Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Srkisa View Post
    U ovom intervju je Novak ukoliko se ne varam prvi put izjavio da mu tenis nije na prvom mestu sto je I razumljivo
    Nije prvi put izjavio ;)

    Da, razumljivo je to...sto znaci da to i ne mora ponavljati (sto se mene tice)

    Jer se naravno sve nadam da to ipak nece TOLIKO uticati na njegovu posvecenost tenisu, ljubav prema samoj igri...
    Last edited by Zzz; 24-08-14, 21:30.

    Comment


    • Comment


      • Originally posted by Sonja View Post
        Nije prvi put izjavio ;)

        Da, razumljivo je to...sto znaci da to i ne mora ponavljati (sto se mene tice)

        Jer se naravno sve nadam da to ipak nece TOLIKO uticati na njegovu posvecenost tenisu, ljubav prema samoj igri...
        Nije problem neka utice ali kada dodje beba na svet i sve se stabilizuje da 2015-u krene kako samo on ume.

        Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Razlika je sada sto Novak verovatno vise nece dobijati tesne meceve kao sto je pre dobijao,jer jednostavno emotivno vise nije toliko u tenisu.To je neko moje misljenje...

          Comment


          • Originally posted by Zile90 View Post
            Razlika je sada sto Novak verovatno vise nece dobijati tesne meceve kao sto je pre dobijao,jer jednostavno emotivno vise nije toliko u tenisu.To je neko moje misljenje...



            mislis?

            Comment


            • Mislim da je to što priča sasvim normalno u smislu da mu je porodica ( kao i većini sportista i ostalih celebrity-ja ) na prvom mestu. A to što Novak voli da priča o pojedinostima iz privatnog života ( za razliku od nekih drugih kolega ) valjda " loži " novinare da ga u svakom razgovoru pitaju baš o tome. I on onda razveze...

              Comment


              • Valjda je porodica na prvom mestu svakom normalnom coveku, bio on selebreti ili ne.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Ma naravno, ali ovde je reč o vrhunskom sportisti, koji je samim tim zastupljen u medijima ( za razliku od običnih ljudi, koji nemaju priliku da javno govore o svemu tome ). Malo sam se nevešto izrazila, ništa više.

                  Comment


                  • Ma nista, nista... i dobro dosla.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • E, hvala, bolje te našla. Lepo je, uglavnom, ovde kod vas.
                      Originally posted by miloolja View Post
                      Ma nista, nista... i dobro dosla.

                      Comment


                      • Ovdje je uvijek lijepo dobrodošlica i od mene
                        * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                        * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                        NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                        Comment


                        • http://www.b92.net/sport/tenis/maste...&nav_id=891834
                          Novak Đoković je fokusiran da osvoji poslednji Gren slem u sezoni US open, te godinu završi na prvom mestu, ali tenis mu više nije prioritet.

                          Comment


                          • * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                            Comment


                            • Fala, fala.

                              Comment


                              • Savrsenost

                                Last edited by Zzz; 26-08-14, 04:50.

                                Comment

                                Working...
                                X