Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NI View Post
    Razlika u misljenju.

    Peking igra zbog kineskog trzista, Dubai zbog ekstra novaca. Da mene pita, rekao bih mu zaboravi. Samo GS-ovi, mastersi, WTF i Olimijada. Sve ostalo nije vrijedno truda i paznje. Cak bih rekao, mastersi samo ako ti odgovara. Preskaci one koji ti ne odgovaraju (npr. Madrid). Cuvaj tijelo i menatalnu snagu.
    Cini se da i Novak slicno razmislja, takodje vidim tendenciju da polako smanjuje broj turnira u sledecim godinama , ostaje paradox je da onda tesko da ima broja 1 a on mu je ipak jos uvek jako bitan.
    Similis simili gaudet

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Ne sme to da radi, ima obavezu da mora da igra sve masterse, da mora da igra dodatne turnire inace ce biti kaznjen.
      Rafa to radi cijelo vrijeme. (Igra samo ono sto mu je bitno.) Cilic je preskocio Pariz itd. Povreda se uvijek navede kao razlog.

      Comment


      • Originally posted by NI View Post
        Rafa to radi cijelo vrijeme. (Igra samo ono sto mu je bitno.) Cilic je preskocio Pariz itd. Povreda se uvijek navede kao razlog.
        Koliko ja znam ni Nadal, a posebno ne Cilic nisu no.1 niti to jure ove godine

        a jbg., ako sa 27, 28 godina ne moze da igra pun kalendar, onda neka drhti da li ce biti no.1 i to da li ce ga matorac od 33 godine prestici...
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Ne znam sto matorac ako ima 32-33 godine. Mislim da se tu preteruje za Federera konkretno u ovom sportu. Pa nema on 40 godina.

          Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Koliko ja znam ni Nadal, a posebno ne Cilic nisu no.1 niti to jure ove godine

            a jbg., ako sa 27, 28 godina ne moze da igra pun kalendar, onda neka drhti da li ce biti no.1 i to da li ce ga matorac od 33 godine prestici...
            Ako moze da igra manje od 15 turnira godisnje ukljucujuci WTF i opet bude prvi sa 1000-1500 poena u losoj godini kao sto je ova onda To pokazuje koliko je superioran.

            Federer je imao logiku da igra puno ove godine i akumulirao je brdo poena, sve to u 33. godini zivota. I njemu

            Inace to uopste ne bi bilo tako blizu da Novak nije imao ocajnu sjevernoamericku turneju i da Federer nije odigaro fantasticno onaj mec u Shangaju

            Vec sam rekao da ne moses ovce i novce. Dakle, ako je izabrao da igra malo onda ce imati trku svake godine za broj 1. Jos da Vladan prihvati da nisu kriva pravila.
            Last edited by NI; 02-11-14, 20:21.

            Comment


            • Igraci turnire preskacu sa opravdanjima povreda, na nekima i igraju sa istim. Bas skorasnji primer Marina koji je rekao da povreda nije ozbiljnije prirode ali da nece da rizikuje.

              Ja sam i dalje za to da Novak ne igra DC 2015
              Similis simili gaudet

              Comment


              • Originally posted by Maxx-a View Post
                Igraci turnire preskacu sa opravdanjima povreda, na nekima i igraju sa istim. Bas skorasnji primer Marina koji je rekao da povreda nije ozbiljnije prirode ali da nece da rizikuje.

                Ja sam i dalje za to da Novak ne igra DC 2015

                DC je specifican. To je reprezentativno takmicenje. To je u konacnici vrlo licna odluka. Ali je apsurdno da Novak igra stalno dva meca, povrijedi se u Americi, ozbiljno zezne pripreme za RG i onda Janko odluci da ne igra finale.
                Last edited by NI; 02-11-14, 20:21.

                Comment


                • Sasvim lagodna pozicija pred njegovo velicanstvo zreb
                  Posle pariske demonstracije nece biti dobro svakom koji dopadne u Novakovu grupu
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by NI View Post
                    Ako moze da igra manje od 15 turnira godisnje ukljucujuci WTF i opet bude prvi sa 1000-1500 poena u losoj godini kao sto je ova onda To pokazuje koliko je superioran.

