Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dejan78 View Post
    Kako jeb. dobra fotka.
    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

    Comment


    • Originally posted by AIRBORNE View Post
      Majdzo nisi me razumela, pa upravo zbog derbija i godina koje si ti navela OVAJ ima tu nadposebnu tezinu.
      I da nekako sapatom dodam i Andu je malo doprineo tezini sutrasnjeg derbija, mada glupo sto Skota uopste i pominjem al` eto.
      Andy je ukrao Djoki USO 2012, W prosle godine je realnost i Skot je to osvojio umecem

      Comment


      • Ako se sutra u Parizu bude svirala Boze pravde
        Ali polako ...
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • mnogo jaka slika iznad

          Comment


          • Sutra je dan D za Novaka.Najtezi moguci zadatak,sruziti neosvojivu tvrdjavu protiv coveka koji se sam nece predati,njega treba pobediti.Pobediti coveka koji ima 1 poraz na tom turniru se granici sa nemogucom misijom ali jedan covek je to uspeo.Robin Soderling.Treba nekoliko puta odgledati taj mec da bi se videlo sve sto je rezultiralo velikom pobedom.ukoliko bi hteo da to svedem u jednu recenicu to bi bilo pobedilo je srce u junaka koji je izasao da unisti protivnika.To je prva stvar koa trena Novaku da stvori uslov da dodje do pobede.Nadam se da je fizicki zdrav ,sto je takodje vazno i da se obradujemo trofeju koji dugo cekamo.IDEMOOOOOOOOOOOOOO NOLE!

            Comment


            • Nažalost neću moći da gledam sutra meč. Nadam se da će Novak podići i konačno ostvariti svoj cilj.

              Comment


              • Ako je po pravu i pravdi kosmičkoj ili Božijoj danas mora biti dan poput onog 3. Jula 2011-e. Tada se obistiniše dva Novakova sna, prvi o pobedi na ‚‚svetoj travi" i drugi da postane najbolji igrač planete. Vreme je da Novak dosanja svoj treći san, te da na prašini RG-a svoj san u javu pretvori. Dva puta mu za dlaku izmače pleh kojim se ustoličuje sezonski kralj prašine. Treći put za treći san onoga ko u trojstvo veruje jeste simbolika koja će dobro doneti.
                Kao pečurke posle kiše niču prognoze o toku i ishodu današnjeg dvoboja. Iznete su analize, prezentovane statistike, konsultovani meteorolozi, astrolozi, proroci svih fela. Ko god je nešto imao da kaže, rekao je. Simptomatično je da niko od pomenutih nije apsolutno siguran u krajnji ishod.
                Džabe brojke i gatke ako nemaš vere.
                A ja verujem u Novaka. Onom istom verom kojom svom rodu verujem.
                Priželjkivah da se do titule stigne putem najtezim. Nekako mi je to bio najlogičniji sled, jer su mu svi prethodni putevi takvi bili. Od mladalačkih dana do prvih uspeha pa do ulaska u krug legendi sporta uvek je bilo teško. Usud težine pratio ga je i pratiće do kraja karijere. Za razliku od konkurenata pleća mu pritiska i breme nepravedno bačene anateme na rod i poreklo. Preteško je to breme da bi ga sam nosio. Zato danas valja svu energiju na podršku usmeriti. I kada mu loše krene ne gubiti veru, bodriti do kraja, u pobedu verovati.
                Igraj Novače i pobedi, neka ti je bistro i srećno!
                Last edited by pecaros; 08-06-14, 10:26.
                sigpic

                Comment


                • Trening pred najvazniji mec...



                  Last edited by Zzz; 08-06-14, 10:28.

                  Comment


                  • Standardno, kao i na celom turniru pristupam meču kao da sam ovaj RG prežalila, ne bih li prevarila sebe..
                    od dve stvari danas najviše strepim, Noleta koji nije na visini zadatka mentalno ili fizički i Rafinih i strikanovih igrica koje smo već viđali..
                    dragi naš Nole, srećno ti bilo..

                    .....još nešto više od 3 sata..
                    pegla, cigarete i ostale antistres terapije spremne..
                    Last edited by jagodica; 08-06-14, 12:11.
                    Originally posted by gokara
                    Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                    Comment


                    • Ne postoji način na koji bi mi mogli da mu pomognemo i olakšamo i ako bi to svi žarko željeli, ali ono što možemo jeste da vjerujemo u njega sve dok poslenja loptica ne padne... uvijek sam vjerovala u njega i kada su svi govorili da neće uspjeti, i danas se ništa nije promijenilo, vjerujem da može, hoće i da će pružiti svoj maksimum, ostavit će srce na terenu kao što uvijek radi, šta će biti na kraju to niko ne može da predvidi
                      * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                      * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                      NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                      Comment


                      • Jako i hrabro !

                        Idemo Nole
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Spoiler



                          Ovde je 10 do 6 ujutru.
                          Spavala sam manje od 3 sata.
                          Oči me peku i bole.
                          Stomak me boli.
                          Ne mogu da jedem.
                          Kad pomislim na meč imam istu onu tremu kao u školi što sam imala pred važan ispit ili kontrolni.
                          Loši hint-ovi pre meča od onog dana kada se znalo da će igrati u finalu (prehlada, trake, ...).
                          Igra se na Rafinom terenu, na šljaci, na mestu gde je on apsolutni i neprikosnoveni vladar sa samo jednim jedinim porazom, koji je ličio na poraz nalik onome koji je Majk Tajson imao protiv Bastera Daglasa dok je bio apsolutni valdar planete u boksu.

                          Novak pobeđuje.


                          Idemo!!
                          "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                          Comment


                          • Danas svim srcem uz Noleta...kao i uvek

                            Ne mogu i necu da ovaj mec smatram prekretnicom u Noletovoj karijeri. Ako pobedi to ce biti neopisiva sreca... ako ne pobedi- imace jos prilika, uverena sam u to.

                            !!! I D E M O !!!

                            Comment


                            • Šta reći pred još jedan epski duel ove dvojice tenisera? Nema se puno toga reći što mi svi ovdje ne znamo. Jedno je sigurno bolji igrač će da pobijedi , bio to Novak ili bio Rafael neće biti nezasluženo.
                              Ovaj meč ja mogu okarakterisat kao najvažniji meč između ova dva tenisera , previše uloga. Znamo da Nadal spašava sezonu danas i nade da postane najbolji igrač svih vremena opet rapidno rastu , ali imat će jedan problem malo veći problem a to je čovjek koji ga zna pobijediti , koji ima igru za njega , koji će ako osvoji upotpuniti Životni Slam i vraćanje na mjesto broj 1. na ATP.
                              Interesantno će biti kakvo će vrijeme biti , da li Nadal može pobiti mit da ne mora biti suho da pobijedi Noleta?
                              Da li će biti Nole taj koji će dokazati da Pariz ima novog kralja prašine?

                              Na nama je da odgledamo još jedan kao što rekoh na početku epski meč , a bolji neka pobjedi!

                              Comment


                              • Noletov put do finala



                                Spreman za finale

                                Last edited by Zzz; 08-06-14, 12:08.

                                Comment

                                Working...
                                X