Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Aoooo sve ću Nedi da ispričam kad poraste.
    A sad svi u svoj krevet ili čiji već!
    Aj laku noc ....
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Sta da kazem nego da sam tesko razocaran,ne znam da li ce neko da procita moj post posto me uglavnom kulirate,a i ko da vas krivi za to budem i ja nemoguc.Prvo vidim da neki pisu da Novak nikada nece osvojiti vise slem.Mislim da lupate neovejane gluposti posto Novak ima jos u sebi 3 slema i u to sam siguran.E sada tuzno je da covek koji ima 5 finala i 8 polufinala osvoji samo 1 turnir,tu se vidi da nesto debelo ne valja sa njim.Meni je Us Open najbolnija tacka,dosta puta sam rekao da mi je to daleko omiljeni turnir i stvarno sam bio ubedjen da ce osvojiti kada je odmicao turnir,ali jednostavno on covek ima neke neizlecive bolesti,daleko od toga da Kei nije briljirao i da je zasluzio,ali ovo je Novak trebao i morao da dobije 3-1.Ja se uopste ne sladim sto je Federer izgubio,jer mi je to idiotizam iskreno posto ja gledam svog igraca,a da se ne lazemo Federeru i ne treba vise nijedna titula on je covek otac u ovom sportu,a Novak sve vise i vise udaljava sebe od statusa najboljih.Traljav prvi set koji je mislim i odlucio ovaj mec cak mozda i vise nego propustene sanse u trecem i cetvrtom setu.Ne znam ljudi sta vise da kazem,mnogo sam sjeban trenutno,zasto ovo radi on sebi i zasto uopste igra tenis ako ima ovakav odnos prema igri.Jbt da covek ne poveruje ima vise slem polufinala od Nadala,a duplo manje slemova i ostao na jednom jedinom Us Openu,bataljujem definitivno da gledam tenis previse se kidam ja,smeju mi se ljudi zbog toga

      Comment


      • Pre meča se, koliko sam primetio, dosta nade polagalo i u Nishikorijev potencijalni umor zbog dva teška meča koja su prethodila ovom. Nakon meča se više priča o tome šta bi bilo da je Nole u boljoj formi (čini se da niko ne sumnja u pobedu), ali se niko ne osvrće na to šta bi bilo da je takav Nole izašao protiv mnogo odmornijeg Japanca (da je imao put do polufinala nalik Đokovićevom).

        Dakle, bolji Nole Vs. odmorniji Nishikori. Pobednik?

        p.s. Jedni će možda reći da se prethodni maratoni nisu ni videli u današnjoj igri Japanca, a drugi to da bi odmorniji Nishi dobio današnjeg Novaka sa 3:0.
        Federer, O'Sullivan, Schumacher, Armstrong!

        Comment


        • Originally posted by FitnessGuy View Post
          Dakle, bolji Nole Vs. odmorniji Nishikori. Pobednik?
          Umor nije danas bitno djelovao na Nishikorija. Sve se to brzo zavrsilo.

          Fokusiraniji Novak, sa boljom formom, pa i fizickom spremom, bi imao vise sansi danas. Moguce da bi pobijedio. No glavni razlog za danasnji poraz je takticke naravi. Nije bio spreman za ovakvog protivnika. A opet nije bio u dovoljno dobroj formi da nadje resenje na terenu tokom meca. Mozda mu je najvise htjelo pomoci da je kisa dosla sat vremena ranije. Pri rezultatu 3:3, da se onda na brzinu posvjetuje sa Bekerom.

          Comment


          • Originally posted by cacanin View Post
            Bas tako, ako udje samo u drugu nedelju...
            Danas jednostavno Novaka nije htelo nista, ama ni jedan udarac. Kad je god trebao da prelomi nije uspeo, nije dobio taj okidac.



            Tesko je Olja kad se gubi pogotovo kao Novak veceras, gubis jer te nista nece, pokusas agresivno greske, pokusas pasivno protivnik pogadja kao nikad u karijeri.

            Evo nesto za sve ovde Novakove navijace...

