Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AIRBORNE View Post
    Bravo, mada mislim da sa jos mozda kilogram/dva nece imati nikakvu kontraindikaciju... a "pojacace ga jos vise kao tenisera". A za izdrzljivost ne znam sta da kazem, radio je zahvate, odmarao, spremao se, ogladnio - trebao je biti PRESPREMAN ali opet se vuce i ima iste greske. Nama to naravno odgovara ali izgleda da je to njegovo geganje i drzanje za telo latentna hipohondrija i neki vid komunikacije sa samim sobom.

    Ova pobeda Novaka, meni kao njegovom navijacu je dala mnogo lepih odgovora i mnogo dobru podlogu za pozitivna nadanja za naredne meceve, naredne turnire i naredne godine.
    Slusao sam Rusedskog i Bekera o mecu Andiju i Novaku. Obojica se slazu da je Andi pretezak za stil igre koji igra. Rusedski smatra da mora da skine 5 kila. To je jako puno. U protivnom nece prestati problemi sa povredama.
    Last edited by NI; 05-09-14, 15:16.

    Comment


    • Originally posted by NI View Post
      Slusao sam Rusedskog i Bekera o mecu, Andiju i Novaku. Obojica se slazu da je Andi pretezak za stil igre koji igra. Rusedski smatra da mora da skine 5 kila. To je jako puno. U protivnom nece prestati problemi sa povredama.
      On sa ovom kilazom mora da igra ko Stan, a on tako ne ume ipak je on Smarej.

      Comment


      • Originally posted by NI View Post
        Slusao sam Rusedskog i Bekera o mecu Andiju i Novaku. Obojica se slazu da je Andi pretezak za stil igre koji igra. Rusedski smatra da mora da skine 5 kila. To je jako puno. U protivnom nece prestati problemi sa povredama.
        Oni svakako bolje znaju. Mada meni ipak Endi bolje deluje sada kako oni kazu sa viskom. Verovatno to ne moze na duge staze...
        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

        Comment


        • Originally posted by AIRBORNE View Post
          Oni svakako bolje znaju. Mada meni ipak Endi bolje deluje sada kako oni kazu sa viskom. Verovatno to ne moze na duge staze...
          Airborne,

          Andy je na momente imao Vavrinku snagu i Novakov tajming. Vavrinka ima snagu da probije Novakovu odbranu ima i Mari. Mari ima fanastican tajming koji ga cini efikasnim na returnu, daje mogucnost da krade vrijeme protivnicima itd. Zastrasujuce. Ali to nije dovolljno. Ako nema glavu napadaca on ne moze da igra potpuno ofanzivno. A Mari ima glavu defanzivca. Za njega i Morezmo predstoji tezak posao. Trebaju pretociti Marijeve sposobnosti u svrsishodnu igru.

          Ima tu nesto mutno. Operacija je bila prije 11 mjeseci. Dovoljno da se vrati u pristojnu formu. Rasato se sa Lendlom u martu? Zasto u martu? Nema logike. Na kraju sezone je logicno da se razidju, ako su u pitanju Lendlove druge obaveze. Zapravo u ovom slucaju poslije operacije. Time se daje Mariju vremana da se nadje novi trener. Navodno je ovog ljeta radio vise na kondiciji nego ikada. A onda grcevi protiv Hasa. Fizicki kolaps protiv Novaka. Mislim da nesto kriju. Sto je i normalno.

          Comment


          • Sve si lepo napisao.
            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

            Comment


            • Pain today is strength tomorrow. Training every day to stay in top shape. Do you exercise daily, ‪#‎nolefam‬?
              Bez muke nema nauke Redovnim treninzima do top forme, nema druge. Da li vi redovno vežbate ili trenirate?

              Comment


              • Idemo Nole, samo trening a u mecu smirenost. Jos dva meca, verujemo da mozes.

                Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                Comment


                • Vezbala bih svaki dan da mi je on sparing/trener...

                  ...
                  Sutra najavljuju kisu, nadam se da nece uticati na UNIQLO mec
                  Koliko ce tu biti sjajnih BH-a, trcanja, klizanja

                  Last edited by Zzz; 06-09-14, 00:15.

                  Comment


                  • Nakon što je Novak Đoković otkrio, da se za trijumf nad Endijem Marijem, u četvrtfinalu US Opena, pripremao slušajući pesme Viktorije.

                    Viktorija: Daj bože da sam Novaku talična!

                    Mislim da je slušao „Ove noći nećeš spavati jer ćeš samo mene sanjati“ kao poruku protivniku šta ga čeka posle meča, kaže rokerka.
                    * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                    Comment


                    • Ima li nedje da se skine mec Mari vs Djokovic?

                      Comment


                      • Originally posted by salinjo90 View Post
                        Ima li nedje da se skine mec Mari vs Djokovic?
                        Izvoli http://forum.rojadirecta.es/showthre...ray-03-09-2014

                        Comment


                        • Dok se uzivo pevaju slavopojke kako je Japancev tenis nesto sto svet nije video, da ti rode porucim neku.
                          Kako god da se ovo sa Japancem zavrsi a kako vidim nece na dobro, ovo sto danas ti uradi je jedna velika, teska bruka.
                          sigpic

                          Comment


                          • Sramota da te bude, ovo je prvi put da prizeljkujem tvoju penziju. Idi uzivaj sa porodicom, nemoj se vise cepati na 100 strana, meni vise tvojih titula ne treba dovoljno si ih osvojio ali mi je itekako bitna statistika koju si paklenim radom nabio. Ajd da ostanes u tenisu jer uzivas i volis ga kao npr Federer, ali ti odavno ne uzivas u tenisu tako da stvarno prvi put smatram da bi trebao u penziju. Ovo nije stav sportiste, pogotovo ne tvog renomea
                            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                            Comment


                            • Novak je pruzio koliko je trenutno mogao-borio se , pokusavao da nesto promeni, ali nije bio pravi
                              Ocekujem da za naredne turnire, podigne nivo forme, i da zavrsi uspesno godinu
                              * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                              Comment


                              • Originally posted by prskaj View Post
                                Sramota da te bude, ovo je prvi put da prizeljkujem tvoju penziju. Idi uzivaj sa porodicom, nemoj se vise cepati na 100 strana, meni vise tvojih titula ne treba dovoljno si ih osvojio ali mi je itekako bitna statistika koju si paklenim radom nabio. Ajd da ostanes u tenisu jer uzivas i volis ga kao npr Federer, ali ti odavno ne uzivas u tenisu tako da stvarno prvi put smatram da bi trebao u penziju. Ovo nije stav sportiste, pogotovo ne tvog renomea
                                Bas surovo. Da ga ne voli i ne zeli 100% naravno da bi otisao posle W i vratio se u Januaru 2015 ili nikad.

                                Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X