                    Federer je imao logiku da igra puno ove godine i akumulirao je brdo poena, sve to u 33. godini zivota. I njemu

                    Inace to uopste ne bi bilo tako blizu da Novak nije imao ocajnu sjevernoamericku turneju i da Federer nije odigaro fantasticno onaj mec u Shangaju

                    Vec sam rekao da ne moses ovce i novce. Dakle ako je izabrao da igra malo onda ce imati trku svake godine za broj 1. Jos da Vladan prihvati da nisu kriva pravila.
                    Fed uopste nije igrao vise turnire nego uobicajno, ne znam odakle vam ta ideja
                    Van mastersa i slemova (sa tim da nije igrao Madrid, ali je ubacio MC), igrao je 2 iz serije 250 i 2 iz serije 500, to je njegov standardni raspored vec godinama unazad, jedino je DC visak.
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • uploadfromtaptalk1414959686343.jpguploadfromtaptalk1414959713712.jpguploadfromtaptalk1414959738146.jpguploadfromtaptalk1414959763576.jpg

                      Prva za Stefana.

                      Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • Originally posted by NI View Post
                        DC je specifican. To je reprezentativno takmicenje. To je u konacnici vrlo licna odluka. Ali je apsurdno da Novak igra stalno dva meca, povrijedi se u Americi, ozbiljno zezne pripreme za RG i onda Janko odluci da ne igra finale.
                        Apsolutno ali ulazi u broj meceva o kojma se izmedju ostalog govori ovde. Ja ne vidim potrebu da igra DC vise ,moguce da sam subjektivna, ali to su napori koji mu bas i nisu neophodni u ovoj fazi karijere, a i vreme je za Srbiju da trazi i druge nacine /igrace ukoliko zeli da opstane u svetskom vrhu.
                        Similis simili gaudet

                        Comment


                        • Titulaaaaaaaaaa nisam ništa gledala (samo prvi meč) ne znam koliko je teško bilo (vidim da je uzeo titulu bez izgubljenog seta ) ne znam koliko je bilo borbe, emocija i nerviranja, ali bitno je da je uzeo titulu i sve je bliži da osigura prvo mjesto na kraju godine
                          Prva titula za tatu, vjerujem da mu ovo mnogo znači nadam se da me Sonja nije zaboravila i da mi je okačila koji video
                          * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                          * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                          NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                          Comment


                          • Originally posted by proudNolee View Post
                            Titulaaaaaaaaaa nisam ništa gledala (samo prvi meč) ne znam koliko je teško bilo (vidim da je uzeo titulu bez izgubljenog seta ) ne znam koliko je bilo borbe, emocija i nerviranja, ali bitno je da je uzeo titulu i sve je bliži da osigura prvo mjesto na kraju godine
                            Prva titula za tatu, vjerujem da mu ovo mnogo znači nadam se da me Sonja nije zaboravila i da mi je okačila koji video
                            uploadfromtaptalk1414960638018.jpg

                            Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Drugari da li je Novak pomenuo nesto u vezi one povrede? Da li je neko pratio konferenciju?

                              Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Originally posted by proudNolee View Post
                                Titulaaaaaaaaaa nisam ništa gledala (samo prvi meč) ne znam koliko je teško bilo (vidim da je uzeo titulu bez izgubljenog seta ) ne znam koliko je bilo borbe, emocija i nerviranja, ali bitno je da je uzeo titulu i sve je bliži da osigura prvo mjesto na kraju godine
                                Prva titula za tatu, vjerujem da mu ovo mnogo znači nadam se da me Sonja nije zaboravila i da mi je okačila koji video
                                Nije te zaboravila, imas na nekoj ranijoj strani highlithse finala
                                Last edited by Maxx-a; 02-11-14, 20:49.
                                Similis simili gaudet

                                Comment

                                Working...
                                X