Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NI View Post
    Ne.

    On se desio prije godinu dana, ali to nismo primijetili.

    Pitanje da li ce Mari ikada dostici nivo koji je imao prije operacije. Rodzer je ipak za penziju. Rafa ce sve vise da bira kad i koliko igra a Novak je danas nadigran od Nishikorija. Jedno je izgubiti, drugo je biti nadigran, na najboljoj podlozi kad si blizu top forme.

    Vjerovatno ce se formirati nova grupa, manje dominantna. Vjerovatno ce je voditi Novak, Nadal i Nisikori a iza njih ce biti 5-6 igraca.
    Nemoj preterivati treci Nishikori. A sta ako osvoji US Open i zahvati ga cuveno Wawrinkino zadovoljavanje sa uspehom karijere?
    Prerano je, da sacekamo da se Nadal vrati i da Djokovic shvati da mu je tenis definirao zivot, jos uvek su oni za klasu i vise ispred, generalno gledano.

    Comment


    • Dala baba dinar da uđe u kolo, a dala bi dva da izađe.
      Tako i ja sa ovim forumom. (Večeras sam puna umotvorina... eto šta mi napravi Novak )
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Dala baba dinar da uđe u kolo, a dala bi dva da izađe.
        Tako i ja sa ovim forumom. (Večeras sam puna umotvorina... eto šta mi napravi Novak )
        ne mogu da te prepoznam
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Ako ne odem na spavanje pod hitno... biće svega...
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Dala baba dinar da uđe u kolo, a dala bi dva da izađe.
            Tako i ja sa ovim forumom. (Večeras sam puna umotvorina... eto šta mi napravi Novak )
            Dobro ta umotvorina, ali sta bi ona prva Rdjavom ... ? Kako ono bi?
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Ako ne odem na spavanje pod hitno... biće svega...
              i ja treba da idem, a znam da necu tako lako zaspati...glupi tenis
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • A ti bi mogao Sany-boy recimo da odmoriš malo od foruma... onako čisto jer si prvi naleteo :P

                Glup tenis, naravno da je glup.. ali evo naznaka ozdravljenja i spasenja..
                Last edited by miloolja; 07-09-14, 00:52.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by Sandugp View Post
                  Dobro ta umotvorina, ali sta bi ona prva Rdjavom ... ? Kako ono bi?
                  Nije valjda dotle došla

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    A ti bi mogao Sany-boy recimo da odmoriš malo od foruma... onako čisto jer si prvi naleteo :P

                    Glup tenis, naravno da je glup.. ali evo naznaka ozdravljenja i spasenja..
                    glup je i tenis i dan kad sam pocela da ga pratim
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Kakvo vece, kakva noc...
                      Prvo Novak izigravao podmornicu ceo mec, cak ni periskop nije mogao da vadi, onda se potkacim sa najboljim ortakom
                      nesto nevezano za tenis... i na kraju, Rogera zaustavio Cilic.
                      Znaci, treba ziveti ovaj zivot (da prostite) - jebo te.
                      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                      Comment


                      • Originally posted by notorious View Post
                        Nije valjda dotle došla
                        Jasta je, samo nije imamla hrabrosti da raspali ovde javno ...
                        Mozda je i suvise kulturna za tako nesto, ko ce ga znati ...
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Aoooo sve ću Nedi da ispričam kad poraste.
                          A sad svi u svoj krevet ili čiji već!
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by NI View Post
                            Ne.

                            On se desio prije godinu dana, ali to nismo primijetili.

                            Pitanje da li ce Mari ikada dostici nivo koji je imao prije operacije. Rodzer je ipak za penziju. Rafa ce sve vise da bira kad i koliko igra a Novak je danas nadigran od Nishikorija. Jedno je izgubiti, drugo je biti nadigran, na najboljoj podlozi kad si blizu top forme.

                            Vjerovatno ce se formirati nova grupa, manje dominantna. Vjerovatno ce je voditi Novak, Nadal i Nisikori a iza njih ce biti 5-6 igraca.
                            ja ne mislim da je novak blizu top forme uopste. ako si gledao mec primetio si da novak nema snage da udari lepo (fh i bh kad ima situaciju). Ne moze da zapne. sad da li je to jer nece da se trosi pa rasporedjuje snagu ili nema snagu ne znam. ali pogledaj meceve iz npr ao 2011 finale i obrati paznju kod forhenda kako kad dobije BALON na osnovnoj liniji on zapne po dijagonali (ne bitno dal je precizno samo da ide po dojagonali) i posle dobije loptu s kojom moze da gradi poen. Sad on vise ne zapinje vec da neku medium loptu malo precizniju al opet s njom nista ne postize skoro.