            Zasto da budemo ljuti na Novaka, zasto da ga i psujemo... citam malo komentare na B92 gde ih ima 600+ a izgubio je ... dok je nakon osvajanja Vimblija bilo 540 komentara. Kakav smo mi to narod? Ljudi ga bukvalno mrze, takva je vecina komentara za coveka koji nam je toliko radosti doneo, covek koji je mozda najbolji sportista u istoriji Srbije, ove male namucene zemlje i jedan od najboljih sportista u istoriji uopste.

            Novace znam PROVERENO da si par puta bacio oko na ovaj forum i veruj da imas podrsku vecine ovde ma kako igrao.

            "Tvoj" Cacanin, onaj koji te je gledao kao dete u Cacku na terenima Sloboda i koji jos cuva "uramljenu" loptu... jedan od najdrazih poklona u zivotu.



            Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
            pazi jednu stvar druze,nek izadje na teren i ostavi srce na njemu nece ga niko mrzeti.
            Nemos izac na teren stat 3 metra iza osnovne i trcat za lopticom ko lud uzalud ni u jednom momentu nije pokuso vinere da gadja nije uso u teren.
            Servis no coment
            Sta ja drugo mogu pomisliti nego da je prodo mec ili je toliki mentalni patuljak d to svjet jos video nije.
            Namjerno je izgubio Toronto Cincy ovde je igrao odlicno za respekt i dodje polufinale covek puca od snage nije umoran ovaj igrao 3 dana tenisa i odvali ga a da ne pokusa nista ma ajde molim te.Nije ni Federera htelo u duelima sa Nadalom pa covek nikad nije odustao od agresivne igre sa osnovne linije a ovaj nas promasi jedan udarac i povuce se 3 metra iza CIRKUSANT
            Nadal je najveci svih vremena kad vidi da nemoze da mu se ne igra zaobidje odmori se i tako u krug.
            Toliko od mene

            Comment


            • Jbt kako mu se svee otvorilo al izgleda sve je to show biz korupcija se uvukla u sve grane jedino sigurno mogu da tvrdim da rodz i rafa nikad nisu namestili ni 1 mec

              Comment


              • Novak je rekao, da je u njegovoj igri malo šta funkcionisalo, u porazu od Keija Nišikorija u polufinalu US opena.

                Pokušao sam da dam sve od sebe, i to sam i učinio, ali moj maksimum danas nije bio kakav bih želeo“.

                Sta misli o nastavku sezone:

                “Još nije gotova. Osećam da sam mogao ovde da odem korak dalje, ali bio sam razočaravajući danas. Tako je kako je, to je sport, pokušaću da završim godinu najbolje što mogu, što je moguće bliže uspesima iz prošle sezone“.



                * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                Comment


                • Originally posted by FitnessGuy View Post
                  Pre meča se, koliko sam primetio, dosta nade polagalo i u Nishikorijev potencijalni umor zbog dva teška meča koja su prethodila ovom. Nakon meča se više priča o tome šta bi bilo da je Nole u boljoj formi (čini se da niko ne sumnja u pobedu), ali se niko ne osvrće na to šta bi bilo da je takav Nole izašao protiv mnogo odmornijeg Japanca (da je imao put do polufinala nalik Đokovićevom).

                  Dakle, bolji Nole Vs. odmorniji Nishikori. Pobednik?

