Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by pecaros View Post
    Moja ima samo jednu recenicu.
    Pobedilo je junacko srce Novakovo.
    Ovo nije analiza, ovo je ludi Peca aka. Pecke... to pricas od srede...

    Sada kad pomislim sta si pisao ranije i kako je sve ispalo, imam jedan poslovni predlog za tebe. Potrebno nam je samo da imamo jedan sobicak i spil karata.
    Musterije su moja briga, svako ce zeleti kod tebe da sazna skoriju buducnost. Sta kazes ?

    Pecke, verovao si kada mozda niko nije! Fakat
    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

    Comment


    • NI cekamo analizu, kad si mracio posle Stana i posle 2 seta danas... potrudi se za kaznu. Onako kako najbolje znas.

      Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

      Comment


      • Originally posted by Weltschmerz View Post
        Da sam pre meča znao da će ovako da servira bio bih sto posto ubeđen da će sigurno izgubiti meč.
        Prvi servis OCAJ, ali je zato drugi odlican. Mnogo manje je pruzao priliku Endiju da ga napada na drugi nego sto je to on sam radio na drugi servis Skota. Tu se vidi razlika, jedan od faktora koji je presudio. Ne odlucujuci, odlucujuci je sampionski mentalitet Djokovica koji je po tom pitanju za klasu ispred Endija.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Originally posted by AIRBORNE View Post
          Ovo nije analiza, ovo je ludi Peca aka. Pecke... to pricas od srede...

          Sada kad pomislim sta si pisao ranije i kako je sve ispalo, imam jedan poslovni predlog za tebe. Potrebno nam je samo da imamo jedan sobicak i spil karata.
          Musterije su moja briga, svako ce zeleti kod tebe da sazna skoriju buducnost. Sta kazes ?

          Pecke, verovao si kada mozda niko nije! Fakat
          Sva poenta lezi u cinjenici da su analiticari zaboravili na to kakvo je srce u Novaka.
          Sve drugo je ovo prilikom tako nebitno.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by pecaros View Post
            Sva poenta lezi u cinjenici da su analiticari zaboravili na to kakvo je srce u Novaka.
            Sve drugo je ovo prilikom tako nebitno.
            Srce kao Srbija, njemu najveca ;)

            Mareja je iznenadio Novakov odlican 2 servis, nije bilo BH retern vinera sa njegove strane dok je Novak njegov 2 servis opasno kaznjavao.

            Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Nema sumnje da je ovo titula sa najlosijom igrom ali ... slavimo, ja vec vidim dva monitora kako se umnozavaju pred ocima a dobro znam da sam jutros imao
              samo jedan.
              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

              Comment


              • Samanji taj alkohol majka mu stara, tek je 3 pm
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • nek podeli malo sa nama

                  Comment


                  • Hik zamoooo hik

                    Da zamolim ko prvi dodje do video zapisa o dogadjajima na AO posle zvanicnog prenosa, neka kaci ovde odma`. Analize, strucni komentat., Novakova setnja po AO kompleksu, sve, sve ovde.

                    Kako bi sad` legao neki nadrkani klip, kako Novak lose igra, prebacuje teren, lupa u mrezicu a na kraju dize pehar. Protivnici u ocaju.
                    Naravno to sve uz pemu "Ne treba nam drugi (novi) heroj"
                    Last edited by AIRBORNE; 01-02-15, 14:18.
                    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                    Comment


                    • Last edited by miloolja; 01-02-15, 14:17.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                        * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                        NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                        Comment




                        • sigpic

                          Comment


                          • sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment



                            • * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                              * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                              NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                              Comment


                              • Uuuu Olja hvala ti puno... jeste ispred samo ne mogu da vidim sta pise na slovima na kojima polu lezi ;) joj sve sa peharom a aparati samo skljocaju....

                                Evo do sad nisam pa da podelim sa vama, sa Novakom sam sedeo 3 puta u drustvu sve sa Viktorom ( Troickim ) njegova tetka mi je prva komsinka... da ljudi znaju kakav je Novak momak i ljudina samo... to se ne moze opisati sa ovog raspalog mi laptopa...
                                Sta da Vam kazem ime detetu sam dao po njemu, koliko ga volim...te vas molim da nekad kad sam u transu... oprostite mi...

                                Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X