Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pre deset godina.Slavimo jubilej od osvajanja prvog GS...I to na kakav način je osvojen


    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Ne sviđaju mi se nikako ove krokodil majice, izledaju jeftino i pijačarski.
      Prethodni sponzor imao je mnogo elegantnije modele, ali to sada nije bitno.
      Nadam se da je Novak zdrav i da će uz zdravlje da se vrati i mentalna snaga te ona ratobornost i drčnost.
      This is Sparta, to je ono što nam nedostaje.
      Inače neverovatno mi je koliko ljudi napadaju Novaka kako je u rastrojstvu, a on je godinama vazio za mentalnu gromadu.
      Nije to nigde nestalo.

      Comment


      • Čekajući povratak.
        Tim: Đoković u formi – od tog tenisa niko nije bolji.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by pecaros View Post
          Čekajući povratak.
          Tim: Đoković u formi – od tog tenisa niko nije bolji.
          Jasno kao dan. Prebrutalan nivo tenisa na svim podlogama.

          Comment


          • Novak što je prezentovao tada bilo je nešto najbrutalnije što je teniski svet ikada doživeo. U to vreme kao puzle slagao Nadala, Federera, Mareja...činio ih smešnim.

            Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

            Comment


            • sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Zamolio bih ako neko ima sliku gde se vide lepo Asiks patike sa Novakom da postavi, mislim da sam negde video sliku Novaka sa istim! Hvala.

                Comment


                • Jao videla sam negde...ruzno ono boze sacuvaj.. jos ko po pesku da je isao...

                  tt
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Jao videla sam negde...ruzno ono boze sacuvaj.. jos ko po pesku da je isao...

                    tt
                    I ja sam video i ne sacuvam sliku a sad me zanima neki detalj.
                    Olja patike su kao na foru maskirno zelena bolja, glumi krokodilsku kozu.

                    Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • evo



                      a otkud to da je promenio patike?
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • E da neko je ove uvecao....ruzne su. Ovo je u Dubajiu?
                        Ne verujem da ih menja.

                        tt
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Ima i ovde slika iz novembra.
                          Ljudi otvorili čitavu temu.
                          https://tt.tennis-warehouse.com/inde...-asics.604479/

                          Jedan od upisanih kaže da je deal done sa Asics-om.

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            evo



                            a otkud to da je promenio patike?
                            Hvala Bojana.
                            Originally posted by miloolja View Post
                            E da neko je ove uvecao....ruzne su. Ovo je u Dubajiu?
                            Ne verujem da ih menja.

                            tt
                            Originally posted by Panchev9 View Post
                            Ima i ovde slika iz novembra.
                            Ljudi otvorili čitavu temu.[emoji3]https://tt.tennis-warehouse.com/inde...-asics.604479/

                            Jedan od upisanih kaže da je deal done sa Asics-om.
                            Definitivno menja Adidas, Asics je prva opcija.
                            Prvi model mu nije odgovarao, videcemo uostalom samo da izadje na teren (AO) iako nisam optimista.

                            Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • ... ‚‚ Definitivno – Đoković je 14. nosilac u Melburnu ‚‚ ...

                                https://www.b92.net/sport/tenis/vest...nav_id=1344397

                                Zna li neko kako se formira kostur žreba i sa kojim sve igračima može ili ne može da se sastane u kom kolu ?
                                Last edited by nikas; 08-01-18, 04:02.

                                Comment

                                Working...
                                X