                  p.s. Jedni će možda reći da se prethodni maratoni nisu ni videli u današnjoj igri Japanca, a drugi to da bi odmorniji Nishi dobio današnjeg Novaka sa 3:0.
                  Nisikori je bio dovoljno odmoran, jer mec se nije igrao u petak vec u subotu. Da se igralo u petak verovatno bi i ovakav Novak to dobio jer bi onda dosla do izrazaja ta prednost, sto je Novak do 1/2 brze zavrsavao svoje meceve i sto je trosio manje snage. Pomeranjem rasporeda (ove godine) ta prednost je anulirana. Medjutim to nikako Novaku ne treba da bude izgovor, niti vremenski uslovi koji mu ne odgovaraju niti ista.
                  On je trebao sa najboljim mogucim Nisikorijem da se nosi i da dobije mec. Posle prvog seta sam mislio da ce dobiti na tempo i izdrzljivost, ali onda je Djokovic (po obicaju) zasrao pocetkom treceg i nije dotukao protivnika - tada je i izgubio mec. jer je uspeo maestralno da vrati Nisikorija
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Opusteno, rekao sam vam posle Vimbldona da je sezona spasena i da nista vise ne ocekujete. Sad ce mu dijete, pa ce naravno njemu da se posveti, tamo od sezone sljake treba ga ocekivati u nesto boljim izdanjima. Kad bi pala jos dva Slema, jedan 2015. i jedan 2016. to bi bilo sjajno.
                    Osvajanjem WB nije spasao samo sezonu vec nesto mnogo vise... nastavak karijere. Da je izgubio to finale, a vrlo lako je mogao, nijedan GS vise ne bi osvojio. Ovako moze da mu se zalomi jos po koji.
                    Novak je jos u vrhu vise spletom okolnosti nego zbog svoje igre. Federer ima 33 godine, Nadal kuburi sa povredama, Marej operisao ledja , Delpo zglob... Njegov prajm traje od WB 2010 ali pik tog prajma je daleko iza njega, 2011. On je sada u stagnaciji iz vise razloga i ovakvi porazi bice sve cesci.
                    I taj WB je dobio na volseban nacin. Cilic imao 2:1 u setovima, izgubio mec. Dimitrov imao 6:3 u TB 4.seta, izgubio mec. Nesto slicno se desilo sada sa Marejem na US Openu. Znaci on mec dobija kad se protivnik raspadne na terenu, a nikako svojom dobrom igrom. Ukoliko se to ne desi on je u velikom problemu. Nisikori je najbolji primer za to.
                    Po meni on bi sada trebao da uzme pauzu do Pariza i Londona i da se posveti Jeleni i bebi. Da napuni baterije i sredi misli. U meduvremenu mogao bi da baci pogled i na YT i vidi kako je nekad igrao. Mozda ga to malo trgne iz letargije.

                    Comment


                    • Godine prolaze a najbolji teniser danasnjice osvaja po slem godisnje... zalosno.
                      Ajde da osvaja jedan a na ostalima bude nikakav, medjutim on na svim slemovima dogura do polufinala ili finala (izuzetak samo ovogodisnji AO) i onda tu zasere - tuga
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Originally posted by skeptik View Post
                        ... U meduvremenu mogao bi da baci pogled i na YT i vidi kako je nekad igrao. Mozda ga to malo trgne iz letargije.
                        Ne treba da ide tako daleko. Neka pogleda kraj proslogodisnje sezone.

                        Comment


                        • Originally posted by NI View Post
                          Ne treba da ide tako daleko. Neka pogleda kraj proslogodisnje sezone.
                          Govorio sam o GS. Inace na kraju sezone turniri se igraju mahom u dvoranskim uslovima. To je sasvim druga prica.

                          Comment


                          • Originally posted by skeptik View Post
                            Govorio sam o GS. Inace na kraju sezone turniri se igraju mahom u dvoranskim uslovima. To je sasvim druga prica.
                            Dvoranski uslovi su druga prica. Tu nema spora.

                            Ali zaboravi igru iz 2011. Ona previs trosi tijelo.

                            Ima on alteranativu, koja moze biti jednako efikasna iako ne jedanako pouzdana. Jucer nije bila.

                            Comment


                            • Originally posted by NI View Post

                              Ali zaboravi igru iz 2011. Ona previs trosi tijelo.

                              Mislim da mu nece skoditi 4 puta godisnje da prikaze takvu igru.

                              Comment


                              • Originally posted by NI View Post
                                Dvoranski uslovi su druga prica. Tu nema spora.

                                Ali zaboravi igru iz 2011. Ona previs trosi tijelo.

                                Ima on alteranativu, koja moze biti jednako efikasna iako ne jedanako pouzdana. Jucer nije bila.
                                Naravno da ima alternativu ali i tom slucaju od protivnika sve zavisi. Ukoliko se on ne raspadne Novak je u problemu.

                                Comment

                                Working...
                                X