broja jedan, nego plaseci se Novakove igre.

                Ili kako fino Peter Fleming rece: "Nishikori je prvi nasao igru protiv Novaka - idi odmah na vinera. Problem je sto je to tesko raditi cio mec!"

                Comment


                • This is the 8th consecutive year for @DjokerNole with 60+ match-wins!

                  2007-68
                  2008-64
                  2009-78
                  2010-61
                  2011-70
                  2012-75
                  2013-74
                  2014-61


                  Najjaci utisak-prvi sa najmanje pobeda-superiorno
                  Last edited by jovan; 17-11-14, 21:15.
                  * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                  Comment


                  • Ponosim se sa Nolom
                    Posle konferencije za medije u „O2 areni“ Nole je dobio gromoglasan aplauz, i priznanje da je zaslužio epitet šampiona na terenu i van njega.
                    Nole je nastupio sportski, opravdavajuci odluku Rogera da se povuce-obzirom da nije spreman, bez isticanja svog velikog uspeha.

                    Nole je istakao, da jedva ceka 2o15 g. i navodi:
                    "Sada sam na vrhuncu karijere, fizički se osećam veoma spremno. Motivisan sam da nastavim da igram na visokom nivou. Dok je god tako, trudiću se da to iskoristim i borim se za prvo mesto na svetu i najveće titule u tenisu. Rolan Garos je bio i ostao jedan od mojih najvećih ciljeva, ali želim i da ostanem na samom vrhu ATP liste"
                    Last edited by jovan; 18-11-14, 08:55.
                    * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                    Comment




                    • Comment


                      • Jose prica o teniserima i Novaku
                        P.S: Vladane, tu se vidi handshake (0:50)

                        Comment


                        • sigpic

                          Comment


                          • Nesto potpuno nebitno, ali ipak zanimljivo da je zaradio vise od Nadala, a ima sedam Slemova manje, pritom igraju u istom dobu.

                            sigpic

                            Comment


                            • Verovatno se na RG najmanje zaradjuje.

                              Comment


                              • ма то је најбитније, лова је лова! без лове си нико и ништа...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X