Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nema ništa od njega, pravi primer kako ograničen čovek može sebi da upropasti karijeru ako potpadne pod loš uticaj. Nažalost, to ne govori pohvalno i o njegovoj inteligenciji. Jednostavno, ni ogromna količina novca koju neko poseduje ne vredi ako imaš loš background. Šteta.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by Indigo View Post

      Glupost koja moze okoncati jednu veliku karijeru.
      Jel moguce da ga niko nije savetovao da ode na operaciju od porodice I strucnog staba pa I "strucnjaka" koje posećuje .

      E vidiš, to, to se isto i ja pitam
      Može sebi da plati vrhunske svetske lekare, niko nije znao da ga pravilno savetuje? Ili nije u stanju nikoga da posluša?
      Možda su se baš zato svi razbežali u jednom trenutku, Boris, Vajda... svi normalni.

      Ne znam
      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

      Comment


      • Originally posted by Larisa View Post
        E vidiš, to, to se isto i ja pitam
        Može sebi da plati vrhunske svetske lekare, niko nije znao da ga pravilno savetuje? Ili nije u stanju nikoga da posluša?
        Možda su se baš zato svi razbežali u jednom trenutku, Boris, Vajda... svi normalni.

        Ne znam
        Ili su mu reklu da operacija nista... ne samo ne garantuje, vec da nece poboljsati situaciju? Nagadjam, naravno. Ali znam da je isao kod vodecih svetskih strucnjaka.

        tt
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • On je u više navrata pričao da je protiv operacije i da je za "holistički" pristup problemu.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Ocigldeno je da taj pristup ne resava problem

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Ili su mu reklu da operacija nista... ne samo ne garantuje, vec da nece poboljsati situaciju? Nagadjam, naravno. Ali znam da je isao kod vodecih svetskih strucnjaka.

              tt
              Ako je tako postoje dva resenja:
              - cekas jos pola godine
              - penzija, jer suludo je pokusavati igrati tennis na vrhunskom nivou uz inekcije I stalne bolove
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • E jbt kad u svom ludilu uspem i kafu skuvam takvu da moram novu

                Uvek sam podsvesno stahovala zbog one cinjenice da nije sklon povredama, da njegovo telo ne trpi mnogo zbog nacina igranja , da je jako fleksibilan...bla.. bla ..znala sam podsvesno da ce to negde da se okrene

                tt
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Tacno sam znao, slutio sam na ovo i napisao u nekom od postova pre neki mesec.
                  Cim su krenuli pravi treninzi i sparing jaki mecevi nastao je problem.
                  Operacijom mu niko ne garantuje da ce resiti problem a terapije i mirovanje nisu za sad doneli rezultat. 😢

                  Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Smem li da se nadam da mu se jednostavno nije igrala egzibicija.
                    Cekam odluku u vezi Dohe.
                    -To define is to limit.

                    Comment


                    • Niko, nista, nikada ne moze da garantuje u zivotu, suludo bi bilo da moze...a pogotovu ne moze da ti garantuje neko drugi...tako da....

                      tt
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Nole, dozvoli da ti ova uspesna Srbadija objasni u cemu je problem

                        Comment


                        • Originally posted by cacanin View Post
                          Operacijom mu niko ne garantuje da ce resiti problem a terapije i mirovanje nisu za sad doneli rezultat. 😢
                          Ako mu je zaista stalo da igra tenis i osvaja titule izbor je lak. Operacija mu mozda ne garantuje da ce resiti problem ali ocigledno cekanjem se problem nece resiti. Izmedju mozda i nece izbor je lak. Sve pod uslovom da jos ima tog takmicarskog duha u sebi. U protivnom pravac kuca, zena i deca i neka uziva u zivotu, zasluzio je.

                          Comment


                          • Originally posted by cacanin View Post
                            Tacno sam znao, slutio sam na ovo i napisao u nekom od postova pre neki mesec.
                            Cim su krenuli pravi treninzi i sparing jaki mecevi nastao je problem.
                            Operacijom mu niko ne garantuje da ce resiti problem a terapije i mirovanje nisu za sad doneli rezultat. 😢

                            Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
                            Malo je to vremena, ni 5 meseci. Pauzira se u nekim slucajevima I do dve godine.
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Vidim da vecina vas sluti da se radi o istoj povredi. Ako je tako, onda je sve skupa malo neozbiljno. A Novak nije neozbiljan. Zato da sacekamo do AO prije nego pocnemo razamisljati sto dalje.
                              Last edited by NI; 29-12-17, 12:31.

                              Comment


                              • Nego, Đoković odustao od egzibicije, prolongirao povratak na teren...
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X