                            po meni je djokovic bio u top formi na uso 2011 i ao 2012. nema dalje. (pricamo o mecevima na betonu).
                            to ne mozes uporediti sa danasnjim mecom. trenutno je novak mozda sazreo vise nego 11e i 12e u smislu da je popravio malkice voleje i servis i da ima dobru fh kratku dijagonalu itd. ali ipak na snazi i psihi je dosta slab u odnosu na 2011 i 2012 a to ga je kostalo dosta bitnih turnira. Naravno cim nemas snage odma i na mentalnom planu tones. Taj brejk protiv nisikorija je bio duel dva mentalno slaba igraca i dobio ga je onaj manje slabiji.

                            Comment


                            • Originally posted by proudNolee View Post
                              Prije početka turnira furali smo priču "sve preko prve nedelje turnira je bonus" on došao do polufinala, šta se promijenilo u našem očekivanju i razmišljanu

                              I ja sam kao i većina (ili svi ) razočarana ovim što je Novak danas pokazao, ali zanima me zašto smo se odjednom ponadali da može do finala i eventualne titule
                              Bas tako, ako udje samo u drugu nedelju...
                              Danas jednostavno Novaka nije htelo nista, ama ni jedan udarac. Kad je god trebao da prelomi nije uspeo, nije dobio taj okidac.

                              Originally posted by miloolja View Post
                              Rekla sam prve nedelje ako prođe 1/4 F i projektovanog Endija, biću ekstra zadovoljna. Ne zaboravite da je to rečeno (pod pretpostavkom da su tako i drugi mislili i pričali) posle loša dva Mastersa, ženidbe, budućih prioriteta itd. Sada nisam zadovoljna. I ne samo to, već sam ekstremno razočarana, besna, besna do neba! Ko papagaj svaki put... u ovakvoj konkurenciji, šta on propušta. Glava me boli...gla-va.
                              Svaka čast Keju, strašno je napredovao očigledno u fizičkom smislu i to za vrlo kratko vreme (zimus-proletos je predavao zbog iscrpljenosti)... a sada igra iz meča u meč pet, pa pet setova, pa četiri... pa svaka čast. Pošto Novaku smeta vetar, vrućina (a znao je on i te kako da osvaja pod tim uslovima), publika (ovo njegovo ponašanje prema njujorčanima ne da ne razumem, nego mislim da ima neki debeo problem... mada to radi svaki put ako su ne daj bože na strani onog drugog - nefavorita), smetaju mu protivnikove linije (njegove su poželjne, naravno)... ma kada ne ide onda sve smeta.. znam. Ima jedna "narodna" al neprimerena i meni i ovoj temi.. al zaslužuješ je.
                              Mislim očigledno ne uživaš u ovom poslu, tako da ne može na silu, bar ne svaki put, tenis danas igraju svi.
                              I kako se iz ove kože ne može... da se odmorimo malo jedan od drugog. Srećno!
                              Tesko je Olja kad se gubi pogotovo kao Novak veceras, gubis jer te nista nece, pokusas agresivno greske, pokusas pasivno protivnik pogadja kao nikad u karijeri.

                              Evo nesto za sve ovde Novakove navijace...

                              Zasto da budemo ljuti na Novaka, zasto da ga i psujemo... citam malo komentare na B92 gde ih ima 600+ a izgubio je ... dok je nakon osvajanja Vimblija bilo 540 komentara. Kakav smo mi to narod? Ljudi ga bukvalno mrze, takva je vecina komentara za coveka koji nam je toliko radosti doneo, covek koji je mozda najbolji sportista u istoriji Srbije, ove male namucene zemlje i jedan od najboljih sportista u istoriji uopste.

                              Novace znam PROVERENO da si par puta bacio oko na ovaj forum i veruj da imas podrsku vecine ovde ma kako igrao.

                              "Tvoj" Cacanin, onaj koji te je gledao kao dete u Cacku na terenima Sloboda i koji jos cuva "uramljenu" loptu... jedan od najdrazih poklona u zivotu.



                              Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Nikola,

                                Ovo je tezak poraz Novaka, koji mi je relativno lako pao jer je zasluzen poraz. Tako je bilo i u Torontu i u Sinsinatiju.

                                Poslije meca sa Marijem, koji je bio kao finalani test, Novakova forma je bila precijenjena. Nije u top formi ali nemoj ni pretjerivati ud rugu stranu. Nije ni u losoj formi. Problem je da treba top formu da bi pobijedio Nishikorija. Top forma se ne postize tako lako. Za nju treba raditi. Svadba i opustanje poslije Uimbldona su ucinili da ispadne iz forme.

                                Sad je pitanje da li ce uspjeti da uskladi porodicne i teniske obaveze. Nadajmo se da hoce. U tom slucaju ocekujem najbolju sezonu u karijeri naredne godine.

                                Comment

                                Working...
                                X